Czwartek, 18 kwietnia 2019

imieniny: Apoloniusza, Bogusławy, Gościsława

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

24.03.2019 18:43 | 0 komentarzy | (ak)

Rozgrywki rundy wiosennej nabierają właściwego rytmu i coraz więcej drużyn melduje się na boiskach, by walczyć o mistrzowskie punkty. Tym razem bardzo dużo spotkań zakończyło się ciekawymi rezultatami, które spowodowały szereg przetasowań w tabelach. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

I liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (23/24.03.2019)

  • Stomil Olsztyn – Raków Częstochowa 1:1 (0:1)
  • Garbarnia Kraków – Wigry Suwałki 0:0
  • Warta Poznań – Tyski Sport 1:1 (1:0)

Uwaga! Inne mecze: Termalica Nieciecza – GKS Jastrzębie, Gieksa Katowice – Chojniczanka Chojnice, Podbeskidzie Bielsko-Biała – Puszcza Niepołomice, Chrobry Głogów – Odra Opole, Stal Mielec – Sandecja Nowy Sącz i Bytovia Bytów – ŁKS Łódź zostały przełożone na 03.04.2019 roku.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Raków Częstochowa255842:11
2.ŁKS Łódź244639:18
3.Stal Mielec244133:16
4.Sandecja Nowy Sącz244023:13
5.Podbeskidzie B-B243536:29
6.Chojniczanka Chojnice243232:32
7.GKS Jastrzębie243228:31
8.Puszcza Niepołomice243224:29
9.Tyski Sport253133:31
10.Termalica Nieciecza243133:35
11.Odra Opole243035:38
12.Chrobry Głogów242917:23
13.Bytovia Bytów242834:31
14.Warta Poznań252824:34
15.Stomil Olsztyn252725:31
16.Wigry Suwałki252627:39
17.Gieksa Katowice242118:34
18.Garbarnia Kraków252018:46

Zapowiedź XXVI kolejki (29/31.03.2019)

ŁKS Łódź – Podbeskidzie Bielsko-Biała (pt 17:45), Puszcza Niepołomice – Chrobry Głogów (pt 18:00), Sandecja Nowy Sącz – Warta Poznań (sb 17:00), Chojniczanka Chojnice – Termalica Nieciecza (sb 17:00), Odra Opole – Gieksa Katowice (sb 17:45), Stomil Olsztyn – GKS Jastrzębie (sb 18:00), Raków Częstochowa – Garbarnia Kraków (sb 18:00), Tyski Sport – Bytovia Bytów (sb 18:00), Wigry Suwałki – Stal Mielec (nd 15:00).


II liga (PZPN)

Wyniki XXV kolejki (23/24.03.2019)

  • Pogoń Siedlce – ROW Rybnik 2:2 (2:0)
  • Ruch Chorzów – Rozwój Katowice 1:1 (0:1)
  • Skra Częstochowa – Znicz Pruszków 2:4 (1:0)
  • Widzew Łódź – Elana Toruń 1:1 (1:1)
  • GKS Bełchatów – Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
  • Olimpia Grudziądz – Górnik Łęczna 6:1 (1:1)
  • Błękitni Stargard – Resovia Rzeszów 1:1 (0:0)
  • Siarka Tarnobrzeg – Gryf Wejherowo 3:0 (2:0)
  • Radomiak Radom – Stal Stalowa Wola 1:0 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Radomiak Radom254754:20
2.Widzew Łódź244539:20
3.Olimpia Grudziądz254352:35
4.Elana Toruń254135:22
5.GKS Bełchatów254128:15
6.Górnik Łęczna253839:42
7.Stal Stalowa Wola253737:34
8.Resovia Rzeszów243431:33
9.Znicz Pruszków253439:45
10.Skra Częstochowa253221:35
11.Pogoń Siedlce253138:35
12.Błękitni Stargard252830:43
13.Ruch Chorzów252729:31
14.Gryf  Wejherowo252732:45
15.Rozwój Katowice252630:39
16.Siarka Tarnobrzeg242522:39
17.ROW Rybnik242321:31
18.Olimpia Elbląg232218:31

Zapowiedź XXVI kolejki (27/31.03.2019)

Resovia Rzeszów – Pogoń Siedlce (śr 15:00), Znicz Pruszków – Ruch Chorzów (pt 19:00), ROW Rybnik – Siarka Tarnobrzeg (sb 15:00), Rozwój Katowice – GKS Bełchatów (sb 15:00), Stal Stalowa Wola – Skra Częstochowa (sb 15:00), Olimpia Elbląg – Olimpia Grudziądz (sb 17:00), Górnik Łęczna – Widzew Łódź (nd 13:05), Gryf Wejherowo – Radomiak Radom (nd 14:00), Elana Toruń – Błękitni Stargard (nd 15:00).


IV liga – grupa 2 (Śl. ZPN)

Wyniki XVII kolejki (23/24.03.2019)

  • Goczałkowice – Decor Bełk 1:2 (0:1)
  • Spójnia Landek – Unia Racibórz 2:2 (2:1)
  • Dąb Gaszowice – Radziechowy-Wieprz 1:1 (1:0)
  • Płomień Połomia – Czechowice-Dziedzice 1:5 (0:3)
  • Kuźnia Ustroń – Odra Centrum Wodzisław Śląski 3:1 (2:1)
  • Polonia Łaziska Górne – Czaniec 1:0 (0:0)
  • Tyski Sport II – Drzewiarz Jasienica 1:2 (0:0)
  • Podbeskidzie Bielsko-Biała II – Wilki Wilcza 0:1 (0:0)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czaniec173630:11
2.Kuźnia Ustroń173536:16
3.Decor Bełk173330:22
4.Drzewiarz Jasienica173232:18
5.Tyski Sport II173031:23
6.Czechowice-Dziedzice172731:21
7.Polonia Łaziska Górne172621:15
8.Radziechowy-Wieprz172221:18
9.Wilki Wilcza172125:27
10.Unia Racibórz171923:24
11.Odra Centrum Wodzisław Śl.171825:21
12.Dąb Gaszowice171821:40
13.Goczałkowice171717:24
14.Podbeskidzie B-B II171623:34
15.Spójnia Landek171414:25
16.Płomień Połomia17714:55

Zapowiedź XVIII kolejki (30/31.03.2019)

Unia Racibórz – Kuźnia Ustroń (sb 16:00), Odra Centrum Wodzisław Śląski – Goczałkowice (sb 16:00), Decor Bełk – Dąb Gaszowice (sb 16:00), Wilki Wilcza – Płomień Połomia (sb 16:00), Radziechowy-Wieprz – Polonia Łaziska Górne (sb 16:00), Czaniec – Drzewiarz Jasienica (sb 16:00), Czechowice-Dziedzice – Spójnia Landek (sb 16:00), Tyski Sport II – Podbeskidzie Bielsko-Biała II (nd 11:00).