Niedziela, 15 września 2019

imieniny: Albina, Nikodema, Marii

RSS

ROW zaprezentował się kibicom. Hala znów wypełniona! [ZDJĘCIA]

03.03.2019 10:46 | 0 komentarzy | adi

Kibice ROW-u Rybnik do ostatniego miejsca wypełnili halę w Boguszowicach, gdzie w sobotę odbyła się prezentacja "Rekinów".

ROW zaprezentował się kibicom. Hala znów wypełniona! [ZDJĘCIA]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Imprezę poprowadził znany dziennikarz zajmujący się żużlem, Tomasz Lorek. Publiczności zaprezentowali się wszyscy - nie tylko żużlowcy, ale też toromistrzowie i mechanicy. Jako pierwsi kibicom zaprezentowali się najmłodsi zawodnicy - Rybki Rybnik. Swoje pięć minut dostali młodzieżowcy, a następnie seniorzy, wśród których zabrakło jedynie Nicka Morrisa, który został zakontraktowany jako ostatni i nie zdążył dotrzeć do Rybnika. Ostatni na scenę wszedł kapitan, Kacper Woryna, który jasno przedstawił cel na zbliżający się sezon. "Rekiny" chcą wrócić do elity. Warto nadmienić, że prezes klubu Krzysztof Mrozek skupił się na celach charytatywnych. Podczas prezentacji zbierał do puszki pieniądze na rehabilitację Pawła Reka.

Dzisiaj o 13:00 w kościele Chrystusa Króla w Golejowie cały zespół weźmie udział w mszy świętej w intencji całego środowiska żużlowego.

Kadra ROW-u Rybnik

Juniorzy: Robert Chmiel, Kacper Duda, Przemysław Giera, Dawid Jona, Kacper Kłosok, Mateusz Tudzież, Dominik Tyman.

Seniorzy: Kacper Woryna (kapitan), Troy Batchelor, Daniel Bewley, Jye Etheridge, Siergiej Łogaczow, Nick Morris, Linus Sundstroem, Mateusz Szczepaniak, Zbigniew Suchecki.