Niedziela, 20 października 2019

imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

RSS

Gol w doliczonym czasie gry pogrążył rybniczanki

15.09.2018 17:22 | 0 komentarzy | adi

Zawodniczki ROW-u Rybnik do przerwy wygrywały z Rolnikiem Głogówek, ale ostatecznie przegrały, tracąc bramkę w doliczonym czasie gry.

Gol w doliczonym czasie gry pogrążył rybniczanki
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Spotkanie zaczęło się idealnie, bo już w 3. minucie bramkarce przyjezdnych nie dała szans Klaudia Adamek. Rolnik odpowiedział błyskawicznie - Ejzel wykorzystała dośrodkowanie z lewej strony boiska i z kilku metrów doprowadziła do wyrównania. Remis nie utrzymał się jednak nawet do przerwy bowiem w ostatnim kwadransie ponownie na listę strzelców wpisała się Adamek.

W drugiej połowie strzelały już tylko zawodniczki Rolnika, które dwukrotnie wpakowały piłkę do siatki. Najbardziej boli trzeci gol, strzelony z rzutu wolnego w doliczonym czasie gry. Rybniczanki po czterech meczach mają sześć punktów na koncie i na ten moment zajmują szóste miejsce. Większość zespołów, które są przed ROW-em ma jednak więcej rozegranych spotkań.

Kolejny mecz ROW rozegra 22 września. Zmierzy się w Rybniku z Rekordem Bielsko-Biała.

TS ROW Rybnik - Rolnik B. Głogówek 2:3 (2:1)

Bramki dla ROW-u: Adamek 3., 35.

ROW: (skład wyjściowy) Pawlik - Sobota, Botor, Fuchs, Kamińska, Garcarczyk, Siwek, Słaboń, Guzik, Rosak, Adamek.

Rolnik: Religa - Luty, Krejsztan, Kościelniak, Duda, Wojdyło, Kujawska, Gogolin (76. Aumiller), Skinder (46. Pawłowska), Bąk (68. Tarnowska), Ejzel.