Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Górnik zacznie z Arką. Mamy bilety!

NMC Górnik Zabrze w najbliższą niedzielę zmierzy się z Arką Gdynia w meczu 1. kolejki PGNiG Superligi. Mamy do rozdania dwie podwójne wejściówki na to spotkanie.

Górnik zacznie z Arką. Mamy bilety!
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

Zabrzanie chcą poprawić wynik z poprzedniego sezonu, kiedy to odpadli w ćwierćfinałach po dwumeczu z Gwardią Opole. - Nasza drużyna ma potencjał i liczę, że w tym roku nam się powiedzie i będziemy w półfinałach, w najlepszej czwórce ligi - mówił na przedsezonowej prezentacji prezes klubu, Bogdan Kmiecik.

O tym, że zabrzanie są w stanie nawiązać walkę z najlepszymi drużynami w Polsce świadczyły wyniki na ostatnim turnieju Szczypiorno Cup. Wtedy to w walce o półfinał zabrzanie pokonali brązowego medalistę z poprzedniego sezonu - Azoty Puławy.

By móc rywalizować o czołowe lokaty, nie można sobie pozwolić na wpadki - tym bardziej na własnym parkiecie. O tym, czy zabrzanie dobrze wejdą w sezon, będzie można przekonać się osobiście. W niedzielę "Trójkolorowi" podejmą w hali przy Wolności Arkę Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na 17:00.

Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenia na niedzielne spotkanie. Jeszcze dzisiaj na naszym profilu na Facebooku pojawi się konkurs, w którym będzie można zdobyć wejściówki. Zdradzimy, że przed jego startem warto sprawdzić, jak NMC Górnik radził sobie podczas wspomnianego Szczypiorno Cup...

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].