Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Odra Wodzisław wygrała z portugalsko-brazylijskim zaciągiem z Piotrówki [WIDEO]

Drużyna prowadzona przez Ryszarda Wieczorka wygrała w piątek w meczu kontrolnym z LZS Piotrówka 4:3.

Odra Wodzisław wygrała z portugalsko-brazylijskim zaciągiem z Piotrówki [WIDEO]
Ghanijczyk Alexander Turkson strzelił swojego pierwszego gola w barwach Odry Wodzisław / fot. Maciej Kozina

Materiał wideo:

Mecz rozegrano na boisku w Wodzisławiu Śląskim na obiektach Gosława Jedłownik. W Odrze zagrali nowo pozyskani piłkarze jak Jarosław Wieczorek, Mariusz Zganiacz, Piotr Szymiczek czy Alexander Turkson jak i kilku zawodników testowanych oraz ci, którzy reprezentowali barwy wodzisławskiego klubu w minionym sezonie w klasie okręgowej. Z kolei w zespole z Piotrówki w zdecydowanej większości wystąpili zawodnicy testowani z Portugalii i Brazylii. Spotkanie obfitowało w wiele ciekawych akcji i pięknych goli, które można zobaczyć w materiale wideo.

Odra Wodzisław - LZS Piotrówka 4:3 (2:2)

Alexander Turkson 25., zawodnik testowany 38., Rafał Czogalik 64., zawodnik testowany 69. - zawodnik testowany 28., zawodnik testowany 37., zawodnik testowany 83.

W 19. minucie meczu Mariusz Zganiacz (Odra) przestrzelił rzut karny.

Skład Odry:

I połowa: zawodnik testowany - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Piotr Szymiczek, Artur Gać, Jarosław Wieczorek, Mariusz Zganiacz, Alexander Turkson, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Damian Tarka.

II połowa: Karol Wacławiec - zawodnik testowany, zawodnik testowany, Krzysztof Krzyżok, Piotr Górnicki, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, zawodnik testowany, Rafał Czogalik, Grzegorz Gojny.

Trener: Ryszard Wieczorek

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
PiekarzBogdan 14.07.2018 13:56
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

jac13 Bolą 4 litery? Doskonale! Mają boleć. I prędko nie przestaną. Radzę czym prędzej odwiedzić aptekę i kupić maść na ból.

jac13 14.07.2018 13:13
oceniono 3 razy
-3
Zgłoś

Żałosne , biznesmeni chcą zniszczyć , normalność i podbudowują się , ... - płacz i żałość .

~TylkoODRA (188.137. * .57) 14.07.2018 06:34
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

#WracamyDoGry

~Oldkibic (5.184. * .140) 14.07.2018 00:09
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

Wygrali no i gitara

~fasaf (77.252. * .54) 13.07.2018 22:42

Film nie działa