Piłkarski środek tygodnia – sprawdź wyniki z 29/31.05.2018
Sympatycy futbolu nie mogą narzekać, bo finisz sezonu jest bardzo ciekawy. W środku bieżącego tygodnia rozegrano 66 kolejnych spotkań o niezwykle ważne punkty, które jednych przybliżyły do miejsc premiowanych awansem, a drugich zepchnęły do stref spadkowych. Zapraszamy do lektury.
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXXI kolejki (30/31.05.2018)
- Polonia Głubczyce – Unia Turza Śląska 0:4 (0:1)
- Lechia Dzierżoniów – Pniówek Pawłowice 1:0 (0:0)
- Stal Brzeg – Falubaz Zielona Góra 2:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Stilon Gorzów 2:0 (0:0)
- Stal Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 1:2 (1:0)
- Miedź Legnica II – Zagłębie Lubin II 0:3 (0:2)
- Rekord Bielsko-Biała – Piast Żmigród 0:3 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Ruch Zdzieszowice 2:2 (2:1)
- Polkowice – Gwarek Tarnowskie Góry 1:2 (1:1)
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Dąb Gaszowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (1:0)
- Beskid Skoczów – Unia Racibórz 3:2 (2:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Decor Bełk 2:4 (2:1)
- Goczałkowice – Lędziny 4:2 (1:1)
- Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza 6:2 (3:1)
- Czaniec – Drzewiarz Jasienica 1:1 (0:0)
- Spójnia Landek – Tyski Sport II 2:1 (1:0)
- Bytomski Sport – Radziechowy-Wieprz 3:2 (1:0)
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (30.05.2018)
- Unia Książenice – Drama Zbrosławice 6:2 (5:0)
- Naprzód Rydułtowy – Przyszłość Ciochowice 3:0 (0:0)
- Raszczyce – Zaborze 0:3 (0:0)
- Tęcza Wielowieś – Nędza 6:2 (2:2)
- Rachowice – Silesia Lubomia 3:1 (2:1)
- Slavia Ruda Śląska – Rymer Rybnik 5:0 (3:0)
- Orzeł Mokre – ROW Rybnik II 6:1 (2:0)
- Łabędy – Jedność Przyszowice 2:3 (1:2)
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki XXVIII kolejki (30/31.05.2018)
- Krzanowice – Granica Ruptawa 0:4 (0:1)
- Krzyżanowice – Naprzód Syrynia 2:1 (2:1)
- Naprzód Zawada – Zameczek Czernica 2:9 (0:5)
- Płomień Połomia – Polonia Marklowice 3:0 (1:0)
- Gwiazda Skrzyszów – Przyszłość Rogów 1:2 (1:0)
- Odra Wodzisław Śląski – Rafako Racibórz 1:2 (0:1)
- Radziejów-Popielów – Forteca Świerklany 4:3 (3:3)
- Naprzód Borucin – Naprzód Czyżowice 8:1 (2:0)
A klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXVIII kolejki (31.05.2018)
- Lyski – Pszów 3:2 (1:2)
- Buków – Brzezie 0:2 (0:1)
- Tworków – Kobyla 5:3 (2:3)
- Gorzyce – Nowa Wieś 5:1 (1:0)
- Kornowac – Gaszowice II 5:0 (3:0)
- Rudy – Pietrowice Wielkie 0:1 (0:1)
- Turza Śląska II – Studzienna 3:1 (1:0)
- Chałupki – Zawada Książęca 1:0 (0:0)
A klasa (Podokręg Rybnik)
Wynik zaległego meczu XVII kolejki (31.05.2018)
- Gołkowice – Jejkowice 1:6 (1:3)
B klasa (Podokręg Racibórz)
Wyniki XXVII kolejki (31.05.2018)
- Rzuchów – Zabełków 0:2 (0:2)
- Rogów II – Markowice 0:2 (0:0)
- Krzyżkowice – Pawłów 0:3 (0:0)
- Górki Śląskie – Gamów 3:0 (0:0)
- Nieboczowy – Czyżowice II 5:0 (4:0)
- Ocice Racibórz – Owsiszcze 2:0 (2:0)
- Ruda Kozielska – Jankowice 9:1 (3:1)
- Kuźnia Raciborska – Adamowice 2:1 (2:0)
C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)
Wynik zaległego meczu XVI kolejki (31.05.2018)
- Zawada II – Gorzyce II 0:9 (0:4)
Brawo Raszczyce!!!