SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiosenne rozgrywki wznowiły drużyny IV ligi, okręgówek oraz raciborskiej A i B klasy. W kilku meczach padły niespodziewane rezultaty, co zwiastuje, że przez najbliższe trzy miesiące będziemy świadkami bardzo ciekawej rywalizacji o mistrzowskie punkty. Zapraszamy do lektury.
I liga (PZPN)
Wyniki XXIV kolejki (15/17.03.2019)
- GKS Jastrzębie – Gieksa Katowice 1:2 (0:1)
- Puszcza Niepołomice – Odra Opole 0:0
- Raków Częstochowa – Termalica Nieciecza 1:0 (1:0)
- Podbeskidzie Bielsko-Biała – Bytovia Bytów 3:1 (2:1)
- Tyski Sport – Stal Mielec 1:1 (0:1)
- ŁKS Łódź – Warta Poznań 3:0 (2:0)
- Stomil Olsztyn – Wigry Suwałki 2:1 (2:0)
- Sandecja Nowy Sącz – Garbarnia Kraków 0:1 (0:0)
- Chojniczanka Chojnice – Chrobry Głogów 1:2 (1:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Raków Częstochowa | 24 | 57 | 41:10 |
2. | ŁKS Łódź | 24 | 46 | 39:18 |
3. | Stal Mielec | 24 | 41 | 33:16 |
4. | Sandecja Nowy Sącz | 24 | 40 | 23:13 |
5. | Podbeskidzie B-B | 24 | 35 | 36:29 |
6. | Chojniczanka Chojnice | 24 | 32 | 32:32 |
7. | GKS Jastrzębie | 24 | 32 | 28:31 |
8. | Puszcza Niepołomice | 24 | 32 | 24:29 |
9. | Termalica Nieciecza | 24 | 31 | 33:35 |
10. | Tyski Sport | 24 | 30 | 32:30 |
11. | Odra Opole | 24 | 30 | 35:38 |
12. | Chrobry Głogów | 24 | 29 | 17:23 |
13. | Bytovia Bytów | 24 | 28 | 34:31 |
14. | Warta Poznań | 24 | 27 | 23:33 |
15. | Stomil Olsztyn | 24 | 26 | 24:30 |
16. | Wigry Suwałki | 24 | 25 | 27:39 |
17. | Gieksa Katowice | 24 | 21 | 18:34 |
18. | Garbarnia Kraków | 24 | 19 | 18:46 |
Zapowiedź XXV kolejki (22/24.03.2019)
Chrobry Głogów – Odra Opole (pt 18:00), Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz (pt 18:00), Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa (sb 15:00), Bytovia Bytów – ŁKS Łódź (sb 16:00), Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki (sb 17:00), Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice (sb 18:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice (sb 18:00), Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie (sb 20:00), Warta Poznań – Tyski Sport (nd 15:00).
II liga (PZPN)
Wyniki XXIV kolejki (16/17.03.2019)
- ROW Rybnik – Błękitni Stargard 1:0 (0:0)
- Rozwój Katowice – Skra Częstochowa 1:1 (0:1)
- Olimpia Elbląg – Ruch Chorzów 0:0
- Resovia Rzeszów – Widzew Łódź 1:1 (1:0)
- Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg 1:0 (0:0)
- Górnik Łęczna – Elana Toruń 1:1 (0:1)
- Gryf Wejherowo – Pogoń Siedlce 1:1 (1:1)
- Znicz Pruszków – Radomiak Radom 3:2 (0:1)
- Olimpia Grudziądz – GKS Bełchatów 1:0 (0:0)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Radomiak Radom | 24 | 44 | 53:20 |
2. | Widzew Łódź | 23 | 44 | 38:19 |
3. | Elana Toruń | 24 | 40 | 34:21 |
4. | GKS Bełchatów | 24 | 40 | 27:14 |
5. | Olimpia Grudziądz | 24 | 40 | 46:34 |
6. | Górnik Łęczna | 24 | 38 | 38:36 |
7. | Stal Stalowa Wola | 24 | 37 | 37:33 |
8. | Resovia Rzeszów | 23 | 33 | 30:32 |
9. | Skra Częstochowa | 24 | 32 | 19:31 |
10. | Znicz Pruszków | 24 | 31 | 35:43 |
11. | Pogoń Siedlce | 24 | 30 | 36:33 |
12. | Gryf Wejherowo | 24 | 27 | 32:42 |
13. | Błękitni Stargard | 24 | 27 | 29:42 |
14. | Ruch Chorzów | 24 | 26 | 28:30 |
15. | Rozwój Katowice | 24 | 25 | 29:38 |
16. | ROW Rybnik | 23 | 22 | 19:29 |
17. | Siarka Tarnobrzeg | 23 | 22 | 19:39 |
18. | Olimpia Elbląg | 22 | 21 | 17:30 |
Zapowiedź XXV kolejki (23/24.03.2019)
Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów (sb 13:00), Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola (sb 14:00), Pogoń Siedlce – ROW Rybnik (sb 15:00), Skra Częstochowa – Znicz Pruszków (sb 15:00), Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo (sb 15:00), Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna (sb 17:00), GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg (sb 17:00), Widzew Łódź – Elana Toruń (sb 19:10), Ruch Chorzów – Rozwój Katowice (nd 13:05).
IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)
Wyniki XVI kolejki (16/17.03.2019)
- Unia Racibórz – Płomień Połomia 2:3 (2:1)
- Decor Bełk – Radziechowy-Wieprz 1:3 (0:1)
- Odra Centrum Wodzisław Śląski – Spójnia Landek 1:2 (0:1)
- Czaniec – Dąb Gaszowice 1:1 (1:1)
- Wilki Wilcza – Drzewiarz Jasienica 4:1 (0:0)
- Tyski Sport II – Polonia Łaziska Górne 1:0 (1:0)
- Czechowice-Dziedzice – Podbeskidzie Bielsko-Biała II 1:3 (0:1)
- Goczałkowice – Kuźnia Ustroń 0:2 (0:1)
TABELA
Lp. | Drużyny | Mecze | Punkty | Bramki |
---|---|---|---|---|
1. | Czaniec | 16 | 36 | 30:10 |
2. | Kuźnia Ustroń | 16 | 32 | 33:15 |
3. | Tyski Sport II | 16 | 30 | 30:21 |
4. | Decor Bełk | 16 | 30 | 28:21 |
5. | Drzewiarz Jasienica | 16 | 29 | 30:17 |
6. | Czechowice-Dziedzice | 16 | 24 | 26:20 |
7. | Polonia Łaziska Górne | 16 | 23 | 20:15 |
8. | Radziechowy-Wieprz | 16 | 21 | 20:17 |
9. | Odra Centrum Wodzisław Śl. | 16 | 18 | 24:18 |
10. | Unia Racibórz | 16 | 18 | 21:22 |
11. | Wilki Wilcza | 16 | 18 | 24:27 |
12. | Goczałkowice | 16 | 17 | 16:22 |
13. | Dąb Gaszowice | 16 | 17 | 20:39 |
14. | Podbeskidzie B-B II | 16 | 16 | 23:33 |
15. | Spójnia Landek | 16 | 13 | 12:23 |
16. | Płomień Połomia | 16 | 7 | 13:50 |
Zapowiedź XVII kolejki (23/24.03.2019)
Goczałkowice – Decor Bełk (sb 13:00), Dąb Gaszowice – Radziechowy-Wieprz (sb 15:30), Płomień Połomia – Czechowice-Dziedzice (sb 15:30), Spójnia Landek – Unia Racibórz (sb 15:30), Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski (sb 15:30), Polonia Łaziska Górne – Czaniec (sb 15:30), Tyski Sport II – Drzewiarz Jasienica (nd 11:00), Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Wilki Wilcza (nd 15:30).