Sobota, 31 października 2020

imieniny: Alfonsa, Urbana, Krzysztofa

RSS

Niezwykła okazja dla rybnickich nastolatków: trening z Kacprem Woryną

23.01.2019 08:26 | 0 komentarzy | dud

Sukces nie bierze się z niczego. Nie jest kwestią przypadku, ale świadomego wyboru i konsekwencji. Zwłaszcza sukces w sporcie – zazwyczaj poprzedzony jest latami ćwiczeń, treningów i przygotowań, które z czasem stają się stylem życia.

Niezwykła okazja dla rybnickich nastolatków: trening z Kacprem Woryną
Fot. Trenuj z Mateuszem jak Kacper Woryna
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Każdy sportowiec potwierdzi, że samodyscyplina, systematyczność i samozaparcie jest kluczowe, aby krok po kroku osiągnąć obrany cel. Co więcej, treningi i przygotowania nie kończą się po zdobyciu przysłowiowego szczytu. Aby utrzymać najlepsze wyniki, należy stale ćwiczyć, dbać o formę i swoją motywację, a okresy poza sezonem zawodów w danej dyscyplinie, tym bardziej wykorzystywać na intensywne treningi i przygotowania. 

Doskonałym przykładem jest Kacper Woryna, który obecnie niemal każdy moment poświęca na przygotowania do nowego sezonu. Poza treningami z drużyną ROWu, Kacper intensywnie trenuje pod okiem trenera personalnego, Mateusz Musiolika.

A jak wygląda przykładowy trening żużlowców? Już 23 stycznia młodzież z Rybnika będzie mogła się o tym przekonać na własnej skórze, podczas specjalnego bezpłatnego treningu otwartego z udziałem Kacpra Woryny. Zainteresowane osoby powinny zarezerwować sobie miejsce na wydarzeniu „Trenuj z Mateuszem jak Kacper Woryna”, które już w środę (23.01) o godzinie 16:00 odbędzie się w Studiu Energia w Rybniku. To wyjątkowa okazja, aby spędzić aktywnie popołudnie w towarzystwie znanego sportowca. Zachęcamy do udziału zarówno chłopaków, jak i dziewczyny. 

Martyna Kawulak, Studio Energia


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl