Poniedziałek, 21 października 2019

imieniny: Urszuli, Hilarego, Celiny

RSS

Mały-Wielki Gracz odebrał nagrodę od Łukasza Monety [ZDJĘCIA]

05.01.2019 16:16 | 0 komentarzy | kozz, tom

Przyszedł czas na podsumowanie sezonu 2018 w naszej zabawie "Mały-Wielki Gracz". Zrealizowaliśmy kilkanaście odcinków, a najlepiej w jednym z nich zaprezentował się piłkarz Polonii Głubczyce - Kacper Fedorowicz. Nagrodę za zwycięstwo - swoją piłkarską koszulkę - przekazał raciborski piłkarz Łukasz Moneta.

Mały-Wielki Gracz odebrał nagrodę od Łukasza Monety [ZDJĘCIA]
fot. Tomek Czech / Na zdjęciu od lewej: Maciej Kozina (organizator), Kacper Fedorowicz (zwycięzca), Łukasz Moneta (fundator nagrody), Grzegorz Duda (organizator)
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Materiał wideo:

Kacper Fedorowicz spotkał się z Łukaszem Monetą i organizatorami zabawy Maciejem Koziną i Grzegorzem Dudą (sport.nowiny.pl) w Głubczycach, gdzie nastąpiło oficjalne wręczenie nagrody. Kacper spisał się w naszej zabawie rewelacyjnie, wyprzedził konkurentów zdecydowanie gromadząc 185 punktów. 

Co ciekawe w sezonie 2012/13 Kacper grał razem z Łukaszem w jednym klubie - LZS Leśnica (III liga). Zatem zawodnicy doskonale znali się wcześniej. Później ich drogi się rozeszły i spotkały dzięki naszej zabawie, w której jeden ufundował nagrodę, a drugi z powodzeniem wziął w niej udział. 

Kacper ucieszył się ze zwycięstwa w naszej zabawie, a koszulkę Łukasza Monety z Zagłębia Lubin powiesi sobie na pamiątkę na ścianie. Sam Moneta zakończył przygodę z Zagłębiem i wrócił do Legii Warszawa. W niej najprawodopobniej długo nie zostanie i ma być wypożyczony do innego z klubów, który póki co owiany jest tajemnicą. 

Organizatorzy zabawy niewykluczają kolejnego sezonu zabawy "Mały-Wielki Gracz". Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie.

W galerii zdjęcia z wręczania nagrody przez Łukasza Monetę. W materiale wideo zwycięski odcinek MWG z udziałem Kacpra Fedorowicza.