SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
GKS Jastrzębie pokonał na wyjeździe Gieksę Katowice. ROW Rybnik zremisował na trudnym terenie Błękitnych Stargard. Decor Bełk zwyciężył Odrę Centrum Wodzisław Śląski. Unia Racibórz i Dąb Gaszowice bezbramkowo zakończyły swoje pojedynki. Płomień Połomia nadal bez smaku wygranej. W okręgówkach, A, B i C klasach dużo niespodzianek i ciekawych rezultatów. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki VII kolejki (25/27.08.2018)
- Gieksa Katowice – GKS Jastrzębie 0:1 (0:1)
- Warta Poznań – ŁKS Łódź 0:2 (0:2)
- Wigry Suwałki – Stomil Olsztyn 2:0 (2:0)
- Odra Opole – Puszcza Niepołomice 1:1 (0:0)
- Garbarnia Kraków – Sandecja Nowy Sącz 0:1 (0:0)
- Chrobry Głogów – Chojniczanka Chojnice 2:0 (2:0)
- Termalica Nieciecza – Raków Częstochowa 0:1 (0:0)
- Bytovia Bytów – Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 (1:0)
- Stal Mielec – Tyski Sport (pn 18:00)
Wyniki VI kolejki (22.08.2018)
- GKS Jastrzębie – Chrobry Głogów 0:0
- Tyski Sport – Garbarnia Kraków 5:0 (2:0)
- Raków Częstochowa – Gieksa Katowice 2:0 (1:0)
- Chojniczanka Chojnice – Odra Opole 4:1 (3:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Warta Poznań 4:1 (1:0)
- ŁKS Łódź – Stal Mielec 0:2 (0:1)
- Wigry Suwałki – Termalica Nieciecza 3:2 (1:1)
- Puszcza Niepołomice – Bytovia Bytów 1:3 (0:2)
- Sandecja Nowy Sącz – Stomil Olsztyn 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 7 | 16 | 11:4 |
2. | Sandecja Nowy Sącz | 7 | 12 | 7:5 |
3. | Bytovia Bytów | 6 | 11 | 10:5 |
4. | Podbeskidzie B-B | 7 | 11 | 9:7 |
5. | Wigry Suwałki | 7 | 11 | 10:9 |
6. | Chojniczanka Chojnice | 7 | 10 | 11:9 |
7. | ŁKS Łódź | 7 | 10 | 7:7 |
8. | Stal Mielec | 6 | 9 | 6:4 |
9. | Chrobry Głogów | 7 | 9 | 4:3 |
10. | GKS Jastrzębie | 7 | 9 | 6:7 |
11. | Tyski Sport | 6 | 8 | 10:8 |
12. | Odra Opole | 7 | 8 | 8:11 |
13. | Puszcza Niepołomice | 7 | 8 | 6:9 |
14. | Stomil Olsztyn | 6 | 7 | 6:5 |
15. | Gieksa Katowice | 7 | 7 | 4:6 |
16. | Warta Poznań | 5 | 7 | 4:7 |
17. | Termalica Nieciecza | 7 | 5 | 8:11 |
18. | Garbarnia Kraków | 7 | 5 | 4:14 |
Zapowiedź VIII kolejki (31.08/01.09.2018)
Odra Opole – Chrobry Głogów (pt 17:45), Wigry Suwałki – Garbarnia Kraków (pt 18:00), ŁKS Łódź – Bytovia Bytów (sb 16:45), GKS Jastrzębie – Termalica Nieciecza (sb 17:00), Chojniczanka Chojnice – Gieksa Katowice (sb 17:00), Tyski Sport – Warta Poznań (sb 18:00), Puszcza Niepołomice – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Stal Mielec (sb 19:10), Raków Częstochowa – Stomil Olsztyn (sb 20:00).
II liga (PZPN)
Wyniki VII kolejki (25/26.08.2018)
- Błękitni Stargard – ROW Rybnik 1:1 (0:1)
- Ruch Chorzów – Olimpia Elbląg 1:0 (0:0)
- Skra Częstochowa – Rozwój Katowice 2:0 (2:0)
- Widzew Łódź – Resovia Rzeszów 2:1 (2:0)
- Siarka Tarnobrzeg – Stal Stalowa Wola 3:0 (3:0)
- Elana Toruń – Górnik Łęczna 2:0 (1:0)
- Radomiak Radom – Znicz Pruszków 4:0 (0:0)
- GKS Bełchatów – Olimpia Grudziądz 2:1 (1:1)
- Pogoń Siedlce – Gryf Wejherowo 7:2 (4:1)
Wyniki VI kolejki (22.08.2018)
- ROW Rybnik – Widzew Łódź 2:2 (1:1)
- Rozwój Katowice – Radomiak Radom 1:0 (0:0)
- Olimpia Grudziądz – Ruch Chorzów 0:0
- Olimpia Elbląg – Skra Częstochowa 1:0 (1:0)
- Resovia Rzeszów – Elana Toruń 0:0
- Górnik Łęczna – GKS Bełchatów 1:1 (0:1)
- Stal Stalowa Wola – Pogoń Siedlce 0:2 (0:0)
- Gryf Wejherowo – Błękitni Stargard 2:0 (0:0)
- Znicz Pruszków – Siarka Tarnobrzeg 2:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Siarka Tarnobrzeg | 7 | 16 | 10:4 |
2. | Elana Toruń | 7 | 14 | 12:6 |
3. | Widzew Łódź | 7 | 14 | 13:8 |
4. | Radomiak Radom | 7 | 13 | 13:3 |
5. | Olimpia Grudziądz | 7 | 13 | 10:4 |
6. | Górnik Łęczna | 7 | 12 | 14:10 |
7. | GKS Bełchatów | 7 | 11 | 11:5 |
8. | Błękitni Stargard | 7 | 11 | 7:7 |
9. | Gryf Wejherowo | 7 | 11 | 12:14 |
10. | Stal Stalowa Wola | 7 | 9 | 7:9 |
11. | Pogoń Siedlce | 7 | 8 | 11:10 |
12. | Znicz Pruszków | 7 | 8 | 10:12 |
13. | Ruch Chorzów | 7 | 8 | 8:10 |
14. | Rozwój Katowice | 7 | 6 | 6:12 |
15. | Olimpia Elbląg | 7 | 6 | 2:10 |
16. | ROW Rybnik | 7 | 5 | 6:11 |
17. | Resovia Rzeszów | 7 | 3 | 7:12 |
18. | Skra Częstochowa | 7 | 3 | 3:17 |
Zapowiedź VIII kolejki (01/02.09.2018)
Elana Toruń – Widzew Łódź (sb 16:00), Resovia Rzeszów – Błękitni Stargard (sb 16:00), ROW Rybnik – Pogoń Siedlce (sb 17:00), Stal Stalowa Wola – Radomiak Radom (sb 17:00), Rozwój Katowice – Ruch Chorzów (sb 18:00), Górnik Łęczna – Olimpia Grudziądz (sb 18:00), Znicz Pruszków – Skra Częstochowa (sb 19:00), Olimpia Elbląg – GKS Bełchatów (sb 19:45), Gryf Wejherowo – Siarka Tarnobrzeg (nd 16:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki IV kolejki (25/26.08.2018)
- Unia Racibórz – Goczałkowice 0:0
- Dąb Gaszowice – Polonia Łaziska Górne 0:0
- Decor Bełk – Odra Centrum Wodzisław Śląski 2:1 (0:0)
- Tyski Sport II – Płomień Połomia 4:1 (3:0)
- Wilki Wilcza – Spójnia Landek 0:0
- Czechowice-Dziedzice – Kuźnia Ustroń 2:2 (1:0)
- Czaniec – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:2 (1:2)
- Radziechowy-Wieprz – Drzewiarz Jasienica 0:0
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Decor Bełk | 4 | 12 | 11:7 |
2. | Drzewiarz Jasienica | 4 | 10 | 8:2 |
3. | Czaniec | 4 | 9 | 7:4 |
4. | Czechowice-Dziedzice | 4 | 8 | 10:4 |
5. | Kuźnia Ustroń | 4 | 8 | 6:4 |
6. | Tyski Sport II | 4 | 7 | 7:6 |
7. | Unia Racibórz | 4 | 6 | 4:2 |
8. | Podbeskidzie B-B II | 4 | 5 | 8:9 |
9. | Wilki Wilcza | 4 | 4 | 7:6 |
10. | Dąb Gaszowice | 4 | 4 | 3:5 |
11. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 4 | 2 | 4:6 |
12. | Goczałkowice | 4 | 2 | 3:5 |
12. | Radziechowy-Wieprz | 4 | 2 | 3:5 |
14. | Polonia Łaziska Górne | 4 | 2 | 1:3 |
15. | Spójnia Landek | 4 | 2 | 2:5 |
16. | Płomień Połomia | 4 | 1 | 2:13 |
Zapowiedź V kolejki (01/02.09.2018)
Płomień Połomia – Czaniec (sb 16:00), Polonia Łaziska Górne – Decor Bełk (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Spójnia Landek – Tyski Sport II (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Goczałkowice (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Unia Racibórz (sb 17:00), Kuźnia Ustroń – Wilki Wilcza (sb 17:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Radziechowy-Wieprz (nd 16:00).