Poniedziałek, 22 kwietnia 2019

imieniny: Leona, Kai, Heliodora

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

10.06.2018 19:59 | 1 komentarz | (ak)

Kończy się ligowa batalia sezonu 2017/2018. Dla czołowych drużyn to okres wielkiej radości z awansów do wyższych klas rozgrywkowych. Niestety, ale sporo ekip znalazło się również na drugim biegunie i przeżywa obecnie trudny czas degradacji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXX kolejki (09/10.06.2018)

  • Chałupki – Lyski 8:1 (4:1)
  • Buków – Zawada Książęca 0:6 (0:5)
  • Pietrowice Wielkie – Studzienna 4:3 (3:2)
  • Rudy – Kobyla 4:2 (2:1)
  • Kornowac – Pszów 7:4 (2:2)
  • Tworków – Nowa Wieś 4:0 (1:0)
  • Gorzyce – Gaszowice II 12:0 (6:0)
  • Turza Śląska II – Brzezie 2:0 (1:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Gorzyce2973103:22
2.Kornowac296184:45
3.Tworków295784:41
4.Studzienna295381:46
5.Buk Rudy294658:55
6.Kobyla294582:67
7.Pietrowice Wielkie294258:63
8.Lyski293961:75
9.Nowa Wieś293753:60
10.Zawada Książęca293745:68
11.Brzezie293639:42
12.Turza Śląska II293357:75
13.Chałupki293253:65
14.Pszów292943:66
15.Buków292545:99
16.Gaszowice II291939:96

Zapowiedź XVI zaległej kolejki (16/17.06.2018)

Pszów – Buków (sb 13:00), Brzezie – Tworków (sb 16:00), Studzienna – Kobyla (sb 17:00), Rudy – Chałupki (sb 17:00), Nowa Wieś – Pietrowice Wielkie (sb 17:00), Gaszowice II – Turza Śląska II (nd 17:00), Lyski – Kornowac (nd 17:00), Zawada Książęca – Gorzyce (nd 17:00).


A klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXIX kolejki (09/10.06.2018)

  • Jejkowice – Radlin 0:2 (0:1)
  • Łaziska – Szczejkowice 3:6 (1:2)
  • Ochojec – Żory 6:2 (3:2)
  • Kamień – Czerwionka 0:5 (0:2)
  • Bełk II – Boguszowice 2:2 (1:2)
  • Baranowice – Wilchwy 3:2 (0:2)
  • Gotartowice – Orzepowice 2:3 (1:1)
  • Chwałowice – Gołkowice 9:0 (9:0) mecz zakończony w 46 minucie z powodu zdekompletowania drużyny gości

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Chwałowice2971118:29
2.Czerwionka297099:23
3.Ochojec296797:33
4.Orzepowice294768:61
5.Bełk II294562:37
6.Wilchwy294276:58
7.Żory294164:60
8.Kamień293861:78
9.Gotartowice293750:60
10.Radlin293656:54
11.Jejkowice293649:75
12.Baranowice293452:79
13.Szczejkowice293263:101
14.Boguszowice292952:80
15.Łaziska292643:88
16.Gołkowice291325:119

Zapowiedź XXX kolejki (16.06.2018)

Żory – Gotartowice (sb 13:00), Czerwionka – Ochojec (sb 17:00), Orzepowice – Chwałowice (sb 17:00), Wilchwy – Kamień (sb 17:00), Boguszowice – Łaziska (sb 17:00), Szczejkowice – Jejkowice (sb 17:00), Radlin – Baranowice (sb 17:00), Gołkowice – Bełk II (sb 17:00).


B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XXIX kolejki (09/10.06.2018)

  • Krzyżkowice – Zabełków 0:1 (0:1)
  • Ocice Racibórz – Gamów 3:4 (2:0)
  • Górki Śląskie – Czyżowice II 3:0 (2:0)
  • Kuźnia Raciborska – Markowice 3:2 (1:1)
  • Adamowice – Owsiszcze 0:1 (0:0)
  • Rogów II – Pawłów 1:5 (0:1)
  • Nieboczowy – Jankowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Ruda Kozielska – Rzuchów 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Pawłów2969102:45
2.Kuźnia Raciborska296884:34
3.Górki Śląskie296872:35
4.Markowice296588:38
5.Rogów II295069:68
6.Nieboczowy294575:48
7.Adamowice294474:63
8.Ocice Racibórz294050:62
9.Owsiszcze293962:42
10.Ruda Kozielska293867:65
11.Zabełków293242:62
12.Krzyżkowice293050:56
13.Gamów292855:89
14.Czyżowice II292648:96
15.Rzuchów291543:126
16.Jankowice291339:91

Zapowiedź XXX kolejki (16/17.06.2018)

Pawłów – Górki Śląskie (sb 17:00), Zabełków – Nieboczowy (sb 17:00), Owsiszcze – Ruda Kozielska (sb 17:00), Rzuchów – Krzyżkowice (sb 17:00), Gamów – Adamowice (sb 17:00), Markowice – Ocice Racibórz (nd 15:00), Jankowice – Rogów II (nd 15:00), Czyżowice II – Kuźnia Raciborska (nd 17:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXIX kolejki (09/10.06.2018)

  • Mszana – Czuchów 1:2 (0:2)
  • Niewiadom – Stanowice 6:3 (2:1)
  • Godów – Krostoszowice 0:1 (0:1)
  • Szeroka – Jastrzębie-Bzie 10:0 (3:0)
  • Jankowice – Grabownia-Golejów 1:3 (0:0)
  • Forteca Świerklany II – Polaris Żory 7:2 (3:0)
  • Rowień – Palowice 3:0 (wo) drużyna gości nie przyjechała na mecz
  • Rogoźna – Dębieńsko 0:3 (wo) drużyna gospodarzy nie stawiła się na mecz

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Niewiadom2967104:45
2.Dębieńsko2959102:50
3.Czuchów2958108:68
4.Szeroka2955101:67
5.Rowień295472:46
6.Grabownia-Golejów295193:55
7.Palowice294781:58
8.Mszana294770:67
9.Godów294352:53
10.Krostoszowice293876:66
11.Stanowice293761:93
12.Jankowice293361:58
13.Forteca Świerklany II292561:73
14.Polaris Żory292551:102
15.Jastrzębie-Bzie291944:102
16.Rogoźna29315:149

Zapowiedź XXX kolejki (16/17.06.2018)

Jastrzębie-Bzie – Forteca Świerklany II (sb 17:00), Grabownia-Golejów – Godów (sb 17:00), Czuchów – Rowień (sb 17:00), Krostoszowice – Szeroka (sb 17:00), Polaris Żory – Niewiadom (sb 17:00), Dębieńsko – Jankowice (nd 17:00), Stanowice – Mszana (nd 17:00), Palowice – Rogoźna (nd 17:00).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 02.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bełsznica184877:24
2.Gorzyce II184479:27
3.Olza183341:24
4.Pstrążna183357:36
5.Dzimierz182549:37
6.Płonia Racibórz182439:57
7.Babice182238:48
8.Zawada II181325:75
9.Czernica II*18823:57
10.Pszów II*18513:62

*Drużyny wycofane przed rundą wiosenną.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Rozgrywki bieżącego sezonu zakończyły się 02.06.2018 roku.

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grzegorzowice1848102:14
2.Bolesław184850:19
3.Cyprzanów184276:20
4.Wojnowice183966:29
5.Tworków II182227:49
6.Siedliska181933:57
7.Owsiszcze II181522:58
8.Pietraszyn181232:70
9.Bojanów18822:80
10.Rudnik*181124:58

*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.


C klasa (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu barażowego o awans do B klasy (09.06.2018)

  • Bolesław – Gorzyce II 1:2 (0:1)

Zapowiedź meczu rewanżowego o awans do B klasy (16.06.2018)

  • Gorzyce II – Bolesław (sb 17:00).

C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XXII kolejki (09/10.06.2018)

  • Kleszczów – Połomia II 7:2 (3:0)
  • Kokoszyce – Kamień II 21:2 (10:0)
  • Rój – Skrbeńsko 0:3 (0:1)
  • Leszczyny* – Zwonowice 0:3 (wo)
  • Szczerbice – pauza
  • Chwałęcice – pauza

TABELA KOŃCOWA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Szczerbice184875:22
2.Kokoszyce184386:19
3.Połomia II183685:40
4.Zwonowice183166:37
5.Skrbeńsko182955:42
6.Kleszczów181945:57
7.Rój181639:79
8.Chwałęcice181628:95
9.Kamień II181430:85
10.Leszczyny*181328:61

*Drużyna wycofana przed rundą wiosenną.