Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Piłkarz Unii Racibórz zaproszony na testy do klubu ekstraklasy

16-letni Bogusław Sobek, który często występował w barwach raciborskiej Unii na boiskach czwartoligowych został zaproszony na testy przez Miedź Legnica. 

Piłkarz Unii Racibórz zaproszony na testy do klubu ekstraklasy
Czytasz ten artykuł w ramach limitu 10 artykułów.

Zarejestruj się lub zaloguj aby korzystać z portalu bez ograniczeń!
Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać.
Zarejestruj się
Zostało Ci 9 artykułów do przeczytania.
Zarejestruj się lub zaloguj i czytaj bez ograniczeń!

Rejestracja jest darmowa - dowiedz się więcej ile możesz zyskać!

- Przyszedł mail do klubu z zaproszeniem na sześciodniowe testy w Miedzi Legnica. Zakładam, że zainteresowanie Sobkiem było spowodowane jego częstą grą w IV lidze. Inne kluby widzą, że Unia jest na drugim miejscu w klasyfikacji Pro Junior System w grupie II czwartej ligi - skomentował prezes Unii Racibórz Jarosław Rachwalski.

Bogusław Sobek to zawodnik z rocznika 2002, mieszkaniec Kuźni Raciborskiej. Zarówno trener Paweł Krzysztoporski jak i Grzegorz Jakosz korzystali z usług tego młodego zawodnika w rozgrywkach IV ligi w barwach raciborskiej Unii. Teraz Sobek będzie mógł się sprawdzić w klubie z Legnicy, który jest tegorocznym beniaminkiem Lotto Ekstraklasy.

Pobyt zawodnika w Akademii MKS Miedź Legnica uwzględniający udział w zajęciach treningowych zaplanowano w terminie 6.01.-12.01.2019.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~baniak8 (109.241. * .108) 31.12.2018 02:10

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,jak orzel reszka tzn mineta