Wtorek, 7 grudnia 2021

imieniny: Marcina, Ambrożego, Agatona

RSS

Pomóż drużynie na wózkach. Mogą reprezentować nasz kraj w Sydney

29.06.2018 09:31 | 0 komentarzy | mak

Drużyna rugby na wózkach, w której gra marklowiczanin Krzysztof Kosider - laureat tegorocznej nagrody powiatu wodzisławskiego w dziedzinie sportu, prosi o wsparcie wyjazdu na Mistrzostwa Świata w Sydney, do których awansowała.

Pomóż drużynie na wózkach. Mogą reprezentować nasz kraj w Sydney
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Sportowcy założyli na portalu www.pomagam.pl zbiórkę, ponieważ nie są w stanie udźwignąć finansowo wyjazdu na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w sierpniu w dalekim Sydney w Australii.

Każda pomoc mile widziana. Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: https://pomagam.pl/rugbynawozkach

Drużyna podkreśla, że awans nie był prostym zadaniem, jednak wszyscy byli zmotywowani. - Nie było to proste. Wymagało to wiele lat ciężkiej pracy, ogromnej ilości godzin spędzonych na treningach, na zgrupowaniach, razem jako drużyna i indywidualnie, każdy zawodnik. Mamy to! - cieszą się. Zasłużyliśmy ciężką walką i zaangażowaniem na zagranie na Mistrzostwach Świata, które odbędą się w Australii w Sydney w terminie 5-10 sierpnia. Ale nie odpoczywamy, tylko z podniesioną głową walczymy dalej o to, żeby tam być, zagrać z orzełkiem na piersi i z dumą reprezentować nasz kraj - podkreślają.

Pomożecie?