Poniedziałek, 19 sierpnia 2019

imieniny: Bolesława, Juliana, Jana

RSS

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 2)

13.09.2018 19:00 | 0 komentarzy | (ak)

Bieżący materiał zawiera bardzo dużo ciekawych informacji o piłkarzach, którzy dokonali zmiany barw klubowych w drużynach raciborskiej i rybnickiej A klasy.

KARUZELA TRANSFEROWA – lato 2018 (część 2)
Michał Tumula
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

A klasa (Podokręg Rybnik)

KS Wicher Wilchwy

Przybyli: Michał Rymer (Górnik Zabrze II), Szymon Zbieszczyk, Denis Firla i Łukasz Obrębski (Odra Wodzisław Śląski), Radosław Rowiński (Kokoszyce), Patryk Gałązka (Polonia Warszawa – z drużyny juniorów), Michał Wilk (Resovia Rzeszów – z drużyny juniorów), Łukasz Moczała (wolny zawodnik).

Ubyli: Robert Stabla, Jakub Sikora i Dawid Politowicz (Gwiazda Skrzyszów), Dawid Radomski (Naprzód Zawada), Dawid Grabiec (Olza Godów), Piotr Skrenik (Inter Krostoszowice), Tomasz Brzoza i Jacek Pisarek (Kokoszyce).

KS Górnik Radlin

Przybyli: Kacper Kąkol (Gołkowice), Dariusz Kłoska (Start Mszana), Wojciech Klimek (Szczerbice), Kacper Kwapisz (Ruch Bolesław), Jakub Lubszczyk (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Paweł Lekki (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Krzysztof Gniadek, Marcin Gniadek, Krzysztof Cyranek, Mateusz Kałuża, Mateusz Kurzydym i Jarosław Ostrzołek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Tomasz Kunatowski (Czarni Gorzyce), Daniel Cichecki (Jedność Jejkowice), Mateusz Bęben i Rafał Radecki (Górki Śląskie), Adrian Śliwa (Orzeł Jankowice).

KS Polonia Niewiadom

Przybyli: Mateusz Forajter (Rymer Rybnik), Kamil Mazur (Górnik Pszów), Łukasz Postawka (Czarni Nowa Wieś), Łukasz Błanik (Radziejów-Popielów), Artur Oślislok i Paweł Toman (Orzeł Jankowice).

Ubyli: Jakub Pochwyt (Radziejów-Popielów), Łukasz Kubica (kontuzja).

LKS Polonia Łaziska

Przybyli: Tomasz Sosna (trener), Mateusz Sosna i Łukasz Szkatuła (Przyszłość Rogów), Rafał Herda (Rymer Rybnik), Paweł Hojka (Polonia Marklowice), Dawid Kuźdub (Gwiazda Skrzyszów), Michał Sosna (Inter Krostoszowice), Tomasz Pogoda i Sławomir Szkonter (Unia Turza Śląska II).

Ubyli: Piotr Dróżdż (trener), Tomasz Dróżdż (Inter Krostoszowice), Karol Szkatuła (kontuzja).

MKS 32 Radziejów-Popielów

Przybyli: Marek Holona (Unia Książenice), Robert Szymiczek (Przyszłość Rogów), Mateusz Jabłonka (Naprzód Syrynia), Wojciech Sałek (Krupiński Suszec), Jakub Pochwyt (Polonia Niewiadom), Kamil Sobik (Sygnały Gotartowice), Kamil Czech (Odra Centrum Wodzisław Śląski – z drużyny juniorów), Robert Abrahamczyk, Olaf Grzybek i Dawid Wala (wolni zawodnicy).

Ubyli: Dawid Kudzielko (Płomień Połomia), Mateusz Rymkiewicz (ROW Rybnik II), Kacper Powiecko (Rymer Rybnik), Damian Krzyżak (Polonia Marklowice), Łukasz Błanik (Polonia Niewiadom), Szymon Pawlas i Łukasz Sobala (kontuzje), Łukasz Dzierżęga, Marek Lipowicz, Błażej Radler, Arkadiusz Materski, Filip Bukowiec i Krzysztof Moczygemba (nie wznowili treningów).

LKS Płomień Ochojec

Przybyli: Artur Szala (Borowik Szczejkowice), Adrian Szymura (Sygnały Gotartowice), Tomasz Hulbój (wolny zawodnik), Gabriel Morgała, Arkadiusz Sokołowicz i Paweł Szafraniec (wznowili treningi), Marcin Miczajka, Jakub Oleś, Olaf Panek i Daniel Węgrzyk (z drużyny juniorów).

Ubyli: Arystydes Pachucy (Wilki Wilcza), Jakub Smołka (Dąb Gaszowice), Robert Peterko (Polonia Marklowice).

LKS Baranowice

Przybyli: Łukasz Koźliński (Sygnały Gotartowice), Damian Adamczyk (Rowień), Tadeusz Stanek (wolny zawodnik), Mateusz Zimny (z drużyny juniorów).

Ubyli: Dariusz Strączek (Pruchna), Wojciech Tomecki (Kleszczów), Kamil Grobelny (kontuzja).

KS Sygnały Gotartowice

Przybyli: Michał Rekuć (trener), Łukasz Cipcer (Orzeł Palowice), Krzysztof Sitarz (wznowił treningi).

Ubyli: Leszek Romański (trener), Kamil Sobik (Radziejów-Popielów), Adrian Szymura (Płomień Ochojec), Artur Buchta (Zuch Orzepowice), Łukasz Koźliński (Baranowice), Krzysztof Kowolik (Kamień), Daniel Bielaczek (Orzeł Jankowice).

MKS Żory

Przybyli: Grzegorz Nowak (Wilki Wilcza), Kacper Wnukowski (Górnik Boguszowice), Dawid Śliwak i Łukasz Kurzawa (Polaris Żory), Daniel Skorulski i Przemysław Witkowski (wolni zawodnicy).

Ubyli: Paweł Pasko, Grzegorz Tide i Piotr Witek (Cukrownik Chybie).

LKS Jedność Jejkowice

Przybyli: Paweł Wieczorek (Dąb Gaszowice), Przemysław Kośmider (Unia Książenice), Rafał Koczy (Naprzód Borucin), Artur Tecler (Nędza), Marcin Podolak (Decor Bełk II), Daniel Cichecki (Górnik Radlin), Szymon Przygoda i Kamil Gawlyta (Lyski), Jakub Borek i Bartosz Gaszka (wolni zawodnicy), Mateusz Podleśny (wznowił treningi), Arkadiusz Kapłanek (z drużyny juniorów).

Ubyli: Mateusz Kaczor i Aleksander Stajer (Górnik Boguszowice), Mariusz Tyburski (Sokół Chwałęcice).

TKKF Zuch Orzepowice

Przybyli: Grzegorz Makarski (Naprzód Syrynia), Marek Tomas (ROW Rybnik II), Adrian Syrek i Adam Razik (Górnik Boguszowice), Artur Buchta (Sygnały Gotartowice), Paweł Michalski (Orzeł Jankowice), Przemysław Pyzik (wznowił treningi).

Ubyli: Kamil Wawoczny (Unia Racibórz), Krzysztof Cieślik (Szczerbice).

KS Górnik Boguszowice

Przybyli: Patryk Szopa (Płomień Połomia), Marcin Kołodziejczyk (Unia Książenice), Mateusz Kaczor i Aleksander Stajer (Jedność Jejkowice), Dawid Zima (Start Mszana), Dawid Zoń (Orzeł Jankowice), Michał Dyrda i Szymon Szwabowski (Orzeł Palowice), Adrian Szmigiel (Rój), Kacper Pytlik i Rafał Tomas (wolni zawodnicy), Błażej Walczak, Piotr Janas i Sławomir Nachlik (wznowili treningi), Dawid Miera, Sebastian Palarz i Piotr Szala (z drużyny juniorów).

Ubyli: Kacper Wnukowski (Żory), Adrian Syrek i Adam Razik (Zuch Orzepowice), Rafał Tecław (Start Mszana), Marcin Skoczylas i Mateusz Wilczek (Rymer Rybnik II), Sebastian Łuczak i Arkadiusz Szymura (kontuzje).

KP Kamień

Przybyli: Łukasz Węgrzyk (trener), Krzysztof Kowolik (Sygnały Gotartowice), Artur Rzepka (Wilki Wilcza II), Patryk Hojczak i Tomasz Tolarz (wolni zawodnicy), Kacper Gabriel (Rymer Rybnik – z drużyny juniorów).

Ubyli: Łukasz Sznabel (trener), Jakub Kurdybanowski (Polonia Warszawa II), Mateusz Skowronek, Kamil Radyszuk, Michał Konkol i Krzysztof Herda (Ruch Stanowice), Piotr Lis (kontuzja).

KS Decor Bełk II

Przybyli: Paweł Faber (Ruch Stanowice), Wojciech Kostelecki (Piast Gliwice – z drużyny juniorów), Paweł Anioł (z drużyny juniorów).

Ubyli: Marcin Podolak (Jedność Jejkowice), Wojciech Wojtasiok (Ruch Stanowice).

LKS Borowik Szczejkowice

Przybyli: Patryk Zarzyna i Sebastian Zarzyna (Orzeł Palowice), Nikodem Kordyjak (Slavia Ruda Śląska II), Przemysław Żyła i Mateusz Słupik (MOSiR Czerwionka), Bartosz Tomporowski (Żory – z drużyny juniorów), Rafał Lokaj, Karol Sakowski, Szymon Cyganowski i Denis Szydłowski (wolni zawodnicy), Bartłomiej Studnicki i Kamil Wardęga (z drużyny juniorów).

Ubyli: Artur Szala (Płomień Ochojec), Kamil Gruszkiewicz (Orzeł Palowice), Rafał Rybak (Orzeł Jankowice), Kacper Witoszek (Ruch Stanowice), Mateusz Wałach (kontuzja), Łukasz Gruszka, Adrian Kacprzak, Mariusz Winkler, Arkadiusz Szymura, Piotr Kucharzewski i Damian Bajura (nie wznowili treningów).

LKS Dąb Dębieńsko

Przybyli: Adam Owczarek (trener), Robert Domżoł (Czerwionka), Michał Kląskała (Gwarek Ornontowice II), Szymon Ryszka (MOSiR Czerwionka), Wojciech Słapka i Przemysław Czempiel (wznowili treningi).

Ubyli: Andrzej Burek (trener), Patryk Wójcik (Płomień Czuchów), Mateusz Słupik (kontuzja).


Uwaga! W przyszłym tygodniu ukaże się KARUZELA TRANSFEROWA – część 3, która zawierać będzie zmiany kadrowe drużyn grających w raciborskiej i rybnickiej B klasie.