Sobota, 8 sierpnia 2020

imieniny: Cyriaka, Emiliana, Sylwiusza

RSS

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla

14.08.2018 15:04 | 0 komentarzy | dud

Nadchodzące rozgrywki w siatkarskiej ekstraklasie zapowiadają się pasjonująco. Kluby świetne przepracowały okienko transferowe, czego efektem jest napływ do PlusLigi wielu klasowych graczy, w tym gwiazd światowego formatu.

Rusza sprzedaż karnetów na mecze Jastrzębskiego Węgla
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Jastrzębski Węgiel również poczynił znaczące starania w tym zakresie, ściągając m.in. zawodników o uznanej marce na siatkarskim rynku w osobach Dawida Konarskiego, Christiana Fromma czy Juliena Lyneela. Tercet wymienionych reprezentantów: Polski, Francji oraz Niemiec, w połączeniu z zachowanym trzonem kadry z zeszłego zespołu, ma zaprowadzić naszą drużynę najwyżej jak tylko da się w ligowej hierarchii.

Rzecz jasna trzeba mieć świadomość tego, że to jest tylko sport. Jak to często bywa w tej dziedzinie życia, po drodze może zdarzyć się wiele nieprzewidzianych sytuacji, które są w stanie zburzyć nawet najbardziej ambitne plany i marzenia. Bez względu na wszystko Jastrzębski Węgiel nie boi się wyzwań i jak co roku zamierza powalczyć o najwyższe cele.

Jak wiadomo, na sukces składa się wiele czynników. Jednym z nich jest wsparcie i zaangażowanie ze strony fanów. Dlatego tak bardzo na Państwa liczymy. Naszym ukłonem w Państwa stronę niech będzie fakt, iż utrzymaliśmy ceny karnetów na niezmienionym poziomie. Ceny będą takie same jak w poprzednim sezonie i wynoszą:

  • 250 złotych (karnet Srebrny)
  • 300 złotych (karnet Złoty)
  • 370 złotych (karnet Premium)

Karnet obejmuje wszystkie mecze Jastrzębskiego Węgla rozgrywane w jastrzębskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zarówno w PlusLidze, jak i w Pucharze Polski. Dotyczy to zarówno rundy zasadniczej, jak i fazy play off.

Na tym samym poziomie co w zeszłym sezonie pozostają także ceny biletów i wynoszą one: 25 złotych (bilet normalny) oraz 15 złotych (bilet ulgowy).

Przedsprzedaż dla posiadaczy zeszłorocznych karnetów rozpocznie się 20 sierpnia 2018r. i potrwa do 24 sierpnia. Przedsprzedaż będzie prowadzona w biurze Klubu (Hala Widowisko-Sportowa, Al. Jana Pawła II 6, wejście B, I piętro) w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30. Osoby te będą miały pierwszeństwo w wykupie miejsca zajmowanego w poprzednim sezonie i wykup ten będzie możliwy wyłącznie za okazaniem posiadanego karnetu z poprzedniego sezonu oraz udostępnienie numeru PESEL oraz adresu zamieszkania.

Natomiast sprzedaż ogólna karnetów ruszy 28 sierpnia 2018r.  i również będzie prowadzona stacjonarnie w dni robocze w godzinach od 10:00 do 14:30 w biurze Klubu.

Ponadto informujemy, że karnety w przedsprzedaży, jak i sprzedaży będą możliwe do kupienia również w internecie, za pośrednictwem serwisu TUTAJ.

Biuro Prasowe Jastrzębskiego Węgla


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl