środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

Przegrany sprawdzian generalny Unii Racibórz

05.08.2018 14:34 | 2 komentarze | adi

Unia Racibórz w swoim ostatnim sparingu przed nowym sezonem przegrała z KS-em Krapkowice. Zagrało siedmiu testowanych zawodników.

Przegrany sprawdzian generalny Unii Racibórz
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

To gospodarze sprawiali lepsze wrażenie i to oni dyktowali warunki gry. Już do przerwy zespół z Krapkowic strzelił trzy bramki. Przy pierwszym trafieniu testowany bramkarz Unii zdołał obronić strzał, ale przy dobitce był już bezradny. Kilka minut później przeciwnik wykorzystał rzut rożny, a trzeci gol padł po kilkudziesięciometrowym podaniu za linię obrony, po którym przed bramką raciborzan znalazło się... trzech rywali. Wszystkie bramki padły w pierwszych dwóch kwadransach.

Druga połowa była już lepsza w wykonaniu Unii, ale przełożyło się to na zaledwie jedno trafienie tuż przed końcem spotkania. Na listę strzelców wpisał się 15-letni Szymon Sobierajewicz. Następny mecz zespół z Raciborza rozegra już w ramach rozgrywek ligowych - 11 sierpnia zmierzy się z Płomieniem Połomia.

KS Krapkowice – KS Unia Racibórz 3:1 (3:0)
Bramka dla Unii:
Sobierajewicz 90.

Unia: testowany – Łątkowski, Woniakowski, Mizia, testowany – Tront, Sobek, Chałupiński, testowany, testowany, testowany. W II połowie zagrali: Rajda, Sobierajewicz, Wowra, Domin, testowany, testowany.