SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Zespoły IV ligi, okręgówek oraz A i B klasy zainaugurowały nowy sezon piłkarski 2018/2019. Rywalizacja o ligowe punkty zawsze budzi sporo emocji, dlatego warto na bieżąco śledzić rozgrywki z udziałem lokalnych drużyn. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki IV kolejki (10/11.08.2018)
- GKS Jastrzębie – Chojniczanka Chojnice 0:0
- Raków Częstochowa – Odra Opole 1:0 (0:0)
- Tyski Sport – Termalica Nieciecza 2:1 (2:1)
- Sandecja Nowy Sącz – Gieksa Katowice 1:0 (0:0)
- ŁKS Łódź – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
- Bytovia Bytów – Stal Mielec 1:2 (0:1)
- Wigry Suwałki – Chrobry Głogów 0:1 (0:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Garbarnia Kraków 0:0
- Puszcza Niepołomice – Warta Poznań 0:1 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 4 | 7 | 7:4 |
2. | Bytovia Bytów | 4 | 7 | 6:3 |
3. | Warta Poznań | 3 | 7 | 3:1 |
4. | Odra Opole | 4 | 7 | 5:4 |
5. | ŁKS Łódź | 4 | 7 | 3:2 |
6. | Chojniczanka Chojnice | 4 | 6 | 6:5 |
7. | Stal Mielec | 4 | 6 | 4:3 |
8. | Puszcza Niepołomice | 4 | 6 | 3:4 |
9. | Tyski Sport | 4 | 5 | 5:5 |
9. | Wigry Suwałki | 4 | 5 | 5:5 |
11. | Sandecja Nowy Sącz | 4 | 5 | 4:4 |
12. | Chrobry Głogów | 4 | 5 | 2:2 |
13. | Stomil Olsztyn | 3 | 4 | 3:2 |
14. | Termalica Nieciecza | 4 | 4 | 5:6 |
15. | Gieksa Katowice | 4 | 4 | 2:3 |
16. | Podbeskidzie B-B | 4 | 4 | 3:5 |
17. | GKS Jastrzębie | 4 | 2 | 3:6 |
18. | Garbarnia Kraków | 4 | 2 | 1:6 |
Zapowiedź V kolejki (17/18.08.2018)
Odra Opole – GKS Jastrzębie (pt 19:00), Tyski Sport – Stomil Olsztyn (pt 19:00), Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz (pt 19:00), Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice (pt 20:00), Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 20:30), Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź (sb 17:00), Warta Poznań – Bytovia Bytów (sb 17:00), Chrobry Głogów – Raków Częstochowa (sb 17:45), Gieksa Katowice – Wigry Suwałki (sb 20:00).
II liga (PZPN)
Wyniki IV kolejki (10/12.08.2018)
- ROW Rybnik – Resovia Rzeszów 2:1 (1:1)
- Rozwój Katowice – Pogoń Siedlce 2:2 (1:0)
- Górnik Łęczna – Ruch Chorzów 5:1 (1:0)
- GKS Bełchatów – Skra Częstochowa 3:0 (2:0)
- Gryf Wejherowo – Elana Toruń 3:1 (2:1)
- Stal Stalowa Wola – Widzew Łódź 3:0 (0:0)
- Znicz Pruszków – Błękitni Stargard 1:2 (0:1)
- Olimpia Grudziądz – Radomiak Radom 1:0 (0:0)
- Olimpia Elbląg – Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Górnik Łęczna | 4 | 10 | 11:5 |
2. | Stal Stalowa Wola | 4 | 9 | 7:3 |
3. | Olimpia Grudziądz | 4 | 9 | 5:2 |
4. | Siarka Tarnobrzeg | 4 | 9 | 4:2 |
5. | Gryf Wejherowo | 4 | 8 | 7:4 |
6. | Widzew Łódź | 4 | 7 | 6:4 |
7. | Radomiak Radom | 4 | 7 | 4:2 |
8. | Elana Toruń | 4 | 7 | 7:6 |
9. | Błękitni Stargard | 4 | 7 | 5:4 |
10. | GKS Bełchatów | 4 | 6 | 6:1 |
11. | Znicz Pruszków | 4 | 4 | 5:6 |
12. | ROW Rybnik | 4 | 3 | 3:5 |
13. | Ruch Chorzów | 4 | 3 | 5:8 |
14. | Olimpia Elbląg | 4 | 3 | 1:4 |
15. | Rozwój Katowice | 4 | 3 | 5:9 |
16. | Pogoń Siedlce | 4 | 2 | 2:5 |
17. | Resovia Rzeszów | 4 | 1 | 4:8 |
18. | Skra Częstochowa | 4 | 0 | 1:10 |
Zapowiedź V kolejki (17/18.08.2018)
Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa (pt 19:00), Ruch Chorzów – GKS Bełchatów (pt 19:20), Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna (sb 12:00), Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola (sb 16:00), Elana Toruń – ROW Rybnik (sb 17:00), Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice (sb 17:00), Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków (sb 17:00), Radomiak Radom – Olimpia Elbląg (sb 18:00), Widzew Łódź – Gryf Wejherowo (sb 19:10).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki I kolejki (11/12.08.2018)
- Płomień Połomia – Unia Racibórz 1:1 (0:1)
- Dąb Gaszowice – Czaniec 0:2 (0:1)
- Radziechowy-Wieprz – Decor Bełk 2:3 (0:1)
- Spójnia Landek – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (1:1)
- Kuźnia Ustroń – Goczałkowice 1:0 (1:0)
- Drzewiarz Jasienica – Wilki Wilcza 3:2 (2:1)
- Polonia Łaziska Górne – Tyski Sport II 0:1 (0:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Czechowice-Dziedzice 1:1 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 1 | 3 | 2:0 |
2. | Decor Bełk | 1 | 3 | 3:2 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 1 | 3 | 3:2 |
4. | Tyski Sport II | 1 | 3 | 1:0 |
4. | Kuźnia Ustroń | 1 | 3 | 1:0 |
6. | Unia Racibórz | 1 | 1 | 1:1 |
6. | Płomień Połomia | 1 | 1 | 1:1 |
6. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 1 | 1 | 1:1 |
6. | Czechowice-Dziedzice | 1 | 1 | 1:1 |
6. | Podbeskidzie B-B II | 1 | 1 | 1:1 |
6. | Spójnia Landek | 1 | 1 | 1:1 |
12. | Wilki Wilcza | 1 | 0 | 2:3 |
12. | Radziechowy-Wieprz | 1 | 0 | 2:3 |
14. | Goczałkowice | 1 | 0 | 0:1 |
14. | Polonia Łaziska Górne | 1 | 0 | 0:1 |
16. | Dąb Gaszowice | 1 | 0 | 0:2 |
Zapowiedź II kolejki (15.08.2018)
Unia Racibórz – Spójnia Landek (śr 17:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń (śr 17:00), Decor Bełk – Goczałkowice (śr 17:00), Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice (śr 17:00), Czechowice-Dziedzice – Płomień Połomia (śr 17:00), Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II (śr 17:00), Czaniec – Polonia Łaziska Górne (śr 17:00), Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (śr 17:00).
Zapowiedź III kolejki (18/19.08.2018)
Płomień Połomia – Wilki Wilcza (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz (sb 17:00), Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Drzewiarz Jasienica – Czaniec (sb 17:00), Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice (sb 17:00), Polonia Łaziska Górne – Radziechowy-Wieprz (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II (nd 16:00), Dąb Gaszowice – Decor Bełk (nd 17:00).