TRAMPKARZE – wyniki, tabele, zapowiedzi
Młodzi piłkarze przekroczyli już półmetek rundy wiosennej. Zespoły walczące o czołowe lokaty bardzo poważnie traktują rywalizację w swoich grupach i bez taryfy ulgowej walczą o kolejne punkty. Sprawdź bieżące wyniki, aktualne tabele oraz zapowiedzi najbliższych spotkań.
Trampkarze C1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (12.05.2018)
- Żory II – Rymer Rybnik 2:0 (1:0)
- Gorzyce – ROW Rybnik II 8:0 (3:0)
- Gołkowice – Forteca Świerklany 1:6 (0:1)
- Jedłownik – Świerklany (mecz przełożony na 23.05.2018, śr 18:00)
Wynik zaległego meczu V kolejki (09.05.2018)
- Świerklany – Żory II 1:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Żory II | 8 | 22 | 44:4 |
2. | Jedłownik | 7 | 18 | 33:5 |
3. | Gorzyce | 8 | 12 | 30:23 |
4. | Forteca Świerklany | 8 | 11 | 21:18 |
5. | Świerklany | 7 | 10 | 12:12 |
6. | Gołkowice | 8 | 10 | 18:39 |
7. | ROW Rybnik II | 8 | 3 | 7:34 |
8. | Rymer Rybnik | 8 | 2 | 11:41 |
Zapowiedź IX kolejki (19.05.2018)
Gorzyce – Żory II (sb 10:00), Forteca Świerklany – Rymer Rybnik (sb 10:00), ROW Rybnik II – Jedłownik (sb 11:00), Świerklany – Gołkowice (sb 12:30).
Trampkarze C1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VII kolejki (12/14.05.2018)
- Borucin – Studzienna 9:3 (3:2)
- Rudnik – Gaszowice 11:1 (3:1)
- Gracz Lyski – Krzanowice 1:0 (0:0)
- Rudy – Markowice (pn 17:00)
Wyniki zaległych meczów VI kolejki (07/08.05.2018)
- Studzienna – Rudy 3:8 (1:3)
- Krzanowice – Borucin 1:0 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Gracz Lyski | 7 | 19 | 42:7 |
2. | Rudy | 6 | 16 | 18:7 |
3. | Krzanowice | 7 | 15 | 25:6 |
4. | Rudnik | 7 | 9 | 29:17 |
5. | Borucin | 6 | 9 | 27:15 |
6. | Studzienna | 6 | 3 | 18:36 |
7. | Gaszowice | 5 | 1 | 5:30 |
8. | Markowice | 6 | 1 | 4:48 |
Zapowiedź zaległego meczu IV kolejki (17.05.2018)
Gaszowice – Borucin (cz 17:30).
Zapowiedź VIII kolejki (17/19.05.2018)
Rudy – Rudnik (cz 17:00), Borucin – Markowice (sb 10:00), Gaszowice – Krzanowice (sb 10:00), Gracz Lyski – Studzienna (sb 10:00).
Trampkarze C1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki VIII kolejki (11/12.05.2018)
- Baranowice – Rój 3:3 (2:1)
- Chwałowice – Skrzyszów 2:1 (1:0)
- Książenice – Jastrzębie-Bzie 2:3 (1:1)
- Orzepowice – Rogoźna 6:2 (4:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Skrzyszów | 8 | 16 | 28:27 |
2. | Orzepowice | 8 | 14 | 26:19 |
3. | Chwałowice | 8 | 12 | 21:13 |
4. | Rój | 8 | 12 | 20:17 |
5. | Baranowice | 8 | 12 | 16:13 |
6. | Jastrzębie-Bzie | 8 | 12 | 17:20 |
7. | Książenice | 8 | 7 | 25:28 |
8. | Rogoźna | 8 | 4 | 15:31 |
Zapowiedź IX kolejki (19.05.2018)
Baranowice – Orzepowice (sb 10:00), Skrzyszów – Książenice (sb 10:00), Rój – Chwałowice (sb 10:00), Jastrzębie-Bzie – Rogoźna (sb 10:00).