SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Kończy się ligowa batalia sezonu 2017/2018. Dla czołowych drużyn to okres wielkiej radości z awansów do wyższych klas rozgrywkowych. Niestety, ale sporo ekip znalazło się również na drugim biegunie i przeżywa obecnie trudny czas degradacji. Zapraszamy do lektury.
II liga (PZPN)
Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 02.06.2018 roku.
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | GKS Jastrzębie | 34 | 65 | 54:30 |
2. | ŁKS Łódź | 34 | 65 | 47:23 |
3. | Warta Poznań | 34 | 62 | 43:24 |
4. | Garbarnia Kraków | 34 | 57 | 48:35 |
5. | Radomiak Radom | 34 | 55 | 52:37 |
6. | Olimpia Elbląg | 34 | 50 | 43:42 |
7. | Siarka Tarnobrzeg | 34 | 47 | 49:49 |
8. | GKS Bełchatów | 34 | 46 | 50:43 |
9. | Gryf Wejherowo | 34 | 46 | 42:46 |
10. | Rozwój Katowice | 34 | 44 | 36:44 |
11. | Stal Stalowa Wola | 34 | 44 | 44:39 |
12. | ROW Rybnik | 34 | 44 | 49:57 |
13. | Znicz Pruszków | 34 | 42 | 44:48 |
14. | Błękitni Stargard | 34 | 41 | 35:39 |
15. | MKS Kluczbork | 34 | 39 | 37:51 |
16. | Wisła Puławy | 34 | 36 | 34:44 |
17. | Gwardia Koszalin | 34 | 28 | 36:72 |
18. | Legionovia Legionowo | 34 | 27 | 36:56 |
III liga – grupa 3 (PZPN)
Wyniki XXXIII kolejki (09.06.2018)
- Miedź Legnica II – Unia Turza Śląska 2:1 (1:1)
- Polonia Głubczyce – Skra Częstochowa 0:4 (0:2)
- Pniówek Pawłowice – Ruch Zdzieszowice 0:0
- Stal Brzeg – Piast Żmigród 1:1 (0:1)
- Polkowice – Zagłębie Lubin II 0:1 (0:1)
- Stal Bielsko-Biała – Stilon Gorzów 1:1 (0:0)
- Rekord Bielsko-Biała – Ślęza Wrocław 0:1 (0:0)
- Górnik Zabrze II – Falubaz Zielona Góra 3:4 (2:0)
- Lechia Dzierżoniów – Gwarek Tarnowskie Góry 2:2 (1:0)
Wynik zaległego meczu XXXII kolejki (05.06.2018)
- Ruch Zdzieszowice – Skra Częstochowa 2:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Skra Częstochowa | 33 | 63 | 56:27 |
2. | Ślęza Wrocław | 33 | 63 | 65:46 |
3. | Gwarek Tarnowskie Góry | 33 | 60 | 54:40 |
4. | Stal Brzeg | 33 | 59 | 68:45 |
5. | Polkowice | 33 | 58 | 62:41 |
6. | Piast Żmigród | 33 | 54 | 54:42 |
7. | Ruch Zdzieszowice | 33 | 49 | 56:42 |
8. | Rekord Bielsko-Biała | 33 | 46 | 49:48 |
9. | Lechia Dzierżoniów | 33 | 46 | 54:56 |
10. | Stal Bielsko-Biała | 33 | 46 | 40:45 |
11. | Zagłębie Lubin II | 33 | 45 | 52:56 |
12. | Stilon Gorzów | 33 | 41 | 56:60 |
13. | Miedź Legnica II | 33 | 41 | 41:53 |
14. | Pniówek Pawłowice | 33 | 40 | 40:51 |
15. | Górnik Zabrze II | 33 | 39 | 56:61 |
16. | Unia Turza Śląska | 33 | 33 | 48:62 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 33 | 33 | 48:64 |
18. | Polonia Głubczyce | 33 | 19 | 35:95 |
Zapowiedź XXXIV kolejki (13/16.06.2018)
Unia Turza Śląska – Rekord Bielsko-Biała (śr 18:00), Falubaz Zielona Góra – Pniówek Pawłowice (sb 18:00), Ruch Zdzieszowice – Polonia Głubczyce (sb 18:00), Gwarek Tarnowskie Góry – Górnik Zabrze II (sb 18:00), Skra Częstochowa – Stal Bielsko-Biała (sb 18:00), Stilon Gorzów – Miedź Legnica II (sb 18:00), Ślęza Wrocław – Polkowice (sb 18:00), Zagłębie Lubin II – Stal Brzeg (sb 18:00), Piast Żmigród – Lechia Dzierżoniów (sb 18:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXX kolejki (09.06.2018)
- Bytomski Sport – Unia Racibórz 2:3 (0:0)
- Spójnia Landek – Decor Bełk 2:2 (1:2)
- Dąb Gaszowice – Drzewiarz Jasienica 3:1 (1:0)
- Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (0:1)
- Wilki Wilcza – Lędziny 7:3 (4:0)
- Beskid Skoczów – Tyski Sport II 2:5 (1:2)
- Kuźnia Ustroń – Radziechowy-Wieprz 3:5 (0:2)
- Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 3:0 (1:0)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bytomski Sport | 30 | 64 | 72:39 |
2. | Decor Bełk | 30 | 56 | 66:44 |
3. | Czaniec | 30 | 51 | 43:28 |
4. | Radziechowy-Wieprz | 30 | 50 | 69:54 |
5. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 30 | 48 | 46:29 |
6. | Wilki Wilcza | 30 | 45 | 56:54 |
7. | Tyski Sport II | 30 | 42 | 74:58 |
8. | Goczałkowice | 30 | 41 | 46:53 |
9. | Dąb Gaszowice | 30 | 38 | 54:58 |
10. | Drzewiarz Jasienica | 30 | 38 | 45:60 |
11. | Unia Racibórz | 30 | 34 | 53:59 |
12. | Spójnia Landek | 30 | 34 | 43:52 |
13. | Podbeskidzie B-B II | 30 | 33 | 42:54 |
14. | Kuźnia Ustroń | 30 | 33 | 48:51 |
15. | Beskid Skoczów | 30 | 27 | 38:72 |
16. | Lędziny | 30 | 24 | 48:78 |
IV liga (Śl. ZPN)
Zapowiedź meczów barażowych o awans do III ligi (16/20.06.2018)
Bytomski Sport – Ruch Radzionków (sb 17:00), Ruch Radzionków – Bytomski Sport (śr 18:00).
Klasa okręgowa – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XXX kolejki (09.06.2018)
- Unia Książenice – Łabędy 6:3 (3:1)
- Slavia Ruda Śląska – Nędza 5:2 (2:1)
- Rachowice – ROW Rybnik II 2:0 (0:0)
- Naprzód Rydułtowy – Silesia Lubomia 5:0 (2:0)
- Raszczyce – Jedność Przyszowice 1:4 (1:2)
- Przyszłość Ciochowice – Rymer Rybnik 2:1 (0:1)
- Orzeł Mokre – Zaborze 8:0 (5:0)
- Tęcza Wielowieś – Drama Zbrosławice 4:1 (2:0)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Slavia Ruda Śląska | 30 | 82 | 92:19 |
2. | Unia Książenice | 30 | 73 | 101:49 |
3. | Orzeł Mokre | 30 | 70 | 104:30 |
4. | Jedność Przyszowice | 30 | 64 | 79:49 |
5. | Naprzód Rydułtowy | 30 | 53 | 81:66 |
6. | Drama Zbrosławice | 30 | 50 | 99:64 |
7. | Przyszłość Ciochowice | 30 | 44 | 62:70 |
8. | Nędza | 30 | 42 | 59:59 |
9. | Tęcza Wielowieś | 30 | 35 | 55:79 |
10. | Rymer Rybnik | 30 | 34 | 42:57 |
11. | ROW Rybnik II | 30 | 34 | 65:92 |
12. | Rachowice | 30 | 34 | 49:67 |
13. | Silesia Lubomia | 30 | 31 | 57:84 |
14. | Łabędy | 30 | 25 | 54:77 |
15. | Zaborze | 30 | 19 | 35:90 |
16. | Raszczyce | 30 | 7 | 30:112 |
Klasa okręgowa – grupa 3 (Śl. ZPN)
Wyniki XXX kolejki (09.06.2018)
- Krzanowice – Forteca Świerklany 0:4 (0:2)
- Płomień Połomia – Naprzód Syrynia 2:4 (0:1)
- Naprzód Zawada – Krzyżanowice 0:14 (0:6)
- Naprzód Borucin – Przyszłość Rogów 4:3 (2:2)
- Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice 3:0 (1:0)
- Odra Wodzisław Śląski – Granica Ruptawa 0:0
- Gwiazda Skrzyszów – Zameczek Czernica 1:5 (1:2)
- Radziejów-Popielów – Polonia Marklowice 2:5 (1:1)
TABELA KOŃCOWA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Płomień Połomia | 30 | 64 | 79:36 |
2. | Zameczek Czernica | 30 | 58 | 96:57 |
3. | Naprzód Borucin | 30 | 54 | 89:61 |
4. | Przyszłość Rogów | 30 | 54 | 63:36 |
5. | Gwiazda Skrzyszów | 30 | 49 | 52:44 |
6. | Naprzód Syrynia | 30 | 48 | 65:54 |
7. | Forteca Świerklany | 30 | 47 | 66:47 |
8. | Rafako Racibórz | 30 | 43 | 40:37 |
9. | Naprzód Czyżowice | 30 | 41 | 63:65 |
10. | Krzyżanowice | 30 | 40 | 63:48 |
11. | Polonia Marklowice | 30 | 40 | 55:54 |
12. | Granica Ruptawa | 30 | 37 | 55:52 |
13. | Odra Wodzisław Śląski | 30 | 36 | 46:50 |
14. | Radziejów-Popielów | 30 | 33 | 62:101 |
15. | Krzanowice | 30 | 15 | 53:110 |
16. | Naprzód Zawada | 30 | 15 | 37:132 |
KS 25 Kokoszyce Ogień ! ! !