środa, 16 października 2019

imieniny: Gawła, Florentyny, Grzegorza

RSS

Żużlowcy ROW Rybnik zaczną od meczu z Orłem Łódź

24.01.2019 13:14 | 0 komentarzy | kozz

Znamy już terminarz Nice I Ligi Żużlowej w sezonie 2019. Sezon ruszy w weekend 30-31 marca, czyli tydzień przed PGE Ekstraligą. W pierwszej kolejce rybniczanie pauzują, ale już w drugiej serii spotkań przy G72 szykuje się arcyciekawe spotkanie z Orłem Łódź. 

Żużlowcy ROW Rybnik zaczną od meczu z Orłem Łódź
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Część zasadnicza:

1 runda: sobota, 30 marzec 2019 / niedziela, 31 marzec 2019

  • KŻ Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • CAR GWARANT Start Gniezno - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Unia Tarnów ŻSSA - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • KS ROW Rybnik SA - pauzuje

2 runda: sobota, 6 kwiecień 2019 / niedziela, 7 kwiecień 2019

  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Unia Tarnów ŻSSA
  • KS ROW Rybnik SA - KŻ Orzeł Łódź
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

3 runda: sobota, 13 kwiecień 2019 / niedziela, 14 kwiecień 2019

  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • CAR GWARANT Start Gniezno - KS ROW Rybnik SA
  • Unia Tarnów ŻSSA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • KŻ Orzeł Łódź - pauzuje

4 runda: sobota, 27 kwiecień 2019 / niedziela, 28 kwiecień 2019

  • KS ROW Rybnik SA - Unia Tarnów ŻSSA
  • KŻ Orzeł Łódź - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

5 runda: sobota, 4 maj 2019 / niedziela, 5 maj 2019

  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - KS ROW Rybnik SA
  • Unia Tarnów ŻSSA - KŻ Orzeł Łódź
  • CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje

6 runda: sobota, 11 maj 2019 / niedziela, 12 maj 2019

  • CAR GWARANT Start Gniezno - Unia Tarnów ŻSSA
  • KS ROW Rybnik SA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • KŻ Orzeł Łódź - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

7 runda: niedziela, 26 maj 2019

  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KŻ Orzeł Łódź
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KS ROW Rybnik SA
  • Unia Tarnów ŻSSA - pauzuje

8 runda: sobota, 1 czerwiec 2019 / niedziela, 2 czerwiec 2019

  • CAR GWARANT Start Gniezno - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • KŻ Orzeł Łódź - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • KS ROW Rybnik SA - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Unia Tarnów ŻSSA - pauzuje

9 runda: niedziela, 9 czerwiec 2019

  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - KS ROW Rybnik SA
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - KŻ Orzeł Łódź
  • Unia Tarnów ŻSSA - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - pauzuje

10 runda: sobota, 15 czerwiec 2019 / niedziela, 16 czerwiec 2019

  • KŻ Orzeł Łódź - Unia Tarnów ŻSSA
  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • KS ROW Rybnik SA - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • CAR GWARANT Start Gniezno - pauzuje

11 runda: sobota, 22 czerwiec 2019 / niedziela, 23 czerwiec 2019

  • Unia Tarnów ŻSSA - KS ROW Rybnik SA
  • CAR GWARANT Start Gniezno - KŻ Orzeł Łódź
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - pauzuje

12 runda: sobota, 6 lipiec 2019 / niedziela, 7 lipiec 2019

  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Unia Tarnów ŻSSA
  • KS ROW Rybnik SA - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Speedway Lokomotiv Daugavpils
  • KŻ Orzeł Łódź - pauzuje

13 runda: sobota, 27 lipiec 2019 / niedziela, 28 lipiec 2019

  • CAR GWARANT Start Gniezno - Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
  • KŻ Orzeł Łódź - KS ROW Rybnik SA
  • Unia Tarnów ŻSSA - Zdunek Wybrzeże Gdańsk
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - pauzuje

14 runda: sobota, 3 sierpień 2019 / niedziela, 4 sierpień 2019

  • Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - KŻ Orzeł Łódź
  • Zdunek Wybrzeże Gdańsk - CAR GWARANT Start Gniezno
  • Speedway Lokomotiv Daugavpils - Unia Tarnów ŻSSA
  • KS ROW Rybnik SA - pauzuje

Część finałowa

1 runda finałowa: sobota, 17 sierpień 2019 / niedziela, 18 sierpień 2019

  • (a) 4 w tabeli po części zasadniczej - 1 w tabeli po części zasadniczej
  • (b) 3 w tabeli po części zasadniczej - 2 w tabeli po części zasadniczej

2 runda finałowa: sobota, 24 sierpień 2019 / niedziela, 25 sierpień 2019

  • (a) 1 w tabeli po części zasadniczej - 4 w tabeli po części zasadniczej
  • (b) 2 w tabeli po części zasadniczej - 3 w tabeli po części zasadniczej

3 runda finałowa: sobota, 7 wrzesień 2019 / niedziela, 8 wrzesień 2019

  • zwycięskie drużyny z (a) i (b)

4 runda finałowa: sobota, 14 wrzesień 2019 / niedziela, 15 wrzesień 2019

  • zwycięskie drużyny z (a) i (b)

niedziela, 29 wrzesień 2019

  • baraż

niedziela, 6 październik 2019

  • baraż rewanż