SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Piłkarska wiosna wreszcie zagościła na lokalnych boiskach. Dużo ekip nie zaskoczyło jeszcze na właściwe tory, ponieważ wcześniejsze zawirowania pogodowe nieco zakłóciły początek sezonu. Teraz pewne braki trzeba nadrabiać ambicją i wolą walki. Sprawdź komplet wyników, aktualnych tabel oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.
II liga (PZPN)
Wyniki XXV kolejki (07/08.04.2018)
- Olimpia Elbląg – GKS Jastrzębie 0:1 (0:0)
- Rozwój Katowice – ROW Rybnik 2:0 (0:0)
- ŁKS Łódź – Znicz Pruszków 0:2 (0:1)
- Wisła Puławy – Błękitni Stargard 1:3 (0:2)
- Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)
- Garbarnia Kraków – MKS Kluczbork 4:1 (1:0)
- Gwardia Koszalin – Siarka Tarnobrzeg 2:1 (0:0)
- Legionovia Legionowo – GKS Bełchatów 2:2 (0:1)
- Warta Poznań – Stal Stalowa Wola 1:0 (1:0)
Wyniki zaległych meczów XX kolejki (04.04.2018)
- ROW Rybnik – Warta Poznań 1:0 (1:0)
- Błękitni Stargard – GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
- Rozwój Katowice – Radomiak Radom 1:0 (1:0)
- MKS Kluczbork – ŁKS Łódź 0:2 (0:1)
- Gryf Wejherowo – Znicz Pruszków 4:3 (2:1)
- GKS Bełchatów – Stal Stalowa Wola 0:0
- Siarka Tarnobrzeg – Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)
- Legionovia Legionowo – Wisła Puławy 1:1 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 24 | 55 | 41:13 |
2. | Warta Poznań | 23 | 42 | 28:14 |
3. | ŁKS Łódź | 23 | 42 | 23:14 |
4. | Radomiak Radom | 24 | 40 | 35:26 |
5. | Olimpia Elbląg | 22 | 38 | 35:24 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 22 | 35 | 34:30 |
7. | GKS Bełchatów | 23 | 31 | 34:31 |
8. | Błękitni Stargard | 23 | 31 | 25:22 |
9. | Garbarnia Kraków | 23 | 30 | 29:27 |
10. | Znicz Pruszków | 24 | 30 | 30:36 |
11. | Rozwój Katowice | 23 | 29 | 22:29 |
12. | ROW Rybnik | 24 | 28 | 36:41 |
13. | Gryf Wejherowo | 24 | 26 | 25:33 |
14. | Wisła Puławy | 23 | 24 | 24:28 |
15. | Stal Stalowa Wola | 23 | 23 | 19:26 |
16. | MKS Kluczbork | 23 | 22 | 20:35 |
17. | Gwardia Koszalin | 22 | 21 | 20:40 |
18. | Legionovia Legionowo | 23 | 20 | 24:35 |
Zapowiedź zaległych meczów XXIII kolejki (11.04.2018)
Radomiak Radom – Gwardia Koszalin (śr 17:00), Olimpia Elbląg – Błękitni Stargard (śr 17:00).
Zapowiedź XXVI kolejki (14/16.04.2018)
Znicz Pruszków – Olimpia Elbląg (sb 12:00), Stal Stalowa Wola – Wisła Puławy (sb 15:00), GKS Jastrzębie – Warta Poznań (sb 16:00), ROW Rybnik – Legionovia Legionowo (sb 16:00), Gryf Wejherowo – Garbarnia Kraków (sb 16:00), MKS Kluczbork – Siarka Tarnobrzeg (sb 17:00), GKS Bełchatów – ŁKS Łódź (sb 18:00), Gwardia Koszalin – Rozwój Katowice (nd 13:00), Błękitni Stargard – Radomiak Radom (pn 17:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXII kolejki (07/08.04.2018)
- Pniówek Pawłowice – Unia Turza Śląska 1:1 (0:0)
- Stal Brzeg – Polonia Głubczyce 0:0
- Polkowice – Stal Bielsko-Biała 2:0 (2:0)
- Ruch Zdzieszowice – Piast Żmigród 0:3 (0:1)
- Falubaz Zielona Góra – Ślęza Wrocław 1:2 (1:1)
- Lechia Dzierżoniów – Skra Częstochowa 3:3 (0:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Miedź Legnica II 2:1 (0:1)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Zagłębie Lubin II 2:1 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Stilon Gorzów 1:2 (1:0)
Wyniki zaległych meczów XVIII i XXI kolejki (04.04.2018)
- Rekord Bielsko-Biała – Stilon Gorzów 2:0 (2:0)
- Pniówek Pawłowice – Gwarek Tarnowskie Góry 0:0
- Miedź Legnica II – Ruch Zdzieszowice 1:2 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polkowice | 22 | 42 | 48:29 |
2. | Stal Brzeg | 21 | 40 | 47:29 |
3. | Skra Częstochowa | 21 | 40 | 29:15 |
4. | Ślęza Wrocław | 21 | 39 | 44:35 |
5. | Gwarek Tarnowskie Góry | 21 | 39 | 32:23 |
6. | Rekord Bielsko-Biała | 21 | 34 | 38:31 |
7. | Lechia Dzierżoniów | 21 | 33 | 38:34 |
8. | Stilon Gorzów | 22 | 31 | 41:38 |
9. | Stal Bielsko-Biała | 22 | 30 | 26:30 |
10. | Ruch Zdzieszowice | 22 | 29 | 36:34 |
11. | Zagłębie Lubin II | 21 | 29 | 33:35 |
12. | Piast Żmigród | 20 | 27 | 29:27 |
13. | Górnik Zabrze II | 19 | 26 | 38:34 |
14. | Pniówek Pawłowice | 21 | 24 | 25:35 |
15. | Miedź Legnica II | 21 | 23 | 25:37 |
16. | Unia Turza Śląska | 20 | 20 | 25:37 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 21 | 18 | 23:39 |
18. | Polonia Głubczyce | 21 | 10 | 22:57 |
Zapowiedź zaległych meczów XIX kolejki (11.04.2018)
Zagłębie Lubin II – Górnik Zabrze II (śr 14:00), Piast Żmigród – Pniówek Pawłowice (śr 17:00).
Zapowiedź XXIII kolejki (14/15.04.2018)
Zagłębie Lubin II – Piast Żmigród (sb 12:00), Górnik Zabrze II – Skra Częstochowa (sb 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Ruch Zdzieszowice (sb 14:00), Unia Turza Śląska – Falubaz Zielona Góra (sb 16:00), Polonia Głubczyce – Lechia Dzierżoniów (sb 16:00), Stilon Gorzów – Pniówek Pawłowice (sb 16:00), Stal Bielsko-Biała – Stal Brzeg (sb 16:00), Ślęza Wrocław – Gwarek Tarnowskie Góry (nd 13:00), Miedź Legnica II – Polkowice (nd 15:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XIX kolejki (07.04.2018)
- Bytomski Sport – Decor Bełk 2:1 (2:0)
- Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz 1:1 (1:1)
- Dąb Gaszowice – Spójnia Landek 0:1 (0:0)
- Lędziny – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:0
- Beskid Skoczów – Czaniec 2:2 (2:2)
- Wilki Wilcza – Drzewiarz Jasienica 2:0 (2:0)
- Radziechowy-Wieprz – Tyski Sport II 3:1 (1:0)
- Goczałkowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:1 (2:0)
Wynik zaległego meczu XII kolejki (04.04.2018)
- Dąb Gaszowice – Unia Racibórz 2:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 18 | 35 | 34:23 |
2. | Decor Bełk | 18 | 34 | 37:24 |
3. | Czaniec | 19 | 34 | 24:16 |
4. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 18 | 29 | 22:17 |
5. | Radziechowy-Wieprz | 18 | 27 | 37:32 |
6. | Spójnia Landek | 19 | 26 | 32:33 |
7. | Wilki Wilcza | 18 | 26 | 31:32 |
8. | Podbeskidzie B-B II | 19 | 25 | 30:29 |
9. | Goczałkowice | 17 | 25 | 29:30 |
10. | Tyski Sport II | 18 | 24 | 47:40 |
11. | Dąb Gaszowice | 18 | 24 | 29:26 |
12. | Unia Racibórz | 18 | 22 | 34:35 |
13. | Kuźnia Ustroń | 19 | 20 | 29:33 |
14. | Drzewiarz Jasienica | 17 | 19 | 23:38 |
15. | Beskid Skoczów | 18 | 18 | 23:39 |
16. | Lędziny | 18 | 14 | 27:41 |
Zapowiedź XX kolejki (14/15.04.2018)
Decor Bełk – Wilki Wilcza (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Dąb Gaszowice (sb 17:00), Czaniec – Goczałkowice (sb 17:00), Spójnia Landek – Beskid Skoczów (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Tyski Sport II – Lędziny (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Bytomski Sport (nd 15:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Racibórz (nd 17:00).
W C-klasie raciborskiej ciekawie. Bolesław pierwsza porażka. Oby nie ostatnia :D
No jak widać prowadzenie klubu przerosło nowe władze Odry :(
brawo Swierklany pokonac wielka Odre szacun a do redaktora nas nie interesuja relacje z Zabrza czy Gliwic dajcie artykol z maczu w Swirklanach
Brawo BORUCIN !!!