środa, 17 lipca 2019

imieniny: Anety, Aleksego, Julietty

RSS

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi

30.12.2018 21:15 | 0 komentarzy | (ak)

Dużo ciekawych rezultatów padło w ostatnich tegorocznych meczach HLPN. Sporo drużyn jeszcze przed samym sylwestrem walczyło o kolejne punkty mistrzowskie. Sprawdź bieżące wyniki, strzelców bramek, aktualne tabele i zapowiedzi najbliższych spotkań.

FUTSAL SENIORÓW – wyniki, strzelcy bramek, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (28/30.12.2018)

  • Cukiernia Gianni – Galaktikos 4:4 (2:2)

Rafał Haras 2, Mateusz Kocot, Krzysztof Seemann (samobójcza) – Krzysztof Seemann 3, Patryk Knura.

  • Amewi-Bruk – PRD Kühn 2:11 (1:5)

Szymon Grud, Kacper Ziemkiewicz – Mateusz Słodowy 4, Marcin Pawłowski 2, Adam Turkiewicz 2, Marcin Malinowski, Bartłomiej Socha, Krzysztof Cerkowniak.

  • Ada Salon Fryzjerski – PGF Agencja Kredytowa 24 5:0 (wo)

Zespół PGF Agencja Kredytowa 24 nie przystąpił do meczu.

  • M&D Metallbau GmbH – Instal-Tech 8:3 (3:1)

Szymon Gardawski 6, Kamil Glenc, Kamil Elias – Patryk Buchcik, Konrad Świstowski, Patryk Moneta.

  • Harpagany Staltech Au – FC Łapanka 9:3 (5:1)

Adrian Rosik 2, Piotr Święty 2, Wojciech Grabiniok, Patryk Jasny, Franciszek Heflinger, Damian Botorek, Mateusz Grzesik – Marcin Bogacki 2, Przemysław Zawadzki.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.PRD Kühn61831:9
2.M&D Metallbau GmbH41225:11
3.Ada Salon Fryzjerski4921:15
4.Harpagany Staltech Au4613:13
5.Cukiernia Gianni4516:16
6.Galaktikos5412:16
7.Instal-Tech4315:23
8.Amewi-Bruk5316:27
9.FC Łapanka5316:30
10.Jubiler Rydułtowy5118:23

Uwaga! Zespół PGF Agencja Kredytowa 24 zmienił nazwę na Jubiler Rydułtowy.

Zapowiedź IX kolejki (04/06.01.2019)

M&D Metallbau GmbH – Cukiernia Gianni (pt 21:00), FC Łapanka – PRD Kühn (sb 19:00), Galaktikos – Ada Salon Fryzjerski (sb 20:00), Instal-Tech – Harpagany Staltech Au (nd 19:00), Jubiler Rydułtowy – Amewi-Bruk (nd 20:00).


II liga (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (28/30.12.2018)

  • Castorama Racibórz – Kawalandia 4:9 (0:4)

Grzegorz Borys 2, Grzegorz Szewczyk 2 – Sylwester Miazga 3, Dawid Migus 2, Jakub Moc, Patryk Kyrcz, Dawid Czorniczek, Dawid Luda (samobójcza).

  • HKS Błażejowice – Straż Graniczna Racibórz 2:3 (0:0)

Patryk Borzucki, Oliver Zemelka – Adam Rutowicz, Leszek Długi, Tomasz Szewczyk.

  • ŁU-BU-DU – Bruks Team 3:5 (1:2)

Elias Rudek 2, Maciej Paskuda – Wojciech Rasek 2, Dariusz Walencinowicz 2, Łukasz Janeta.

  • Piękny Trawnik – KWS Racibórz 4:7 (3:2)

Adam Jachim 2, Adrian Himel, Roman Kowalczyk – Michał Żok 3, Marcin Handziuk 2, Patryk Pawęski, Krzysztof Talik.

  • AMJ DachMig – Geo-Punkt AGROTIM 4:7 (3:2)

Michał Sala, Marek Pytlik, Stefan Pawlik, Paweł Paprocki – Kamil Szlufarski 4, Piotr Barlik, Łukasz Zajda, Marek Grela.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Bruks Team61640:19
2.Geo-Punkt AGROTIM4920:15
3.ŁU-BU-DU5920:18
4.Castorama Racibórz5916:19
5.Kawalandia5730:22
6.AMJ DachMig5726:24
7.Piękny Trawnik5721:22
8.Straż Graniczna Racibórz5616:15
9.KWS Racibórz4315:25
10.HKS Błażejowice6017:42

Zapowiedź IX kolejki (05/07.01.2019)

Straż Graniczna Racibórz – Kawalandia (sb 17:00), Bruks Team – AMJ DachMig (nd 17:00), ŁU-BU-DU – HKS Błażejowice (nd 18:00), KWS Racibórz – Geo-Punkt AGROTIM (nd 21:00), Piękny Trawnik – Castorama Racibórz (pn 20:00).


III liga – grupa A (Podokręg Racibórz)

Wynik VIII kolejki (30.12.2018)

  • Futsal Boys Rybnik – Delta-System Security 4:4 (2:2)

Robert Peterko 3, Krzysztof Janowicz – Szymon Śmieszek, Marek Pielczyk, Daniel Mrozek, Dariusz Antończyk.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Auto Serwis51339:15
2.Progres Rogów51026:11
3.Kosmo-Car5923:16
4.Futsal Boys Rybnik5722:26
5.Delta-System Security5412:29
6.Młode Wilki509:34

III liga – grupa B (Podokręg Racibórz)

Wyniki VIII kolejki (29/30.12.2018)

  • Palbud – Ubojnia Team Auuu 4:2 (1:2)

Kamil Świerczek, Ralf Bobrzik, Paweł Czogalla, Maciej Pendzich – Michał Gabor, Adrian Tomański.

  • WIL-MET – Safer 9:5 (7:1)

Paweł Przybyła 3, Szymon Kubik 2, Marcin Neukirch 2, Martin Pendziałek, Wojciech Rumpel – Arkadiusz Klimaszka 2, Piotr Wieder 2, Marcin Wieder.

TABELA – po rundzie zasadniczej

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Trza siec51520:12
2.Agencja Pracy Flexjob5925:16
3.Palbud5925:15
4.Ubojnia Team Auuu5623:21
5.WIL-MET5620:23
6.Safer5017:43

III liga – grupa mistrzowska (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź IX kolejki (04/07.01.2019)

Kosmo-Car – Palbud (pt 20:00), Progres Rogów – Agencja Pracy Flexjob (sb 21:00), Auto Serwis – Trza siec (pn 21:00).


III liga – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Zapowiedź IX kolejki (05/06.01.2019)

Futsal Boys Rybnik – Ubojnia Team Auuu (sb 18:00), Delta-System Security – WIL-MET (nd 15:00), Młode Wilki – Safer (nd 16:00).