Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zedrzyj szczewiki dla dzielnej Bereniki

19 maja odbędzie się II edycja charytatywnego wydarzenia biegowego „Zedrzyj szczewiki dla Bereniki”.

Zedrzyj szczewiki dla dzielnej Bereniki

Idea tego przedsięwzięcia jest prosta i zarazem szczytna – wystarczy przyjść i wziąć udział w biegu lub marszu nordic walking na pięknych trasach wśród malowniczej krostoszowickiej buczyny, a poprzez wpisowe wesprzeć leczenie i rehabilitację 7-letniej Bereniki Borkowskiej. To dzielna dziewczynka z Łazisk, która przeszła już wiele skomplikowanych i kosztownych operacji, związanych z usuwaniem skutków rozszczepu kręgosłupa, z którym Berenika się urodziła.

Opłata startowa w wysokości 20 zł uiszczana będzie w specjalnych puszkach startowych i w całości zostanie przekazana na jej leczenie.

Uczestnicy głównego biegu rywalizować będą na trasie 5 km. Ponadto zorganizowane zostaną krótsze biegi dla młodszych uczestników – 300 m dla uczniów z klas 1-3 i 600 m dla uczniów klas 4-7. Początek biegu głównego o godz. 16.00. Zapisy wyłącznie w biurze zawodów, które otwarte będzie od godz. 14.00 do 15.30. Z kolei o godz. 17.30 rozpoczną się biegi dla dzieci.

Organizatorzy zapewniają wiele dodatkowych atrakcji kulturalno-rekreacyjnych.

(art)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].