SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie zgodnie z planem rozpoczęło rundę wiosenną. ROW Rybnik musi jeszcze tydzień czekać na swój ligowy mecz. Unia Turza Śląska została rozstrzelana na inaugurację. W niższych klasach rozgrywkowych nadrabiano zaległości. Ponadto Forteca Świerklany i Unia Książenice zapewniły sobie awans do finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Rybnik. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXI kolejki (10/11.03.2018)
- GKS Jastrzębie – Stal Stalowa Wola 2:1 (1:0)
- ŁKS Łódź – Gryf Wejherowo 0:0
- Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 1:1 (0:0)
- Radomiak Radom – Legionovia Legionowo 4:2 (3:2)
- Wisła Puławy – ROW Rybnik (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Warta Poznań – Gwardia Koszalin (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Siarka Tarnobrzeg – GKS Bełchatów (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
- Garbarnia Kraków – Rozwój Katowice (mecz odwołany z powodu złego stanu boiska)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 20 | 46 | 36:12 |
2. | ŁKS Łódź | 20 | 39 | 21:11 |
3. | Radomiak Radom | 20 | 37 | 32:20 |
4. | Warta Poznań | 19 | 36 | 26:12 |
5. | Olimpia Elbląg | 19 | 32 | 29:22 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 19 | 32 | 30:25 |
7. | Znicz Pruszków | 20 | 27 | 24:27 |
8. | GKS Bełchatów | 19 | 26 | 30:27 |
9. | Błękitni Stargard | 20 | 25 | 21:20 |
10. | Garbarnia Kraków | 19 | 24 | 22:21 |
11. | Wisła Puławy | 19 | 23 | 21:21 |
12. | ROW Rybnik | 19 | 22 | 29:33 |
13. | Stal Stalowa Wola | 20 | 22 | 19:24 |
14. | Legionovia Legionowo | 20 | 18 | 20:30 |
15. | Rozwój Katowice | 19 | 17 | 16:28 |
16. | MKS Kluczbork | 19 | 16 | 14:27 |
17. | Gwardia Koszalin | 19 | 15 | 15:33 |
18. | Gryf Wejherowo | 20 | 14 | 18:30 |
Zapowiedź XXII kolejki (16/18.03.2018)
MKS Kluczbork – Warta Poznań (sb 18:00), GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie (pt 19:00), Błękitni Stargard – ŁKS Łódź (sb 13:00), Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków (sb 13:00), ROW Rybnik – Radomiak Radom (sb 15:00), Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg (sb 15:00), Gwardia Koszalin – Wisła Puławy (sb 15:00), Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków (sb 15:00), Gryf Wejherowo – Olimpia Elbląg (nd 13:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XVIII kolejki (10/11.03.2018)
- Polkowice – Unia Turza Śląska 6:0 (4:0)
- Stal Bielsko-Biała – Polonia Głubczyce 2:1 (1:0)
- Ruch Zdzieszowice – Falubaz Zielona Góra 3:0 (1:0)
- Miedź Legnica II – Skra Częstochowa 3:1 (2:1)
- Lechia Dzierżoniów – Zagłębie Lubin II 1:4 (1:3)
- Ślęza Wrocław – Stal Brzeg 2:3 (1:1)
- Rekord Bielsko-Biała – Stilon Gorzów (mecz przełożony na 04.04.2018, śr 16:00)
- Pniówek Pawłowice – Gwarek Tarnowskie Góry (mecz przełożony na 04.04.2018, śr 17:00)
- Górnik Zadrze II – Piast Żmigród (mecz przełożony na 25.04.2018, śr 16:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Stal Brzeg | 18 | 36 | 45:27 |
2. | Skra Częstochowa | 18 | 36 | 25:9 |
3. | Ślęza Wrocław | 18 | 33 | 38:31 |
4. | Gwarek Tarnowskie Góry | 17 | 31 | 28:21 |
5. | Polkowice | 18 | 30 | 35:26 |
6. | Stilon Gorzów | 17 | 28 | 36:26 |
7. | Stal Bielsko-Biała | 18 | 27 | 22:21 |
8. | Lechia Dzierżoniów | 18 | 26 | 29:28 |
9. | Górnik Zabrze II | 17 | 25 | 36:31 |
10. | Ruch Zdzieszowice | 18 | 23 | 30:28 |
11. | Zagłębie Lubin II | 18 | 23 | 29:32 |
12. | Miedź Legnica II | 18 | 23 | 22:30 |
13. | Rekord Bielsko-Biała | 17 | 22 | 29:29 |
14. | Pniówek Pawłowice | 17 | 22 | 23:30 |
15. | Piast Żmigród | 17 | 20 | 23:26 |
16. | Unia Turza Śląska | 18 | 18 | 23:35 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 18 | 18 | 21:33 |
18. | Polonia Głubczyce | 18 | 9 | 20:51 |
Zapowiedź XIX kolejki (17/18.03.2018)
Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (sb 13:00), Polonia Głubczyce – Miedź Legnica II (sb 15:00), Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice (sb 15:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Falubaz Zielona Góra (sb 15:00), Stal Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice (sb 15:00), Stilon Gorzów – Polkowice (sb 15:00), Skra Częstochowa – Rekord Bielsko-Biała (sb 15:00), Ślęza Wrocław – Lechia Dzierżoniów (nd 13:00), Unia Turza Śląska – Stal Brzeg (nd 15:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wynik zaległego meczu XII kolejki (11.03.2018)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Drzewiarz Jasienica 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Decor Bełk | 15 | 30 | 32:21 |
2. | Bytomski Sport | 15 | 29 | 28:19 |
3. | Czaniec | 15 | 28 | 20:13 |
4. | Radziechowy-Wieprz | 15 | 24 | 34:26 |
5. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 15 | 24 | 19:17 |
6. | Goczałkowice | 15 | 22 | 26:25 |
7. | Wilki Wilcza | 15 | 22 | 29:30 |
8. | Tyski Sport II | 15 | 21 | 44:35 |
9. | Dąb Gaszowice | 14 | 21 | 26:20 |
10. | Spójnia Landek | 15 | 19 | 26:28 |
11. | Podbeskidzie B-B II | 15 | 18 | 22:23 |
12. | Drzewiarz Jasienica | 15 | 16 | 20:34 |
13. | Unia Racibórz | 14 | 15 | 27:31 |
14. | Kuźnia Ustroń | 15 | 15 | 22:26 |
15. | Beskid Skoczów | 15 | 15 | 20:36 |
16. | Lędziny | 15 | 13 | 24:35 |
Zapowiedź XVI kolejki (17/18.03.2018)
Unia Racibórz – Wilki Wilcza (sb 15:30), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Bytomski Sport (sb 15:30), Decor Bełk – Dąb Gaszowice (sb 15:30), Drzewiarz Jasienica – Beskid Skoczów (sb 15:30), Lędziny – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Kuźnia Ustroń – Czaniec (sb 15:30), Tyski Sport II – Goczałkowice (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Spójnia Landek (nd 15:30).