JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Drużyny młodzieżowe nie zwalniają tempa bieżących rozgrywek. Pozycje liderów swoich grup przed ostatnią prostą zajmują: Górki Śląskie, Pierwszy Chwałowice, Górnik Radlin, Start Pietrowice Wielkie, Naprzód Czyżowice, Krzyżanowice, Czuchów oraz Czerwionka. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VI kolejki (12/13.05.2018)
- Studzienna – Kornowac 8:2 (4:0)
- Górki Śląskie – Zabełków 5:0 (5:0) mecz zakończony w 22 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Rafako Racibórz – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Górki Śląskie | 5 | 15 | 25:2 |
2. | Studzienna | 5 | 12 | 18:8 |
3. | Rafako Racibórz | 4 | 6 | 9:8 |
4. | Zabełków | 5 | 3 | 2:20 |
5. | Kornowac | 5 | 0 | 3:19 |
Zapowiedź VII kolejki (20.05.2018)
Zabełków – Rafako Racibórz (nd 11:00), Kornowac – Górki Śląskie (nd 11:00), Studzienna – pauza.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XVIII kolejki (13.05.2018)
- Jastrzębie-Bzie – Czerwionka 3:2 (1:1)
- Rymer Rybnik – Chwałowice 0:4 (0:0)
- Baranowice – Grabownia-Golejów 0:1 (0:1)
- Dębieńsko – Rogoźna 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
- Rowień – pauza
- Krostoszowice – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 14 | 39 | 80:13 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 15 | 34 | 66:29 |
3. | Rymer Rybnik | 15 | 31 | 72:30 |
4. | Grabownia-Golejów | 15 | 29 | 51:31 |
5. | Czerwionka | 14 | 28 | 75:29 |
6. | Rowień | 14 | 19 | 61:60 |
7. | Dębieńsko | 15 | 18 | 34:59 |
8. | Krostoszowice | 15 | 12 | 46:53 |
9. | Baranowice | 16 | 6 | 14:80 |
10. | Rogoźna | 15 | 3 | 10:125 |
Zapowiedź XIX kolejki (20.05.2018)
Rowień – Rymer Rybnik (nd 10:00), Chwałowice – Jastrzębie-Bzie (nd 10:00), Czerwionka – Krostoszowice (nd 10:00), Rogoźna – Grabownia-Golejów (nd 10:00), Dębieńsko – pauza, Baranowice – pauza.
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (12/13.05.2018)
- Tworków – Turza Śląska 8:1 (4:0)
- Ruptawa – Rój 13:1 (9:0)
- Rydułtowy – Żory 3:1 (2:1)
- Radlin – Unia Racibórz II 3:0 (1:0)
- ROW Rybnik II – Gotartowice 2:4 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 8 | 20 | 24:6 |
2. | Gotartowice | 8 | 17 | 19:13 |
3. | ROW Rybnik II | 8 | 14 | 24:11 |
4. | Żory | 8 | 13 | 19:17 |
5. | Unia Racibórz II | 8 | 13 | 17:17 |
6. | Ruptawa | 8 | 12 | 30:15 |
7. | Rydułtowy | 8 | 11 | 17:16 |
8. | Tworków | 8 | 9 | 19:21 |
9. | Rój | 8 | 4 | 9:38 |
10. | Turza Śląska | 8 | 1 | 14:38 |
Zapowiedź IX kolejki (16/20.05.2018)
Rój – Rydułtowy (śr 17:00), Turza Śląska – ROW Rybnik II (śr 18:00), Gotartowice – Ruptawa (nd 10:00), Unia Racibórz II – Tworków (nd 10:00), Żory – Radlin (nd 13:00).