FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Sympatycy futbolu jeszcze nie odpoczęli od zmagań boiskowych, a już mogą śledzić w Arenie Rafako rozgrywki XVIII edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej. Co prawda na inaugurację odbyły się tylko 3 mecze, ale z każdym kolejnym weekendem będzie coraz więcej dobrego futsalu. Zapraszamy do lektury.
I liga (Podokręg Racibórz)
Bieżące rozgrywki zaczynają się 18.11.2018 roku.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
-. | Ada Salon Fryzjerski | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Cukiernia Gianni | 0 | 0 | 0:0 |
-. | FC Łapanka | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Galactik Football | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Galaktikos | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Harpagany Staltech Au | 0 | 0 | 0:0 |
-. | Instal-Tech | 0 | 0 | 0:0 |
-. | M&D Metallbau GmbH | 0 | 0 | 0:0 |
-. | PGF Agencja Kredytowa | 0 | 0 | 0:0 |
-. | PRD Kühn | 0 | 0 | 0:0 |
Zapowiedź II kolejki (18.11.2018)
Galactik Football – Galaktikos (nd 20:00), PGF Agencja Kredytowa 24 – FC Łapanka (nd 21:00).
II liga (Podokręg Racibórz)
Wynik I kolejki (12.11.2018)
- Bruks Team – Straż Graniczna Racibórz 6:1 (1:0)
Szymon Rasek 3, Karol Paryła 2, Wojciech Rasek – Krzysztof Kupiec.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Bruks Team | 1 | 3 | 6:1 |
2. | AMJ DachMig | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Castorama Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Geodezja Geo-Punkt | 0 | 0 | 0:0 |
2. | HKS Błażejowice | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Kawalandia | 0 | 0 | 0:0 |
2. | KWS Racibórz | 0 | 0 | 0:0 |
2. | ŁU-BU-DU | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Piękny Trawnik | 0 | 0 | 0:0 |
10. | Straż Graniczna Racibórz | 1 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź II kolejki (17/19.11.2018)
HKS Błażejowice – Kawalandia (sb 20:00), ŁU-BU-DU – Piękny Trawnik (nd 19:00), Straż Graniczna Racibórz – Castorama Racibórz (pn 20:00).
III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)
Wynik I kolejki (10.11.2018)
- Delta-System Security – Progres Rogów 1:6 (0:2)
Piotr Płaczek – Kamil Rybarz 2, Denis Waś 2, Karol Winkler 2.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Progres Rogów | 1 | 3 | 6:1 |
2. | Auto Serwis | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Futsal Boys Rybnik | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Kosmo-Car | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Młode Wilki | 0 | 0 | 0:0 |
6. | Delta-System Security | 1 | 0 | 1:6 |
Zapowiedź II kolejki (18/19.11.2018)
Progres Rogów – Futsal Boys Rybnik (nd 18:00), Młode Wilki – Auto Serwis (pn 21:00).
III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)
Wynik I kolejki (10.11.2018)
- Trza siec – Agencja Pracy Flexjob 4:2 (3:1)
Michał Moneta 2, Kamil Jęczmionka, Kamil Cieślik – Krzysztof Masny, Grzegorz Bedrunka.
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Trza siec | 1 | 3 | 4:2 |
2. | Palbud | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Safer | 0 | 0 | 0:0 |
2. | Ubojnia Team Auuu | 0 | 0 | 0:0 |
2. | WIL-MET | 0 | 0 | 0:0 |
6. | Agencja Pracy Flexjob | 1 | 0 | 2:4 |
Zapowiedź II kolejki (17.11.2018)
Safer – Ubojnia Team Auuu (sb 21:00).