Kolejna porażka Odry Centrum. Tym razem uległa Wilkom [ZDJĘCIA]

W minioną sobotę 15 września w ramach 7. kolejki IV ligi, LKS Wilk Wilcza wygrał w Wodzisławiu Śl. z Odrą Centrum 2:1.

Spotkanie rozegrane przy ul. Bogumińskiej lepiej rozpoczęli wodzisławscy zawodnicy. Już w 15 minucie Tobiasz Wodecki zdobył pierwszego gola. Jak się okazało jedynego dla drużyny Odry Centrum. Od 30 minuty goście przejęli inicjatywę. 13 minut później, po strzale Dawida Gajewskiego piłka wylądowała w bramce gospodarzy. Wynik 1:1 utrzymał się do końca pierwszej połowy. Po przerwie nadal to LKS Wilk Wilcza był stroną dominującą, ale ich ataki długo nie przynosiły efektu w postaci gola. Dopiero w 90 minucie druga bramka dla gości padła po indywidualnej akcji Gajewskiego, który ograł co najmniej 4 wodzisławskich obrońców i strzałem z 20 metrów pokonał bramkarza MKP.

- Po raz trzeci tracimy kolejne trzy punkty przy ulicy Bogumińskiej. Wszystkie trzy porażki były po bardzo słabej grze w drugich połowach. Tak było i w tym meczu - komentują spotkanie sympatycy Odry Centrum, dodając, że drużyna Wilków podczas całego spotkania była lepszą epiką.

W kolejnym spotkaniu przeciwnikiem zawodników z Wodzisławia będzie Tyski Sport II. Mecz zostanie rozegrany 23 września w Tychach. Odra Centrum zajmuje obecnie 14 miejsce w tabeli.

Odra Centrum Wodzisław Śl. - LKS Wilk Wilcza 1:2 (1:1)