Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Grad bramek w Jastrzębiu

W ostatniej kolejce rozgrywek II ligi piłkarskiej, GKS 1962 Jastrzębie wygrał z Gwardią Koszalin 4:2. 

Grad bramek w Jastrzębiu
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Gospodarze już kilka kolejek wcześniej zapewnili sobie awans do Nice I ligi, a goście to tegoroczny spadkowicz. Spotkały się więc ekipy, które przeżywały skrajne emocje związane z tym sezonem.

Mecz nie zawiódł kibiców, ponieważ byli świadkami aż sześciu bramek. Zgodnie z założeniami pierwsi bramkę strzelili gospodarze. Goście szybko odpowiedzieli, ale pod koniec pierwszej połowy to Jastrzębie wyszło na prowadzenie. 

Goście z Koszalina byli w stanie doprowadzić do wyrównania, ale dobra końcówka w wykonaniu beniaminka I ligi pozwoliła na strzelenie dwóch bramek. Na tablicy wyświetlił się wynik 4:2. GKS zakończył świetny sezon na pierwszym miejscu w tabeli. 

GKS 1962 Jastrzębie - Gwardia Koszalin 4:2 (2:1)

Bramki:

Daniel Szczepan 27, Mateusz Olszewski 44 (s), Bartosz Jaroszek 84, Wojciech Caniboł 90 - Krystian Przyborowski 29, 77


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].