Sobota, 20 lipca 2019

imieniny: Czesława, Hieronima, Eliasza

RSS

Wysoka wygrana Wilków

22.05.2018 15:40 | 0 komentarzy | kozz

Czwartoligowiec z Wilczy wciąż przedłuża swoje szanse na podium. W miniony weekend dopisał trzy punkty w wyjazdowym meczu z Goczałkowicami.

Wysoka wygrana Wilków
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Ekipa Wilków zmierzyła się z sąsiadem w tabeli - LKS-em Goczałkowice i nic nie wskazywało, że przyjezdni osiągną taką przewagę. Już do przerwy zespół Witolda Czekańskiego prowadził 2:0 po golach Jondy i Wiśniowskiego. Zaraz po przerwie na 3:0 podwyższył Zieliński, a ten sam doświadczony zawodnik strzelił później czwartą bramkę dla Wilków. W międzyczasie pierwszego swojego gola zdobyły Goczałkowice, a na listę strzelców wpisał się Furczyk. Na 5:1 bramkę zdobył Steuer, a wynik ustalili gospodarze. Drugą bramkę dla Goczałkowic zdobył Grygier.

Wilki awansowały na piąte miejsce i do trzeciego Czańca tracą już tylko trzy punkty. W najbliższy weekend piłkarze z Wilczy podejmą u siebie lidera - BS Polonię Bytom.

LKS Goczałkowice - LKS Wilki Wilcza 2:5 (0:2)

Damian Furczyk 52., Adam Grygier 90.+2. - Marek Jonda 26., Mateusz Wiśniowski 30., Michał Zieliński 47., 78., Jakub Steuer 82.

Żółte kartki: Damian Baron, Damian Maśka (LKS Goczałkowice)

Wilki: Damian Matras - Dominik Czekański, Jakub Steuer, Marcin Leszczyński, Marek Jonda (83. Damian Bartos), Mateusz Wiśniowski (83. Łukasz Rylukowski), Tomasz Tabiś (72. Daniel Jóźwik), Dawid Boczar, Dawid Gajewski (46. Piotr Buchalik), Michał Zieliński. Trener: Witold Czekański.