Sport
Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ważny mecz Unii. Jedzie na teren Łukasza Piszczka

Unia Racibórz zmierzy się dzisiaj z LKS-em Goczałkowice-Zdrój, który ma dwa punkty mniej od raciborzan.

Ważny mecz Unii. Jedzie na teren Łukasza Piszczka

Młody zespół Unii zagra z drużyną, która w tym sezonie jeszcze nie wygrała na własnym terenie. Trzeba jednak zaznaczyć, że LKS grał w Goczałkowicach-Zdroju tylko czterokrotnie, z czego tylko raz w rundzie jesiennej. Do tej pory zespół wspierany przez Łukasza Piszczka u siebie wywalczył cztery punkty.

Łącznie LKS zgromadził 17 punktów, o dwa mniej od Unii. Mecz jest więc bardzo ważny dla układu tabeli. W razie wygranej zespół z Raciborza może dogonić dziewiąty GKS Radziechowy-Wieprz, ale porażka spowoduje, że dzisiejsi gospodarze przeskoczą raciborzan.

Warto zaznaczyć, że spotkanie zostanie rozegrane na boisku ze sztuczną nawierzchnią. W rundzie jesiennej Unia bezbramkowo zremisowała z LKS-em na własnym stadionie.

LKS Goczałkowice-Zdrój - Unia Racibórz

sobota, 6 kwietnia, 17:00

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].