Wtorek, 19 stycznia 2021

imieniny: Henryka, Mariusza, Erwina

RSS

Epidemia koronawirusa:

Lewandowski zmienia agenta. Czy patron ulicy przyjedzie kiedyś do Kuźni Raciborskiej?

22.02.2018 10:35 | 0 komentarzy | kozz

Jak poinformował na twitterze dziennikarz i komentator sportowy Mateusz Borek, Robert Lewandowski, patron ulicy w Kuźni Raciborskiej zmienia agenta.

Lewandowski zmienia agenta. Czy patron ulicy przyjedzie kiedyś do Kuźni Raciborskiej?
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

- Po ponad 10 latach współpracy, Robert Lewandowski zmienia agenta. Z Czarkiem Kucharskim zrobili dużo fajnych rzeczy, ale współpraca dobiegła końca - napisał Mateusz Borek. Wśród następców Polaka wymieniani są: Włoch Mino Raiola, Izrealczyk Pini Zahavi i Portugalczyk Jorge Mendes. Zmiana agenta według mediów ogólnopolskich może świadczyć o tym, że Lewandowski zmieni barwy klubowe z Bayernu Monachium na Real Madryt.

W Kuźni Raciborskiej w minionym roku w związku z ustawą dekomunizacyjną nadano jednej z ulic nazwę Roberta Lewandowskiego. Władze miasta bardzo chciały, żeby najlepszy strzelec w historii piłkarskiej Reprezentacji Polski uczestniczył w oficjalnym otwarciu, a później gdy do tego dojść nie mogło, życzyły sobie, aby piłkarz kiedykolwiek przybył do miasteczka w powiecie raciborskim.

To Cezary Kucharski latem 2017 roku przekazał władzom Kuźni Raciborskiej informację od Roberta, że ten wyraża zgodę na nadanie jego imieniem nazwy ulicy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, później, gdy przedstawiele miasta chcieli zaprosić gwiazdę polskiej reprezentacji i Bayernu Monachium na otwarcie, Kucharski nie był już tak skory do współpracy.

Teraz może być z tym jeszcze większy problem, bo według informacji Mateusza Borka, Lewandowski będzie miał zagranicznego agenta. Mimo wszystko trzymamy kciuki, że władzom Kuźni Raciborskiej uda się kiedyś sprowadzić piłkarza do miasta.

Ludzie:

Paweł Macha

Paweł Macha

Burmistrz Kuźni Raciborskiej.