SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie zwyciężył na obcym terenie Odrę Opole. ROW Rybnik musiał uznać wyższość Elany Toruń. Unia Racibórz i Odra Centrum Wodzisław Śląski podzieliły się punktami ze swoimi rywalami. Dąb Gaszowice nie sprostał Decorowi Bełk, a Płomień Połomia tym razem uległ Wilkom Wilcza. W niższych klasach rozgrywkowych dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki V kolejki (17/18.08.2018)
- Odra Opole – GKS Jastrzębie 1:2 (0:1)
- Tyski Sport – Stomil Olsztyn 0:3 (0:1)
- Gieksa Katowice – Wigry Suwałki 2:0 (1:0)
- Chrobry Głogów – Raków Częstochowa 0:1 (0:1)
- Garbarnia Kraków – ŁKS Łódź 3:2 (1:2)
- Stal Mielec – Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 (0:0)
- Termalica Nieciecza – Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
- Chojniczanka Chojnice – Puszcza Niepołomice 1:1 (1:0)
- Warta Poznań – Bytovia Bytów (mecz przełożony na 05.09.2018, śr 16:45)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 5 | 10 | 8:4 |
2. | Stomil Olsztyn | 4 | 7 | 6:2 |
3. | Bytovia Bytów | 4 | 7 | 6:3 |
4. | Warta Poznań | 3 | 7 | 3:1 |
5. | Chojniczanka Chojnice | 5 | 7 | 7:6 |
6. | Gieksa Katowice | 5 | 7 | 4:3 |
7. | Odra Opole | 5 | 7 | 6:6 |
8. | ŁKS Łódź | 5 | 7 | 5:5 |
9. | Podbeskidzie B-B | 5 | 7 | 4:5 |
9. | Puszcza Niepołomice | 5 | 7 | 4:5 |
11. | Sandecja Nowy Sącz | 5 | 6 | 5:5 |
12. | Stal Mielec | 5 | 6 | 4:4 |
13. | Termalica Nieciecza | 5 | 5 | 6:7 |
14. | Chrobry Głogów | 5 | 5 | 2:3 |
15. | GKS Jastrzębie | 5 | 5 | 5:7 |
15. | Wigry Suwałki | 5 | 5 | 5:7 |
17. | Tyski Sport | 5 | 5 | 5:8 |
18. | Garbarnia Kraków | 5 | 5 | 4:8 |
Zapowiedź VI kolejki (22.08.2018)
ŁKS Łódź – Stal Mielec (śr 17:45), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań (śr 18:00), Wigry Suwałki – Termalica Nieciecza (śr 18:00), Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytów (śr 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn (śr 19:10), GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów (śr 20:00), Raków Częstochowa – Gieksa Katowice (śr 20:00), Chojniczanka Chojnice – Odra Opole (śr 20:00), Tyski Sport – Garbarnia Kraków (śr 20:30).
Zapowiedź VII kolejki (25/27.08.2018)
Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 16:00), Warta Poznań – ŁKS Łódź (sb 17:00), Gieksa Katowice – GKS Jastrzębie (sb 20:00), Odra Opole – Puszcza Niepołomice (nd 17:00), Garbarnia Kraków – Sandecja Nowy Sącz (nd 17:00), Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn (nd 17:00), Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice (nd 19:00), Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa (nd 20:00), Stal Mielec – Tyski Sport (pn 18:00).
II liga (PZPN)
Wyniki V kolejki (17/18.08.2018)
- Elana Toruń – ROW Rybnik 3:0 (2:0)
- Ruch Chorzów – GKS Bełchatów 2:2 (2:1)
- Siarka Tarnobrzeg – Rozwój Katowice 1:0 (1:0)
- Olimpia Grudziądz – Skra Częstochowa 4:0 (1:0)
- Pogoń Siedlce – Znicz Pruszków 0:3 (0:2)
- Widzew Łódź – Gryf Wejherowo 3:1 (1:1)
- Resovia Rzeszów – Górnik Łęczna 2:2 (0:1)
- Radomiak Radom – Olimpia Elbląg 5:0 (3:0)
- Błękitni Stargard – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Olimpia Grudziądz | 5 | 12 | 9:2 |
2. | Siarka Tarnobrzeg | 5 | 12 | 5:2 |
3. | Górnik Łęczna | 5 | 11 | 13:7 |
4. | Radomiak Radom | 5 | 10 | 9:2 |
5. | Elana Toruń | 5 | 10 | 10:6 |
6. | Widzew Łódź | 5 | 10 | 9:5 |
7. | Błękitni Stargard | 5 | 10 | 6:4 |
8. | Stal Stalowa Wola | 5 | 9 | 7:4 |
9. | Gryf Wejherowo | 5 | 8 | 8:7 |
10. | GKS Bełchatów | 5 | 7 | 8:3 |
11. | Znicz Pruszków | 5 | 7 | 8:6 |
12. | Ruch Chorzów | 5 | 4 | 7:10 |
13. | Rozwój Katowice | 5 | 3 | 5:10 |
14. | ROW Rybnik | 5 | 3 | 3:8 |
15. | Olimpia Elbląg | 5 | 3 | 1:9 |
16. | Resovia Rzeszów | 5 | 2 | 6:10 |
17. | Pogoń Siedlce | 5 | 2 | 2:8 |
18. | Skra Częstochowa | 5 | 0 | 1:14 |
Zapowiedź VI kolejki (22.08.2018)
ROW Rybnik – Widzew Łódź (śr 17:00), Rozwój Katowice – Radomiak Radom (śr 17:00), Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa (śr 17:00), Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce (śr 17:00), Resovia Rzeszów – Elana Toruń (śr 17:00), Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów (śr 18:00), Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard (śr 18:00), Górnik Łęczna – GKS Bełchatów (śr 18:00), Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg (śr 19:00).
Zapowiedź VII kolejki (25/26.08.2018)
Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola (sb 17:00), Skra Częstochowa – Rozwój Katowice (sb 17:30), Widzew Łódź – Resovia Rzeszów (sb 19:10), Elana Toruń – Górnik Łęczna (nd 15:00), Błękitni Stargard – ROW Rybnik (nd 16:00), Radomiak Radom – Znicz Pruszków (nd 17:00), Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg (nd 18:00), GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz (nd 18:00), Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo (nd 19:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki III kolejki (18/19.08.2018)
- Dąb Gaszowice – Decor Bełk 2:3 (2:0)
- Kuźnia Ustroń – Unia Racibórz 1:1 (0:0)
- Płomień Połomia – Wilki Wilcza 0:3 (0:1)
- Goczałkowice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 1:1 (1:0)
- Drzewiarz Jasienica – Czaniec 2:0 (0:0)
- Spójnia Landek – Czechowice-Dziedzice 1:2 (0:0)
- Polonia Łaziska Górne – Radziechowy-Wieprz 1:1 (0:1)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Tyski Sport II 2:2 (0:1)
Wyniki II kolejki (15.08.2018)
- Decor Bełk – Goczałkowice 3:2 (2:1)
- Unia Racibórz – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Kuźnia Ustroń 1:2 (1:1)
- Radziechowy-Wieprz – Dąb Gaszowice 0:1 (0:1)
- Czechowice-Dziedzice – Płomień Połomia 5:0 (1:0)
- Czaniec – Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0)
- Drzewiarz Jasienica – Tyski Sport II 3:0 (1:0)
- Wilki Wilcza – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 2:3 (0:2)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Drzewiarz Jasienica | 3 | 9 | 8:2 |
2. | Decor Bełk | 3 | 9 | 9:6 |
3. | Czechowice-Dziedzice | 3 | 7 | 8:2 |
4. | Kuźnia Ustroń | 3 | 7 | 4:2 |
5. | Czaniec | 3 | 6 | 3:2 |
6. | Unia Racibórz | 3 | 5 | 4:2 |
7. | Podbeskidzie B-B II | 3 | 5 | 6:5 |
8. | Tyski Sport II | 3 | 4 | 3:5 |
9. | Wilki Wilcza | 3 | 3 | 7:6 |
10. | Dąb Gaszowice | 3 | 3 | 3:5 |
11. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 3 | 2 | 3:4 |
12. | Goczałkowice | 3 | 1 | 3:5 |
12. | Radziechowy-Wieprz | 3 | 1 | 3:5 |
14. | Polonia Łaziska Górne | 3 | 1 | 1:3 |
15. | Spójnia Landek | 3 | 1 | 2:5 |
16. | Płomień Połomia | 3 | 1 | 1:9 |
Zapowiedź IV kolejki (25/26.08.2018)
Tyski Sport II – Płomień Połomia (sb 11:00), Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 17:00), Unia Racibórz – Goczałkowice (sb 17:00), Dąb Gaszowice – Polonia Łaziska Górne (sb 17:00), Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń (sb 17:00), Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (sb 17:00), Wilki Wilcza – Spójnia Landek (sb 17:00), Radziechowy-Wieprz – Drzewiarz Jasienica (nd 17:00).