Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Trójka w końcówce dała wygraną

Olimpia Wodzisław Śląski odniosła czwarte zwycięstwo w tym sezonie, pokonując na wyjeździe MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra 67:64.

Trójka w końcówce dała wygraną

Mecz z przedostatnimi Karkonoszami był niezwykle zacięty i emocjonujący. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem, w drugiej z kolei wodzisławianki zdołały odskoczyć na pięć punktów. Przewaga jednak topniała i na niespełna pięć minut przed końcem spotkania gospodynie objęły prowadzenie 64:63. Później jednak Klaudia Rutkowska wykorzystała jeden z dwóch rzutów wolnych i doprowadziła do remisu, a na niespełna trzy minuty przed końcem za trzy punkty trafiła Maria Cichy. Gospodynie miały jeszcze kilka okazji do odmienienia losów spotkania, ale seryjnie pudłowały. Dzięki temu wodzisławianki wygrały czwarte spotkanie w tym sezonie.

Olimpia zajmuje w I lidze kobiet dziewiąte miejsce z 21 punktami na koncie.

MKS MOS Karkonosze Jelenia Góra - Olimpia Wodzisław Śląski 64:67 (15:15, 16:21, 22:21, 11:10)

Olimpia: Justyna Kocon 5, Magdalena Jabłońska 8, Katarzyna Pawlik 9, Patrycja Jastrzębska 12, Klaudia Rutkowska 19 oraz Maria Cichy 9, Natalia Rusińska 5.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].