Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

Sport Ku Radości po raz 21. [ZDJĘCIA]

30.05.2018 12:11 | 0 komentarzy | kozz

Na stadionie Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu odbywały się dziś XXI Igrzyska Sportowe Dzieci i Młodzieży Niedostosowanej Społecznie i Niepełnosprawnej.

Sport Ku Radości po raz 21. [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Impreza sportowa organizowana była przez PWSZ w Raciborzu we współpracy z magistratem i wsparta z Funduszu Sprawiedliwości.

Po raz pierwszy poszerzono zawody o młodzież niedostosowaną społecznie. Udział w imprezie wzięły: Zespół Szkół Specjalnych, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Niesłyszących i Słabosłyszących, Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi, Warsztaty Terapii Zajęciowej, Ośrodek Dziennego Pobytu, Rehabilitacji i Edukacji Dzieci Niepełnosprawnych, krzyżanowicki Różany Pałac, Środowiskowa Świetlica Samopomocy Nadzieja, Zakład Poprawczy i Schronisko dla Nieletnich, Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Kuźni Raciborskiej oraz w Rudach oraz Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Niepełnosprawnych Dom.

Po oficjalnych przemowach, krótkim programie artystycznym, zapaleniu znicza igrzysk i odśpiewaniu hymnu państwowego uczestnicy przystąpili do rywalizacji sportowej.