Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Monster Truck Warszawa rozjeżdżał auta w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA]

Polsko-czeskie show zaprezentowało się w czwartek przed widownią na stadionie w Kuźni Raciborskiej.

Monster Truck Warszawa rozjeżdżał auta w Kuźni Raciborskiej [ZDJĘCIA]
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Pokazy kaskaderów z grupy Monster Truck Show Chaloupka cieszą oczy widzów od dziewięciu lat, z czego pięć lat w Polsce. Pochodząca z Pragi grupa zaprezentowała ponad godzinny pokaz z użyciem cztero i sześciotonowego Monster Trucka. Jeden został przerobiony z polskiej marki samochodowej "Warszawa", a drugi - "Chevrolet" nosił imię Likwidatora i przypominał pojazd z gier komputerowych.

Kaskaderzy zaprezentowali między innymi Syrenę z wymienionym silnikiem 150 KM, jazdę na dwóch kołach, a także przewozili pasażerki w taksówce i pokazali kontrolowane dachowanie. Wśród pokazów można było zobaczyć rozpadające się na trzy części auto i opla doppla, który z mocą 232 KM i napędem na 4 koła mógł jeździć przodem w obu kierunkach.

Na koniec potężne Monster Trucki rozjechały wraki samochodów wywołując wśród publiczności najwięcej euforii. Impreza miała charakter odpłatny. Bilety w kasie kosztowały 20 i 30 złotych.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].