Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Nie ma mocnych na Glika. Kamil jest silny jak koń

"Nigdy nie skreślaj Kamila Glika"- tak powinno brzmieć nowe polskie powiedzenie. 

Nie ma mocnych na Glika. Kamil jest silny jak koń
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Tydzień temu lekarze reprezentacji oraz specjaliści z Francji dawali Glikowi mały procent szans na wyjazd do Rosji. Dziś Kamil dostał zielone światło od sztabu kadry i lekarzy klubowych by ostatecznie ruszyć do Soczi z resztą powołanych.

Kamil to niesamowity przypadek, wielu zawodników na jego miejscu nie regenerowałoby się tak szybko i prawdopodobnie większość obejrzałaby mundial w telewizji. Nie Kamil. Glik po raz kolejny pokazał, że nie da się go złamać i nawet mimo kontuzji jest w stanie bardzo szybko dojść do pełnej sprawności.

Kamil Glik doznał groźnie wyglądającego urazu barku podczas gry w siatkonogę, na jednym z ostatnich treningów kadry w Arłamowie. Tydzień rehabilitacji sprawił, że Glik czuje się bardzo dobrze i może lecieć do Rosji.

Ostatnią niewiadomą pozostaje informacja, na który mecz będzie w pełni gotowy. 


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
ElsofT 12.06.2018 23:25

Pewnie faktycznie badał go lekarz - orzecznik ZUS...