JUNIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
W kilku grupach walka o prymat powoduje, że mecze czołowych drużyn młodzieżowych są bardzo ciekawe. Niestety, ale zdarzają się również sytuacje, gdy słabsze kadrowo zespoły wychodzą na boisko w niekompletnych składach i przed ostatnim gwizdkiem opuszczają plac gry. Zapraszamy do lektury.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Racibórz)
Wyniki VIII kolejki (26/27.05.2018)
- Górki Śląskie – Studzienna 1:3 (0:1)
- Rafako Racibórz – Kornowac 0:2 (0:1)
- Zabełków – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Górki Śląskie | 7 | 18 | 28:5 |
2. | Studzienna | 6 | 15 | 21:9 |
3. | Rafako Racibórz | 6 | 9 | 12:10 |
4. | Kornowac | 7 | 3 | 5:21 |
5. | Zabełków | 6 | 3 | 2:23 |
Zapowiedź IX kolejki (02/03.06.2018)
Studzienna – Rafako Racibórz (sb 10:00), Kornowac – Zabełków (nd 11:00), Górki Śląskie – pauza.
Juniorzy starsi A1 (Podokręg Rybnik)
Wyniki XX kolejki (27.05.2018)
- Jastrzębie-Bzie – Rowień 4:2 (1:0)
- Baranowice – Rogoźna 9:0 (9:0) mecz zakończony w 33 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości
- Dębieńsko – Czerwionka 0:7 (0:7) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
- Krostoszowice – Chwałowice 0:17 (0:17) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
- Rymer Rybnik – pauza
- Grabownia-Golejów – pauza
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Chwałowice | 16 | 45 | 101:13 |
2. | Jastrzębie-Bzie | 17 | 37 | 70:35 |
3. | Czerwionka | 16 | 34 | 85:29 |
4. | Grabownia-Golejów | 16 | 32 | 61:33 |
5. | Rymer Rybnik | 16 | 31 | 74:34 |
6. | Rowień | 16 | 22 | 67:66 |
7. | Dębieńsko | 16 | 18 | 34:66 |
8. | Krostoszowice | 17 | 12 | 46:73 |
9. | Baranowice | 17 | 9 | 23:80 |
10. | Rogoźna | 17 | 3 | 12:144 |
Zapowiedź XXI kolejki (03.06.2018)
Rowień – Krostoszowice (nd 10:00), Chwałowice – Dębieńsko (nd 10:00), Czerwionka – Grabownia-Golejów (nd 10:00), Rymer Rybnik – Baranowice (nd 10:00), Rogoźna – pauza, Jastrzębie-Bzie – pauza.
Juniorzy młodsi B1 – III Liga Wojewódzka (Podokręg Rybnik i Racibórz)
Wyniki X kolejki (26/27.05.2018)
- Żory – Tworków 1:2 (0:1)
- Ruptawa – Rydułtowy 2:0 (1:0)
- Turza Śląska – Gotartowice 4:8 (2:4)
- Rój – Radlin 0:1 (0:0)
- Unia Racibórz II – ROW Rybnik II 0:10 (0:7)
Wynik zaległego meczu IX kolejki (22.05.2018)
- Żory – Radlin 4:2 (3:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radlin | 10 | 23 | 27:10 |
2. | ROW Rybnik II | 10 | 20 | 44:11 |
3. | Gotartowice | 10 | 20 | 28:20 |
4. | Ruptawa | 10 | 18 | 35:16 |
5. | Żory | 10 | 16 | 24:21 |
6. | Unia Racibórz II | 10 | 16 | 25:28 |
7. | Rydułtowy | 10 | 14 | 19:19 |
8. | Tworków | 10 | 12 | 22:30 |
9. | Rój | 10 | 4 | 10:41 |
10. | Turza Śląska | 10 | 1 | 18:56 |
Zapowiedź XI kolejki (29/30.05.2018)
Turza Śląska – Ruptawa (wt 17:00), Tworków – Rój (śr 17:00), Radlin – Rydułtowy (śr 17:00), ROW Rybnik II – Żory (śr 17:00), Gotartowice – Unia Racibórz II (śr 17:00).
Zapowiedź XII kolejki (02/03.06.2018)
Rydułtowy – Tworków (sb 9:00), Żory – Gotartowice (sb 12:00), Ruptawa – Radlin (nd 10:00), Rój – ROW Rybnik II (nd 10:00), Unia Racibórz II – Turza Śląska (nd 10:00).