środa, 3 marca 2021

imieniny: Maryny, Kunegundy, Pakosława

RSS

Waleczny i pełen sukcesów weekend Guardians Team

21.02.2018 09:19 | 0 komentarzy | dud

17 i 18 lutego w Międzynarodowym Centrum Targowo - Kongresowym EXPO Kraków odbyły się Amatorskie Mistrzostwa Polski MMA K1 ADCC "Time Of Masters". Zmagania miały miejsce  podczas największych w Polsce targów fitness- Europe Sport Power. Wzięli w nich udział zawodnicy Guardians Team. 

Waleczny i pełen sukcesów weekend Guardians Team
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

17 lutego w formule MMA w kategorii junior zawodniczka Guardians Team Małgorzata Tkocz zdobyła brązowy medal, a Michał Kołodziejczyk (senior) w bardziej obleganej kategorii wagowej, po ciężkich pojedynkach uplasował się na wysokim czwarty miejscu.

W niedzielę 18 lutego juniorzy w nieco zmienionym składzie walczyli w Krakowie na Mistrzostwach Polski w formule K1. Mateusz Zieliński w swojej mocno obsadzonej kategorii uplasował się na piątej pozycji. Srebro wywalczył Dominik Dygas. Złoty medal do Czerwionki przywiozła nasza zeszłoroczna Mistrzyni Śląska w Full Contact Małgorzata Tkocz.

W tym samym czasie druga reprezentacja Guardians Team walczyła w Leszczynach w imprezie "Śląska Bitka 20", która została zorganizowana przez klub Absortio Gym. Swoje pierwsze sukcesy odnieśli: Dominik Luks (10 lat), Kamil Perliński (10 lat) i Adam Adamczyk (11 lat). 


Tomasz Perliński

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl