SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Podczas kilku minionych dni większość kibiców emocjonowała się nie tylko piątkowym meczem reprezentacji Polski, ale również rywalizacją swoich drużyn w niższych klasach rozgrywkowych. Sprawdź komplet ciekawych wyników, przetasowań w tabelach oraz zapowiedzi kolejnych spotkań.
I liga (PZPN)
Wyniki IX kolejki (08/09.09.2018)
- Bytovia Bytów – Tyski Sport 4:1 (1:0)
- Warta Poznań – Sandecja Nowy Sącz 1:3 (0:1)
- Garbarnia Kraków – Raków Częstochowa 1:1 (1:1)
Uwaga! Inne mecze: GKS Jastrzębie – Stomil Olsztyn, Gieksa Katowice – Odra Opole, Podbeskidzie Bielsko-Biała – ŁKS Łódź, Termalica Nieciecza – Chojniczanka Chojnice, Stal Mielec – Wigry, Chrobry Głogów – Puszcza Niepołomice Suwałki zostały przełożone na 19.09.2018 roku.
Wynik zaległego meczu V kolejki (05.09.2018)
- Warta Poznań – Bytovia Bytów 2:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 9 | 20 | 14:5 |
2. | Bytovia Bytów | 9 | 18 | 19:10 |
3. | Sandecja Nowy Sącz | 9 | 18 | 12:6 |
4. | Wigry Suwałki | 8 | 14 | 12:10 |
5. | Chojniczanka Chojnice | 8 | 13 | 13:10 |
6. | GKS Jastrzębie | 8 | 12 | 10:9 |
7. | Tyski Sport | 9 | 12 | 13:13 |
8. | Podbeskidzie B-B | 8 | 11 | 11:10 |
9. | Odra Opole | 8 | 11 | 11:11 |
10. | Puszcza Niepołomice | 8 | 11 | 9:11 |
11. | Stal Mielec | 8 | 10 | 7:7 |
12. | ŁKS Łódź | 8 | 10 | 9:10 |
13. | Chrobry Głogów | 8 | 9 | 4:6 |
14. | Warta Poznań | 8 | 8 | 7:13 |
15. | Stomil Olsztyn | 7 | 7 | 6:7 |
16. | Gieksa Katowice | 8 | 7 | 5:8 |
17. | Garbarnia Kraków | 9 | 6 | 6:17 |
18. | Termalica Nieciecza | 8 | 5 | 10:15 |
Zapowiedź X kolejki (14/16.09.2018)
Puszcza Niepołomice – ŁKS Łódź (pt 18:00), Wigry Suwałki – Warta Poznań (pt 18:00), Odra Opole – Termalica Nieciecza (pt 19:00), Chrobry Głogów – Gieksa Katowice (pt 19:00), Tyski Sport – Podbeskidzie Bielsko-Biała (sb 12:45), GKS Jastrzębie – Garbarnia Kraków (sb 15:00), Chojniczanka Chojnice – Stomil Olsztyn (sb 19:00), Sandecja Nowy Sącz – Bytovia Bytów (sb 19:10), Raków Częstochowa – Stal Mielec (nd 12:30).
II liga (PZPN)
Wyniki IX kolejki (08/11.09.2018)
- Siarka Tarnobrzeg – ROW Rybnik 0:2 (0:2)
- GKS Bełchatów – Rozwój Katowice 2:1 (0:0)
- Skra Częstochowa – Stal Stalowa Wola 3:2 (1:0)
- Widzew Łódź – Górnik Łęczna 3:0 (1:0)
- Pogoń Siedlce – Resovia Rzeszów 1:3 (1:2)
- Olimpia Grudziądz – Olimpia Elbląg 3:0 (2:0)
- Radomiak Radom – Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
- Ruch Chorzów – Znicz Pruszków (wt 19:20)
- Błękitni Stargard – Elana Toruń (mecz przełożony na 19.09.2018, śr 17:00)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Olimpia Grudziądz | 9 | 19 | 16:5 |
2. | Widzew Łódź | 9 | 18 | 16:8 |
3. | Radomiak Radom | 9 | 17 | 16:3 |
4. | GKS Bełchatów | 9 | 17 | 14:6 |
5. | Siarka Tarnobrzeg | 9 | 17 | 11:7 |
6. | Elana Toruń | 8 | 15 | 12:6 |
7. | Górnik Łęczna | 9 | 12 | 15:16 |
8. | Gryf Wejherowo | 9 | 12 | 13:18 |
9. | Ruch Chorzów | 8 | 11 | 11:10 |
10. | Znicz Pruszków | 8 | 11 | 12:13 |
11. | Błękitni Stargard | 8 | 11 | 7:8 |
12. | Stal Stalowa Wola | 9 | 10 | 9:12 |
13. | Pogoń Siedlce | 9 | 9 | 13:14 |
14. | Resovia Rzeszów | 9 | 9 | 11:13 |
15. | ROW Rybnik | 9 | 9 | 9:12 |
16. | Rozwój Katowice | 9 | 6 | 7:17 |
17. | Skra Częstochowa | 9 | 6 | 7:19 |
18. | Olimpia Elbląg | 9 | 6 | 2:14 |
Zapowiedź X kolejki (15/16.09.2018)
Rozwój Katowice – Olimpia Grudziądz (sb 15:00), Elana Toruń – Pogoń Siedlce (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Ruch Chorzów (sb 16:00), Resovia Rzeszów – Siarka Tarnobrzeg (sb 16:00), ROW Rybnik – Radomiak Radom (sb 17:00), Górnik Łęczna – Olimpia Elbląg (sb 18:00), Znicz Pruszków – GKS Bełchatów (sb 19:00), Widzew Łódź – Błękitni Stargard (sb 19:10), Gryf Wejherowo – Skra Częstochowa (nd 16:00).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki VI kolejki (08/09.09.2018)
- Unia Racibórz – Decor Bełk 1:1 (0:0)
- Dąb Gaszowice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 4:1 (1:1)
- Radziechowy-Wieprz – Płomień Połomia 5:0 (1:0)
- Czechowice-Dziedzice – Odra Centrum Wodzisław Śląski 0:3 (0:0)
- Czaniec – Spójnia Landek 2:0 (0:0)
- Wilki Wilcza – Goczałkowice 3:4 (0:1)
- Polonia Łaziska Górne – Drzewiarz Jasienica 2:2 (1:1)
- Tyski Sport II – Kuźnia Ustroń 1:1 (1:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 6 | 15 | 13:4 |
2. | Decor Bełk | 6 | 13 | 12:9 |
3. | Kuźnia Ustroń | 6 | 12 | 10:5 |
4. | Tyski Sport II | 6 | 11 | 12:7 |
5. | Drzewiarz Jasienica | 6 | 11 | 10:5 |
6. | Unia Racibórz | 6 | 10 | 6:3 |
7. | Dąb Gaszowice | 6 | 10 | 8:6 |
8. | Czechowice-Dziedzice | 6 | 9 | 11:8 |
9. | Podbeskidzie B-B II | 6 | 8 | 11:13 |
10. | Goczałkowice | 6 | 6 | 8:9 |
11. | Polonia Łaziska Górne | 6 | 6 | 4:5 |
12. | Radziechowy-Wieprz | 6 | 5 | 8:7 |
13. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 6 | 5 | 7:7 |
14. | Wilki Wilcza | 6 | 4 | 10:13 |
15. | Spójnia Landek | 6 | 2 | 2:11 |
16. | Płomień Połomia | 6 | 1 | 2:22 |
Zapowiedź VII kolejki (15/16.09.2018)
Unia Racibórz – Czechowice-Dziedzice (sb 16:00), Płomień Połomia – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Drzewiarz Jasienica – Decor Bełk (sb 16:00), Spójnia Landek – Radziechowy-Wieprz (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Wilki Wilcza (sb 16:30), Tyski Sport II – Goczałkowice (nd 11:00), Kuźnia Ustroń – Czaniec (nd 16:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Polonia Łaziska Górne (nd 16:00).