Wtorek, 24 września 2019

imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

RSS

KTS Gliwice z kompletem punktów

02.02.2019 12:44 | 0 komentarzy | dud

Drużyna KTS Gliwice wygrała dwa kolejne mecze II ligi tenisa stołowego mężczyzn i jest liderem tabeli. 

KTS Gliwice z kompletem punktów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

MKS Czechowice-Dziedzice - KTS Gliwice 4:6

Przebieg spotkania:

  • Ramenda Adam - Kwodawski Bartosz  3:2 (9:11, 11:3, 9:11, 11:5, 11:9)
  • Cioch Błażej - Kądziela Marek  0:3 (10:12, 5:11, 10:12)
  • Ramenda Adam - Kądziela Marek  1:3 (10:12, 7:11, 11:8, 4:11)
  • Cioch Błażej - Kwodawski Bartosz  0:3 (5:11, 8:11, 10:12)
  • Grabski Dawid - Lubaś Sebastian  0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
  • Gawlas Michał - Steuer Dariusz  3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:7)
  • Grabski Dawid - Steuer Dariusz  2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 13:15)
  • Gawlas Michał - Lubaś Sebastian  3:0 (krecz)
  • Cioch Błażej / Grabski Dawid - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz  2:3 (5:11, 11:9, 12:10, 13:15, 1:11)
  • Ramenda Adam / Gawlas Michał - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz  3:0 (7:11, 6:6 krecz)

KTS Gliwice - KS Mysław 6:4

Przebieg spotkania:

  • Kądziela Marek - Kalinowski Mateusz 3:1 (13:11, 5:11, 11:6, 11:8)
  • Kwodawski Bartosz - Bajer Kamil 2:3 (9:11, 11:9, 11:13, 11:8, 9:11)
  • Kądziela Marek - Bajer Kamil 3:1 (11:9, 12:10, 9:11, 11:8)
  • Kwodawski Bartosz - Kalinowski Mateusz 0:3 (7:11, krecz)
  • Lubaś Sebastian - Rozwadowski Paweł 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)
  • Steuer Dariusz - Gwizdon Oliwier 3:0 (13:11, 12:10, 11:4)
  • Lubaś Sebastian - Gwizdon Oliwier 3:0 (11:2, 13:11, 11:5)
  • Steuer Dariusz - Rozwadowski Paweł 2:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:5, 8:11)
  • Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 7:11)
  • Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:5)

KS Mysław - MUKS Jedynka Pszów 8:2

Przebieg spotkania:

  • Kalinowski Mateusz - Kempa Mateusz 3:1 (11:5, 9:11, 11:8, 11:8)
  • Gwizdon Oliwier - Kowol Marek 3:0 (11:9, 11:7 12:10)
  • Kalinowski Mateusz - Kowol Marek 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
  • Gwizdon Oliwier - Borek Kamil 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
  • Rozwadowski Paweł - Święcicki Szymon 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:7)
  • Fomin Jurij - Borek Łukasz 0:3 (3:11, 9:11, 7:11)
  • Rozwadowski Paweł - Borek Łukasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
  • Fomin Jurij - Święcicki Szymon 2:3 (11:9, 10:12, 9:11, 11:7, 6:11)
  • Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Kowol Marek / Borek Kamil 3:1 (10:12, 11:9, 11:5, 11:7)
  • Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 3:0 (13:11, 13:11, 11:6)

UKTS Sokół I Orzesze - TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5

Przebieg spotkania:

  • Szołtysek Artur - Stecyszyn Jakub 3:2 (11:9, 8:11, 13:11, 8:11, 11:7)
  • Przewłocki Jacek - Zwoliński Mariusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:7)
  • Szołtysek Artur - Zwoliński Mariusz 2:3 (12:10, 11:5, 5:11, 5:11, 5:11)
  • Przewłocki Jacek - Stecyszyn Jakub 3:0 (12:10, 11:7, 14:12)
  • Woźniak Jakub - Gumiński Krzysztof 3:2 (12:10, 8:11, 11:9, 7:11, 11:6)
  • Tkocz Marek - Prudel Leszek 0:3 (10:12, 3:11, 3:11)
  • Woźniak Jakub - Prudel Leszek 1:3 (10:12, 11:8, 7:11, 6:11)
  • Tkocz Marek - Gumiński Krzysztof 0:3 (0:11, 0:11, 0:11)
  • Szołtysek Artur / Tkocz Marek - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 2:3 (11:7, 11:8, 5:11, 12:14, 4:11)
  • Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 3:1 (11:5, 6:11, 11:1, 13:11)

Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl