SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Bieżące rozgrywki w każdy weekend dostarczają bardzo dużo ciekawych rozstrzygnięć. Drużyny walczące o miejsca premiowane awansem nie mogą sobie pozwolić na straty punktów, a ekipy zagrożone ewentualną degradacją muszą unikać kolejnych porażek. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Wyniki XXXI kolejki (12/13.05.2018)
- ROW Rybnik – Błękitni Stargard 2:3 (0:1)
- Rozwój Katowice – GKS Jastrzębie 3:1 (2:0)
- Wisła Puławy – Warta Poznań 0:2 (0:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Znicz Pruszków 3:1 (0:0)
- Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź 2:1 (1:1)
- MKS Kluczbork – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
- Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 4:0 (2:0)
- Gwardia Koszalin – Gryf Wejherowo 0:1 (0:0)
- Legionovia Legionowo – Stal Stalowa Wola 0:3 (0:2)
Wyniki XXX kolejki (09.05.2018)
- Gryf Wejherowo – ROW Rybnik 0:1 (0:0)
- Stal Stalowa Wola – Rozwój Katowice 4:1 (0:1)
- ŁKS Łódź – Radomiak Radom 3:0 (2:0)
- Olimpia Elbląg – Wisła Puławy 1:1 (1:0)
- GKS Bełchatów – Warta Poznań 0:1 (0:0)
- Gwardia Koszalin – MKS Kluczbork 4:3 (4:1)
- Znicz Pruszków – Garbarnia Kraków 0:1 (0:1)
- Błękitni Stargard – Legionovia Legionowo 0:3 (0:1)
- GKS Jastrzębie – Siarka Tarnobrzeg (mecz przełożony na 23.05.2018, śr 18:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 29 | 58 | 45:23 |
2. | Warta Poznań | 31 | 57 | 41:23 |
3. | ŁKS Łódź | 30 | 53 | 37:20 |
4. | Radomiak Radom | 31 | 53 | 50:34 |
5. | Garbarnia Kraków | 30 | 49 | 41:32 |
6. | Siarka Tarnobrzeg | 29 | 45 | 46:41 |
7. | Olimpia Elbląg | 30 | 44 | 40:38 |
8. | ROW Rybnik | 31 | 41 | 47:49 |
9. | Błękitni Stargard | 30 | 40 | 32:32 |
10. | Rozwój Katowice | 30 | 40 | 30:37 |
11. | GKS Bełchatów | 30 | 39 | 44:40 |
12. | Stal Stalowa Wola | 31 | 37 | 35:36 |
13. | Gryf Wejherowo | 31 | 37 | 34:42 |
14. | Wisła Puławy | 31 | 35 | 32:37 |
15. | Znicz Pruszków | 31 | 35 | 36:45 |
16. | MKS Kluczbork | 30 | 33 | 32:45 |
17. | Legionovia Legionowo | 30 | 26 | 33:47 |
18. | Gwardia Koszalin | 31 | 26 | 31:65 |
Zapowiedź zaległych meczów XXI i XXII kolejki (16.05.2018)
Olimpia Elbląg – MKS Kluczbork (śr 17:00), Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg (śr 17:00), Błękitni Stargard – ŁKS Łódź (śr 17:00), Legionovia Legionowo – Garbarnia Kraków (śr 17:30), GKS Bełchatów – GKS Jastrzębie (śr 19:00).
Zapowiedź XXXII kolejki (19/20.05.2018)
GKS Bełchatów – Wisła Puławy (sb 14:00), Stal Stalowa Wola – ROW Rybnik (sb 17:00), Warta Poznań – Radomiak Radom (sb 17:00), Olimpia Elbląg – Garbarnia Kraków (sb 17:00), GKS Jastrzębie – Legionovia Legionowo (sb 18:00), ŁKS Łódź – Siarka Tarnobrzeg (sb 18:00), Znicz Pruszków – Rozwój Katowice (sb 19:00), Gryf Wejherowo – MKS Kluczbork (nd 16:00), Błękitni Stargard – Gwardia Koszalin (nd 17:00).
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (12/13.05.2018)
- Ruch Zdzieszowice – Unia Turza Śląska 5:1 (3:1)
- Pniówek Pawłowice – Rekord Bielsko-Biała 2:0 (1:0)
- Piast Żmigród – Polonia Głubczyce 6:0 (2:0)
- Górnik Zabrze II – Polkowice 0:1 (0:0)
- Zagłębie Lubin II – Skra Częstochowa 2:3 (0:2)
- Falubaz Zielona Góra – Miedź Legnica II 4:1 (0:1)
- Gwarek Tarnowskie Góry – Stal Bielsko-Biała 0:3 (0:0)
- Lechia Dzierżoniów – Stal Brzeg 1:3 (0:2)
- Ślęza Wrocław – Stilon Gorzów 2:3 (1:2)
Wynik zaległego meczu XX kolejki (09.05.2018)
- Ślęza Wrocław – Górnik Zabrze II 1:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Polkowice | 28 | 54 | 58:34 |
2. | Skra Częstochowa | 28 | 54 | 45:22 |
3. | Stal Brzeg | 28 | 52 | 61:39 |
4. | Gwarek Tarnowskie Góry | 27 | 52 | 46:30 |
5. | Ślęza Wrocław | 28 | 50 | 54:42 |
6. | Piast Żmigród | 28 | 43 | 44:38 |
7. | Stal Bielsko-Biała | 28 | 42 | 35:36 |
8. | Ruch Zdzieszowice | 28 | 40 | 47:37 |
9. | Stilon Gorzów | 28 | 40 | 54:49 |
10. | Rekord Bielsko-Biała | 28 | 40 | 43:40 |
11. | Górnik Zabrze II | 28 | 37 | 49:46 |
12. | Lechia Dzierżoniów | 27 | 36 | 43:48 |
13. | Zagłębie Lubin II | 28 | 36 | 43:50 |
14. | Pniówek Pawłowice | 28 | 34 | 34:48 |
15. | Miedź Legnica II | 27 | 31 | 32:44 |
16. | Unia Turza Śląska | 27 | 26 | 38:56 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 27 | 24 | 34:52 |
18. | Polonia Głubczyce | 27 | 13 | 30:79 |
Zapowiedź zaległych meczów XIX i XX kolejki (16.05.2018)
Polonia Głubczyce – Miedź Legnica II (śr 18:00), Lechia Dzierżoniów – Unia Turza Śląska (śr 17:00).
Zapowiedź XXIX kolejki (19/20.05.2018)
Stilon Gorzów – Unia Turza Śląska (sb 16:00), Polonia Głubczyce – Zagłębie Lubin II (sb 17:00), Polkowice – Pniówek Pawłowice (sb 17:00), Skra Częstochowa – Ślęza Wrocław (sb 17:00), Stal Brzeg – Górnik Zabrze II (sb 17:00), Lechia Dzierżoniów – Ruch Zdzieszowice (sb 17:00), Stal Bielsko-Biała – Piast Żmigród (sb 17:00), Miedź Legnica II – Gwarek Tarnowskie Góry (nd 13:00), Rekord Bielsko-Biała – Falubaz Zielona Góra (nd 15:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXV kolejki (12.05.2018)
- Unia Racibórz – Czaniec 1:1 (0:0)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:1 (0:1)
- Tyski Sport II – Decor Bełk 2:2 (1:0)
- Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice 6:2 (3:0)
- Lędziny – Spójnia Landek 2:1 (0:0)
- Wilki Wilcza – Beskid Skoczów 0:0
- Bytomski Sport – Goczałkowice 4:1 (1:1)
- Drzewiarz Jasienica – Kuźnia Ustroń 2:0 (0:0)
Wyniki zaległych meczów XVI kolejki (09.05.2018)
- Decor Bełk – Dąb Gaszowice 2:0 (2:0)
- Unia Racibórz – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)
- Tyski Sport II – Goczałkowice 0:1 (0:1)
- Drzewiarz Jasienica – Beskid Skoczów 4:0 (3:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 25 | 54 | 57:30 |
2. | Decor Bełk | 25 | 46 | 51:35 |
3. | Czaniec | 25 | 43 | 34:22 |
4. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 25 | 40 | 34:24 |
5. | Radziechowy-Wieprz | 25 | 38 | 53:45 |
6. | Wilki Wilcza | 25 | 38 | 39:37 |
7. | Goczałkowice | 25 | 37 | 38:39 |
8. | Drzewiarz Jasienica | 24 | 33 | 37:43 |
9. | Podbeskidzie B-B II | 25 | 32 | 40:42 |
10. | Tyski Sport II | 24 | 30 | 57:50 |
11. | Kuźnia Ustroń | 25 | 29 | 36:37 |
12. | Spójnia Landek | 25 | 28 | 35:43 |
13. | Dąb Gaszowice | 25 | 26 | 41:50 |
14. | Unia Racibórz | 25 | 24 | 38:50 |
15. | Lędziny | 25 | 23 | 39:57 |
16. | Beskid Skoczów | 25 | 23 | 30:55 |
Zapowiedź XXVI kolejki (19/20.05.2018)
Beskid Skoczów – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Decor Bełk – Drzewiarz Jasienica (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Lędziny (sb 17:00), Czaniec – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Bytomski Sport (sb 17:00), Goczałkowice – Wilki Wilcza (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II (nd 17:00).
Stal Stalowa Wola gra z ROW ;)