Niedziela, 18 listopada 2018

imieniny: Klaudyny, Romana, Filipiny

RSS

Wysokie wygrane KTS-u i Naprzodu

09.09.2018 22:11 | 0 komentarzy | adi

Pierwsza kolejka II ligi tenisa stołowego już za nami. Wysokie zwycięstwa zanotowały KTS Gliwice i Naprzód Borucin. Drużyna z Pszowa rozpoczęła od remisu, a Kuźnia Martex Rybnik od porażki.

Wysokie wygrane KTS-u i Naprzodu
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

TTS II Bytom - TS Kuźnia Martex Rybnik 7:3

  • Balcerzak Marcin - Zwoliński Mariusz 3:1 (11:5, 11:5, 6:11, 11:9)
  • Wróbel Dariusz - Stecyszyn Jakub 3:1 (17:15, 11:6, 8:11, 11:8)
  • Balcerzak Marcin - Stecyszyn Jakub 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:5)
  • Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz 0:3 (6:11, 9:11, 7:11)
  • Twardowski Szymon - Prudel Leszek 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
  • Trela Mateusz - Gumiński Krzysztof 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5)
  • Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 11:6, 11:9)
  • Balcerzak Marcin/Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz/Prudel Leszek 3:0 (11:2, 11:3, 11:10)
  • Trela Mateusz/Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof/Stecyszyn Jakub 3:0 (11:7, 12:10, 11:8)

Sędzia Główny: Alfred Płaszczyński


KS Naprzód Borucin - Kadra Juniorów 9:1

  • Daniel Michael - Krzysztof Pawłowski 3:1 (11/2, 11/3, 9/11, 11/6)
  • Rafał Dworkowski - Aleksander Lilien 3:0 (11/6, 11/9, 11/4)
  • Mateusz Lasota/Rafał Dworkowski - Krzysztof Pawłowski/Aleksander Lilien 0:3 (3/11, 9/11, 11/13)
  • Daniel Michael - Aleksander Lilien 3:2 (17/15, 9/11, 11/5, 10/12, 14/12)
  • Rafał Dworkowski - Krzysztof Pawłowski 3:1 (11/7, 12/10, 6/11, 11/9)
  • Mateusz Lasota - Szymon Radło 3:1 (11/7, 9/11, 11/5, 11/8)
  • Mirosław Piecowski - Kamil Czapla 3:2 (11/6, 7/11, 8/11, 11/7, 11/8)
  • Daniel Michael/Mirosław Piecowski - Szymon Radło/Kamil Czapla 3:0 (11/8, 11/5, 11/6)
  • Mateusz Lasota - Kamil Czapla 3:0 (11/6, 11/6, 11/6)
  • Mirosław Piecowski - Szymon Radło 3:2 (11/7, 9/11, 11/7, 9/11, 12/10)

Sędzia główny: Ryszard Nawotny.


AKS Mikołów - KTS Gliwice 1:9

  • Brożek Piotr - Kwodawski Bartosz 1:3 (12:14, 11:4, 9:11, 4:11)
  • Durak Kamil - Kądziela Marek 0:3 (5:11, 9:11, 6:11)
  • Brożek Piotr - Kądziela Marek 1:3 (8:11, 2:11, 11:8, 7:11)
  • Durak Kamil - Kwodawski Bartosz 0:3 (7:11, 4:11, 7:11)
  • Ziętara Ksawery - Lubaś Sebastian 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
  • Kochańczyk Łukasz - Steuer Dariusz 2 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11)
  • Ziętara Ksawery - Steuer Dariusz 3:2 (11:9, 12:10, 7:11, 5:11, 11:9)
  • Papała Jakub - Lubaś Sebastian 1:3 (1:11, 11:7, 7:11, 4:11)
  • Brożek Piotr/Durak Kamil - Kądziela Marek/Kwodawski Bartosz 0:3 (10:12, 8:11, 4:11)
  • Ziętara Ksawery/Papała Jakub - Lubaś Sebastian/Steuer Dariusz 1:3 (12:14, 11:6, 9:11, 11:13)

Sędzia Główny: Wyrobek.


UKS Huragan Sosnowiec - MUKS Jedynka Pszów 5:5

  • Minda Michał - Kempa Mateusz 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
  • Szydło Stanisław - Kowol Marek 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 11:8)
  • Minda Michał - Kowol Marek 0:3 (15:17, 5:11, 6:11)
  • Szydło Stanisław - Kempa Mateusz 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:7, 11:9)
  • Szydło Aleksander - Święcicki Szymon 3:1 (7:11, 15:13, 11:9, 11:6)
  • Skórski Michał - Borek Łukasz 2:3 (11:6, 11:7, 7:11, 9:11, 8:11)
  • Szydło Aleksander - Borek Łukasz 3:0 (11:2, 11:6, 12:10)
  • Skórski Michał - Święcicki Szymon 2:3 (11:5, 11:7, 7:11, 13:15, 7:11)
  • Minda Michał/Skórski Michał - Kowol Marek/Borek Kamil 1:3 (5:11, 5:11, 11:4, 7:11)
  • Szydło Stanisław/Szydło Aleksander - Kempa Mateusz/Święcicki Szymon 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6)

Sędzia Główny: Dariusz Kleczko