Żółto-czerwony mecz Borucina z Połomią [ZDJĘCIA]

W niedzielę w XXI kolejce klasy okręgowej zawodnicy KS Naprzód Borucin zostali pokonani na swoim boisku przez KS Płomień Połomia 1:2. W trakcie meczu sędzia kilkanaście razy musiał przerywać grę w celu napomnienia zawodników.

Mecz rozpoczął się dobrze dla gospodarzy. Już w 9 minucie wyszli na prowadzenie dzięki bramce strzelonej przez Sebastiana Kapinosa. Wyrównującego wynik spotkania gola strzelił w 20 minucie Łukasz Herok. Kilka minut później Płomień wyszedł na prowadzenie dzięki bramce Patryka Szopa. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2. W drugiej cześci spotkania nie padło więcej bramek, jednak dużo się działo na boisku. Kartki sypały się za faule, krytykowanie sędziego i opóźnianie gry. W sumie w całym meczu zawodnicy otrzymali 11 żółtych kartek. W 62 minucie Adam Walach osłabił swoją drużynę otrzymując czerwoną kartkę za przerwanie realnej szansy na zdobycie bramki  dla przeciwników.

KS Naprzód Borucin - KS Płomień Połomia 1:2 (1:2)

Bramki: Sebastian Kapinos 9. - Łukasz Herok 20., Patryk Szopa 27.

Sędziowali: Mateusz Konieczny, Jacek Bielecki, Robert Warkocz.

Żółte kartki: Bartosz Stawarski, Radosław Szpak, Artur Potaczek, Dawid Węgrzyn (Naprzód) - Tomasz Siegmund, Łukasz Herok, Konrad Cieślak, Karol Szypuła, Łukasz Kusztal, Dawid Łyżwa, Adrian Henkel (Płomień).

Czerwona kartka: Adam Walach 62. (Naprzód).

Borucin: Przemysław Cieślak - Tomasz Kurzawa, Rafał Ciuberek (46. Przemysław Ekiert), Damian Krueger (86. Dawid Węgrzyn), Bartosz Stawarski, Artur Dudacy (46. Marcin Pawlisz), Sebastian Kapinos, Artur Potaczek, Patryk Podstawka, Radosław Szpak, Jacek Selera (46. Adam Walach). Trener: Jerzy Galfar

Połomia: Adrian Henkel - Paweł Szczeciński, Dawid Łyżwa, Tomasz Siegmund, Karol Szypuła, Łukasz Matuszek, Łukasz Herok (90. Przemysław Swoboda), Konrad Cieślak (88. Daniel Wawrziczek), Patryk Szopa (65. Łukasz Kusztal, Daniel Lubszczyk, Adam Ucher. Trener: Mirosław Swarga.