Piątek, 22 lutego 2019

imieniny: Małgorzaty, Marty, Piotra

RSS

Zagraj w "Małysza". W Rybniku odbędzie się turniej DSJ

24.01.2019 00:10 | 0 komentarzy | kozz

Deluxe Ski Jump - osobom, które emocjonowały się skokami narciarskimi za czasów Adama Małysza, nie trzeba tłumaczyć co to za gra. 

Zagraj w "Małysza". W Rybniku odbędzie się turniej DSJ
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

DSJ w Polsce nazywany grą w "Małysza" to seria komputerowych gier zręcznościowych w której gracz wczuwał się w skoczka narciarskiego. Gra była popularna na początku XXI wieku. Gracze rywalizowali ze sobą na wielu skoczniach i bili swoje rekordy. Niejednokrotnie zarywali noc, żeby skakać jak Małysz.

Adama Małysza na skoczniach narciarskich już nie ma od kilku lat, są jeszcze większe sukcesy odnoszone przez Kamila Stocha, Piotra Żyłę czy Dawida Kubackiego, a gra przeżywa drugą młodość. Teraz ta legendarna kultowa gra wraca. 19 lutego w Rybniku będzie można się zmierzyć z innymi uczestnikami i walczyć o nagrody. 

- Wraz z Agencją E Sportową SquirrelGaming zamierzamy wrócić do przeszłości i zagrać w jedną z najbardziej kultowych gier wszech czasów - Deluxe Ski Jump. Zawody odbędą się na jednym komputerze w trybie "Gorących pośladków" (Jedna osoba schodzi kolejna wchodzi.) Skoki odbędą się na 7 losowych skoczniach - tłumaczą organizatorzy.

Organizator nagrodzi trzech najlepszych zawodników. Nagrody zależeć będą od ilości graczy. Wpisowe na turniej wynosić będzie 10 złotych od osoby.

Zapisów można dokonać:

  • - W sklepie stacjonarnym, gdzie odbędą się zawody - Rybnik 3 Maja 11 Sklep Gamedot
  • - W wiadomości prywatnej na facebooku (link do wydarzenia TUTAJ)
  • - Pod numerem telefonu 663 358 263.

Przy większej ilości osób zawody odbędą się na większej liczbie komputerów.