Niedziela, 17 listopada 2019

imieniny: Grzegorza, Salomei, Elżbiety

RSS

Zobacz kiedy i z kim zagra Twoja drużyna w grupie II klasy okręgowej [TERMINARZ]

20.07.2018 09:16 | 0 komentarzy | kozz

Śląski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz w II grupie klasy okręgowej. Ciekawie zapowiadają się szczególnie pojedynki "derbowe" jak Unii Książenice z MKS-em Czerwionka, Rymera Rybnik z ROW-em 1964 II Rybnik, Zameczka Czernica z Naprzodem Rydułtowy czy też Sośnicy Gliwice z Piastem II Gliwice.

Zobacz kiedy i z kim zagra Twoja drużyna w grupie II klasy okręgowej [TERMINARZ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia

  • Unia Książenice - MKS Czerwionka
  • Orzeł Mokre - Piast II Gliwice
  • Zameczek Czernica - Czarni Pyskowice
  • Naprzód Rydułtowy - Jedność 32 Przyszowice
  • Naprzód Lipiny - Sośnica Gliwice
  • Tęcza Wielowieś - Przyszłość Ciochowice
  • Pierwszy Chwałowice - ROW 1964 II Rybnik
  • KS 94 Rachowice - Rymer Rybnik

Kolejka 2 - 15 sierpnia

  • MKS Czerwionka - Rymer Rybnik
  • ROW 1964 II Rybnik - KS 94 Rachowice
  • Przyszłość Ciochowice - Pierwszy Chwałowice
  • Sośnica Gliwice - Tęcza Wielowieś
  • Jedność 32 Przyszowice - Naprzód Lipiny
  • Czarni Pyskowice - Naprzód Rydułtowy
  • Piast II Gliwice - Zameczek Czernica
  • Unia Książenice - Orzeł Mokre

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia

  • Orzeł Mokre - MKS Czerwionka
  • Zameczek Czernica - Unia Książenice
  • Naprzód Rydułtowy - Piast II Gliwice
  • Naprzód Lipiny - Czarni Pyskowice
  • Tęcza Wielowieś - Jedność 32 Przyszowice
  • Pierwszy Chwałowice - Sośnica Gliwice
  • KS 94 Rachowice - Przyszłość Ciochowice
  • Rymer Rybnik - ROW 1964 II Rybnik

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia

  • MKS Czerwionka - ROW 1964 II Rybnik
  • Przyszłość Ciochowice - Rymer Rybnik
  • Sośnica Gliwice - KS 94 Rachowice
  • Jedność 32 Przyszowice - Pierwszy Chwałowice
  • Czarni Pyskowice - Tęcza Wielowieś
  • Piast II Gliwice - Naprzód Lipiny
  • Unia Książenice - Naprzód Rydułtowy
  • Orzeł Mokre - Zameczek Czernica

Kolejka 5 - 1-2 września

  • Zameczek Czernica - MKS Czerwionka
  • Naprzód Rydułtowy - Orzeł Mokre
  • Naprzód Lipiny - Unia Książenice
  • Tęcza Wielowieś - Piast II Gliwice
  • Pierwszy Chwałowice - Czarni Pyskowice
  • KS 94 Rachowice - Jedność 32 Przyszowice
  • Rymer Rybnik - Sośnica Gliwice
  • ROW 1964 II Rybnik - Przyszłość Ciochowice

Kolejka 6 - 8-9 września

  • MKS Czerwionka - Przyszłość Ciochowice
  • Sośnica Gliwice - ROW 1964 II Rybnik
  • Jedność 32 Przyszowice - Rymer Rybnik
  • Czarni Pyskowice - KS 94 Rachowice
  • Piast II Gliwice - Pierwszy Chwałowice
  • Unia Książenice - Tęcza Wielowieś
  • Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny
  • Zameczek Czernica - Naprzód Rydułtowy

Kolejka 7 - 15-16 września

  • Naprzód Rydułtowy - MKS Czerwionka
  • Naprzód Lipiny - Zameczek Czernica
  • Tęcza Wielowieś - Orzeł Mokre
  • Pierwszy Chwałowice - Unia Książenice
  • KS 94 Rachowice - Piast II Gliwice
  • Rymer Rybnik - Czarni Pyskowice
  • ROW 1964 II Rybnik - Jedność 32 Przyszowice
  • Przyszłość Ciochowice - Sośnica Gliwice

Kolejka 8 - 22-23 września

  • MKS Czerwionka - Sośnica Gliwice
  • Jedność 32 Przyszowice - Przyszłość Ciochowice
  • Czarni Pyskowice - ROW 1964 II Rybnik
  • Piast II Gliwice - Rymer Rybnik
  • Unia Książenice - KS 94 Rachowice
  • Orzeł Mokre - Pierwszy Chwałowice
  • Zameczek Czernica - Tęcza Wielowieś
  • Naprzód Rydułtowy - Naprzód Lipiny

Kolejka 9 - 29-30 września

  • Naprzód Lipiny - MKS Czerwionka
  • Tęcza Wielowieś - Naprzód Rydułtowy
  • Pierwszy Chwałowice - Zameczek Czernica
  • KS 94 Rachowice - Orzeł Mokre
  • Rymer Rybnik - Unia Książenice
  • ROW 1964 II Rybnik - Piast II Gliwice
  • Przyszłość Ciochowice - Czarni Pyskowice
  • Sośnica Gliwice - Jedność 32 Przyszowice

Kolejka 10 - 6-7 października

  • MKS Czerwionka - Jedność 32 Przyszowice
  • Czarni Pyskowice - Sośnica Gliwice
  • Piast II Gliwice - Przyszłość Ciochowice
  • Unia Książenice - ROW 1964 II Rybnik
  • Orzeł Mokre - Rymer Rybnik
  • Zameczek Czernica - KS 94 Rachowice
  • Naprzód Rydułtowy - Pierwszy Chwałowice
  • Naprzód Lipiny - Tęcza Wielowieś

Kolejka 11 - 13-14 października

  • Tęcza Wielowieś - MKS Czerwionka
  • Pierwszy Chwałowice - Naprzód Lipiny
  • KS 94 Rachowice - Naprzód Rydułtowy
  • Rymer Rybnik - Zameczek Czernica
  • ROW 1964 II Rybnik - Orzeł Mokre
  • Przyszłość Ciochowice - Unia Książenice
  • Sośnica Gliwice - Piast II Gliwice
  • Jedność 32 Przyszowice - Czarni Pyskowice

Kolejka 12 - 20-21 października

  • MKS Czerwionka - Czarni Pyskowice
  • Piast II Gliwice - Jedność 32 Przyszowice
  • Unia Książenice - Sośnica Gliwice
  • Orzeł Mokre - Przyszłość Ciochowice
  • Zameczek Czernica - ROW 1964 II Rybnik
  • Naprzód Rydułtowy - Rymer Rybnik
  • Naprzód Lipiny - KS 94 Rachowice
  • Tęcza Wielowieś - Pierwszy Chwałowice

Kolejka 13 - 27-28 października

  • Pierwszy Chwałowice - MKS Czerwionka
  • KS 94 Rachowice - Tęcza Wielowieś
  • Rymer Rybnik - Naprzód Lipiny
  • ROW 1964 II Rybnik - Naprzód Rydułtowy
  • Przyszłość Ciochowice - Zameczek Czernica
  • Sośnica Gliwice - Orzeł Mokre
  • Jedność 32 Przyszowice - Unia Książenice
  • Czarni Pyskowice - Piast II Gliwice

Kolejka 14 - 3-4 listopada

  • MKS Czerwionka - Piast II Gliwice
  • Unia Książenice - Czarni Pyskowice
  • Orzeł Mokre - Jedność 32 Przyszowice
  • Zameczek Czernica - Sośnica Gliwice
  • Naprzód Rydułtowy - Przyszłość Ciochowice
  • Naprzód Lipiny - ROW 1964 II Rybnik
  • Tęcza Wielowieś - Rymer Rybnik
  • Pierwszy Chwałowice - KS 94 Rachowice

Kolejka 15 - 10-11 listopada

  • KS 94 Rachowice - MKS Czerwionka
  • Rymer Rybnik - Pierwszy Chwałowice
  • ROW 1964 II Rybnik - Tęcza Wielowieś
  • Przyszłość Ciochowice - Naprzód Lipiny
  • Sośnica Gliwice - Naprzód Rydułtowy
  • Jedność 32 Przyszowice - Zameczek Czernica
  • Czarni Pyskowice - Orzeł Mokre
  • Piast II Gliwice - Unia Książenice