Poniedziałek, 19 listopada 2018

imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

RSS

Polonia Głubczyce, Porawie Większyce, Chemik Kędzierzyn-Koźle. Z kim zagrają? [TERMINARZ]

21.07.2018 09:15 | 0 komentarzy | dud

Opolski Związek Piłki Nożnej przedstawił terminarz IV ligi piłkarskiej. Rozgrywki startują 11 sierpnia. 

Polonia Głubczyce, Porawie Większyce, Chemik Kędzierzyn-Koźle. Z kim zagrają? [TERMINARZ]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

IV LIGA - RUNDA JESIENNA, SEZON 2018/19:

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia
OKS Olesno - Porawie Większyce
Polonia Głubczyce - Skalnik Gracze
TOR Dobrzeń Wielki - MKS Gogolin
Pogoń Prudnik - Małapanew Ozimek
Start Namysłów - Victoria Chróścice
Polonia Nysa - Piast Strzelce Opolskie
KS Krapkowice - Swornica Czarnowąsy
Chemik Kędzierzyn-Koźle - LZS Starowice
 Kolejka 2 - 18-19 sierpnia
Porawie Większyce - LZS Starowice
Swornica Czarnowąsy - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie - KS Krapkowice
Victoria Chróścice - Polonia Nysa
Małapanew Ozimek - Start Namysłów
MKS Gogolin - Pogoń Prudnik
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń Wielki
OKS Olesno - Polonia Głubczyce
 Kolejka 3 - 25-26 sierpnia
Polonia Głubczyce - Porawie Większyce
TOR Dobrzeń Wielki - OKS Olesno
Pogoń Prudnik - Skalnik Gracze
Start Namysłów - MKS Gogolin
Polonia Nysa - Małapanew Ozimek
KS Krapkowice - Victoria Chróścice
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Piast Strzelce Opolskie
LZS Starowice - Swornica Czarnowąsy
 Kolejka 4 - 1-2 września
Porawie Większyce - Swornica Czarnowąsy
Piast Strzelce Opolskie - LZS Starowice
Victoria Chróścice - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Małapanew Ozimek - KS Krapkowice
MKS Gogolin - Polonia Nysa
Skalnik Gracze - Start Namysłów
OKS Olesno - Pogoń Prudnik
Polonia Głubczyce - TOR Dobrzeń Wielki
 Kolejka 5 - 8-9 września
TOR Dobrzeń Wielki - Porawie Większyce
Pogoń Prudnik - Polonia Głubczyce
Start Namysłów - OKS Olesno
Polonia Nysa - Skalnik Gracze
KS Krapkowice - MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Małapanew Ozimek
LZS Starowice - Victoria Chróścice
Swornica Czarnowąsy - Piast Strzelce Opolskie
 Kolejka 6 - 15-16 września
Porawie Większyce - Piast Strzelce Opolskie
Victoria Chróścice - Swornica Czarnowąsy
Małapanew Ozimek - LZS Starowice
MKS Gogolin - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Skalnik Gracze - KS Krapkowice
OKS Olesno - Polonia Nysa
Polonia Głubczyce - Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki - Pogoń Prudnik
 Kolejka 7 - 22-23 września
Pogoń Prudnik - Porawie Większyce
Start Namysłów - TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa - Polonia Głubczyce
KS Krapkowice - OKS Olesno
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Skalnik Gracze
LZS Starowice - MKS Gogolin
Swornica Czarnowąsy - Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie - Victoria Chróścice
 Kolejka 8 - 29-30 września
Porawie Większyce - Victoria Chróścice
Małapanew Ozimek - Piast Strzelce Opolskie
MKS Gogolin - Swornica Czarnowąsy
Skalnik Gracze - LZS Starowice
OKS Olesno - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Głubczyce - KS Krapkowice
TOR Dobrzeń Wielki - Polonia Nysa
Pogoń Prudnik - Start Namysłów
 Kolejka 9 - 6-7 października
Start Namysłów - Porawie Większyce
Polonia Nysa - Pogoń Prudnik
KS Krapkowice - TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Głubczyce
LZS Starowice - OKS Olesno
Swornica Czarnowąsy - Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie - MKS Gogolin
Victoria Chróścice - Małapanew Ozimek
 Kolejka 10 - 13-14 października
Porawie Większyce - Małapanew Ozimek
MKS Gogolin - Victoria Chróścice
Skalnik Gracze - Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno - Swornica Czarnowąsy
Polonia Głubczyce - LZS Starowice
TOR Dobrzeń Wielki - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Pogoń Prudnik - KS Krapkowice
Start Namysłów - Polonia Nysa
 Kolejka 11 - 20-21 października
Polonia Nysa - Porawie Większyce
KS Krapkowice - Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Pogoń Prudnik
LZS Starowice - TOR Dobrzeń Wielki
Swornica Czarnowąsy - Polonia Głubczyce
Piast Strzelce Opolskie - OKS Olesno
Victoria Chróścice - Skalnik Gracze
Małapanew Ozimek - MKS Gogolin
 Kolejka 12 - 27-28 października
Porawie Większyce - MKS Gogolin
Skalnik Gracze - Małapanew Ozimek
OKS Olesno - Victoria Chróścice
Polonia Głubczyce - Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki - Swornica Czarnowąsy
Pogoń Prudnik - LZS Starowice
Start Namysłów - Chemik Kędzierzyn-Koźle
Polonia Nysa - KS Krapkowice
 Kolejka 13 - 3-4 listopada
KS Krapkowice - Porawie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Polonia Nysa
LZS Starowice - Start Namysłów
Swornica Czarnowąsy - Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie - TOR Dobrzeń Wielki
Victoria Chróścice - Polonia Głubczyce
Małapanew Ozimek - OKS Olesno
MKS Gogolin - Skalnik Gracze
 Kolejka 14 - 10-11 listopada
Porawie Większyce - Skalnik Gracze
OKS Olesno - MKS Gogolin
Polonia Głubczyce - Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki - Victoria Chróścice
Pogoń Prudnik - Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów - Swornica Czarnowąsy
Polonia Nysa - LZS Starowice
KS Krapkowice - Chemik Kędzierzyn-Koźle
 Kolejka 15 - 17-18 listopada
Chemik Kędzierzyn-Koźle - Porawie Większyce
LZS Starowice - KS Krapkowice
Swornica Czarnowąsy - Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie - Start Namysłów
Victoria Chróścice - Pogoń Prudnik
Małapanew Ozimek - TOR Dobrzeń Wielki
MKS Gogolin - Polonia Głubczyce
Skalnik Gracze - OKS Olesno


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl