Wtorek, 23 lipca 2019

imieniny: Bogny, Sławosza, Żelisława

RSS

KTS Gliwice wciąż bez porażki [WYNIKI]

09.04.2019 11:27 | 0 komentarzy | dud

Passę bez porażki kontynuują występujący w II lidze tenisa stołowego, zawodnicy KTS Gliwice. Sprawdź wyniki pozostałych ekip z regionu. 

KTS Gliwice wciąż bez porażki [WYNIKI]
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

KTS Gliwice - KS Naprzód Borucin 9:1

  • Kądziela Marek - Piecowski Mirosław 3:0 (11:6, 11:8, 11:8)
  • Lubaś Sebastian - Michael Daniel 3:2 (11:7, 6:11, 11:4, 8:11, 11:6)
  • Kądziela Marek - Michael Daniel 3:1 (11:6, 11:9, 12:14, 11:6)
  • Lubaś Sebastian - Piecowski Mirosław 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
  • Steuer Dariusz - Dworakowski Rafał 3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:5)
  • Kwodawski Bartosz - Lasota Mateusz 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
  • Steuer Dariusz - Lasota Mateusz 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 9:11)
  • Kwodawski Bartosz - Dworakowski Rafał 3:1 (11:8, 11:7, 9:11, 11:6)
  • Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Piecowski Mirosław / Michael Daniel 3:1 (11:9, 11:6, 12:14, 11:8)
  • Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)

KTS Gliwice - ULKS Ruch Pniów 6:4

  • Ciesielska Agata - Świniarska Mariola 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6)
  • Rusin Anna - Ksol Izabela 3:2 (11:13, 9:11, 11:6, 11:6, 11:7)
  • Ciesielska Agata - Ksol Izabela 0:3 (6:11, 9:11, 5:11)
  • Rusin Anna - Świniarska Mariola 3:0 (11:2, 11:3, 11:3)
  • Bryś Natalia - Gralok Maria 0:3 (5:11, 5:11, 10:12)
  • Kaniecka Dorota - Kopyra Barbara 3:0 (11:6, 11:7, 11:6)
  • Bryś Natalia - Kopyra Barbara 3:0 (11:6, 11:4, 11:5)
  • Kaniecka Dorota - Gralok Maria 2:3 (1:11, 4:11, 11:6, 11:6, 7:11)
  • Rusin Anna / Kaniecka Dorota - Świniarska Mariola / Ksol Izabela 2:3 (11:8, 11:8, 4:11, 6:11, 9:11)
  • Bryś Natalia / Ciesielska Agata - Gralok Maria / Kopyra Barbara 3:1 (11:7, 5:11, 11:7, 11:5)

MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry - TS Kuźnia Martex Rybnik 5:5

  • Klimczok Mateusz - Prudel Leszek 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 5:11)
  • Bartusik Marek - Zwoliński Mariusz 3:2 (3:11, 11:1, 9:11, 11:7, 11:8)
  • Klimczok Mateusz - Zwoliński Mariusz 2:3 (11:7, 8:11, 11:4, 7:11, 11:13)
  • Bartusik Marek - Prudel Leszek 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 8:11)
  • Idaczyk Dominik - Gumiński Krzysztof 2:3 (11:7, 12:14, 6:11, 11:5, 10:12)
  • Jędrysik Dawid - Stecyszyn Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 11:9, 7:11, 11:9)
  • Idaczyk Dominik - Stecyszyn Jakub 1:3 (9:11, 7:11, 9:11, 9:11)
  • Jędrysik Dawid - Gumiński Krzysztof 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 12:10)
  • Bartusik Marek / Jędrysik Dawid - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 3:2 (12:10, 6:11, 15:17, 11:4, 11:6)
  • Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:9)

LITS Meble Anders Żywiec - MUKS Jedynka Pszów 4:6

  • Pal Waldemar - Kempa Mateusz 3:0 (14:12, 11:4, 13:11)
  • Pietraszko Łukasz - Kowol Marek 2:3 (7:11, 11:13, 12:10, 11:8, 6:11)
  • Pal Waldemar - Kowol Marek 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
  • Pietraszko Łukasz - Kempa Mateusz 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:6)
  • Rułka Filip - Święcicki Szymon 0:3 (10:12, 6:11, 7:11)
  • Jurasz Adam - Borek Łukasz 0:3 (8:11, 311, 6:11)
  • Rułka Filip - Borek Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 11:13)
  • Jurasz Adam - Święcicki Szymon 1:3 (11:8, 3:11, 10:12, 9:11)
  • Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Kowol Marek / Borek Kamil 3:2 (9:11, 11:4, 3:11, 11:7, 11:4)
  • Rułka Filip / Jurasz Adam - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 1:3 (11:9, 5:11, 11:13, 9:11)

JKTS II Jastrzębie Zdrój - UKTS Sokół Orzesze 7:3

  • Tomczak Weronika - Radzik Martyna 3:0 (11:4, 11:6, 11:1)
  • Zborowska Alina - Sójka Anna 1:3 (4:11, 11:8, 9:11, 11:13)
  • Tomczak Weronika - Sójka Anna 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:5)
  • Kloczkowska Nadia - Radzik Martyna 3:2 (3:11, 10:12, 11:6, 11:9, 11:7)
  • Krawczyk Kinga - Tkocz Julia 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
  • Pustelnik Kamila - Tkocz Julia 3:0 (11:8, 11:7, 15:13)
  • Pustelnik Kamila - Gąsior Oliwia 1:3 (9:11, 9:11, 11:4, 5:11)
  • Krawczyk Kinga - Gąsior Oliwia 1:3 (6:11, 8:11, 11:5, 6:11)
  • Tomczak Weronika / Krawczyk Kinga - Sójka Anna / Tkocz Julia 3:0 (11:7, 11:7, 11:6)
  • Pustelnik Kamila / Kloczkowska Nadia - Gąsior Oliwia / Radzik Martyna 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)


Kontakt z autorem: g.duda@nowiny.pl