Wtorek, 26 maja 2020

imieniny: Filipa, Pauliny, Eweliny

RSS

"Górnik powinien kupić kwiaty i czekoladki swojemu bramkarzowi"

23.07.2018 16:40 | 0 komentarzy | adi

Trener Korony Kielce po meczu z Górnikiem Zabrze wyróżnił bramkarza śląskiej drużyny, Tomasza Loskę. Był też zaskoczony składem gospodarzy.

"Górnik powinien kupić kwiaty i czekoladki swojemu bramkarzowi"
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Trener Korony Kielce był zaskoczony składem Górnika Zabrze na niedzielny mecz. Przyznał, że nie spodziewał się aż tylu zmian. – To była dla mnie niespodzianka. Podejrzewam, że w następnych spotkaniach już będzie inaczej – powiedział Gino Lettieri. – Ale trzeba przyznać, że w pierwszej połowie młodzi zawodnicy pokazali się z dobrej strony – dodał. Przypomnijmy, że średnia wieku wyjściowej "11" wynosiła nieco ponad 20 lat!

W drugiej połowie Korona uzyskała przewagę i miała idealne okazje, by wyjść na prowadzenie. Świetnie bronił jednak Tomasz Loska, którego Lettieri wyróżnił. - Pierwsza połowa nie była w naszym wykonaniu najlepsza. Chłopaki nie wykonywali moich poleceń. Po przerwie nacisnęliśmy, daliśmy więcej z siebie i w efekcie powinniśmy wygrać ten mecz. Mieliśmy 10 sytuacji, z czego pięć było 100-procentowych. Górnik powinien swojemu bramkarzowi kupić kwiaty i czekoladki, bo rozegrał bardzo dobry mecz – skomentował trener Korony.