Piątek, 23 sierpnia 2019

imieniny: Apolinarego, Filipa, Róży

RSS

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi

14.04.2019 20:13 | 0 komentarzy | (ak)

GKS Jastrzębie pokonał wyżej notowaną Stal Mielec i umocnił się w górnych rejonach tabeli. ROW Rybnik tylko zremisował ze Skrą Częstochowa i nadal dryfuje w okolicach strefy spadkowej. W niższych klasach rozgrywkowych znów dużo niespodzianek, a nawet sensacji. Zapraszamy do lektury.

SENIORZY – wyniki, tabele, zapowiedzi
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

B klasa (Podokręg Racibórz)

Wyniki XX kolejki (13/14.04.2019)

  • Bełsznica – Rogów II 3:3 (2:0)
  • Gorzyce II – Owsiszcze 2:0 (0:0)
  • Górki Śląskie – Gamów 6:1 (3:0)
  • Zabełków – Gaszowice II 2:1 (0:1)
  • Ocice Racibórz – Krzyżkowice 3:2 (3:1)
  • Markowice – Buków 5:0 (1:0)
  • Adamowice – Nieboczowy 1:4 (0:3)
  • Ruda Kozielska – Grzegorzowice 3:4 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Nieboczowy205060:15
2.Markowice204974:15
3.Górki Śląskie204153:25
4.Grzegorzowice204056:28
5.Owsiszcze203433:25
6.Gorzyce II203347:47
7.Adamowice202946:50
8.Krzyżkowice202726:30
9.Gaszowice II202338:45
10.Gamów202232:53
11.Buków202136:48
12.Bełsznica202035:49
13.Ruda Kozielska201931:50
14.Zabełków201921:40
15.Rogów II201722:64
16.Ocice Racibórz201430:56

Zapowiedź XXI kolejki (20.04.2019)

Nieboczowy – Gorzyce II (sb 14:00), Owsiszcze – Markowice (sb 14:00), Buków – Górki Śląskie (sb 14:00), Zabełków – Ruda Kozielska (sb 14:00), Gaszowice II – Adamowice (sb 14:00), Rogów II – Grzegorzowice (sb 14:00), Krzyżkowice – Bełsznica (sb 14:00), Gamów – Ocice Racibórz (sb 14:00).


B klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XVII kolejki (13/14.04.2019)

  • Mszana – Godów 3:1 (1:0)
  • Rowień – Szeroka 3:3 (2:1)
  • Jankowice – Palowice 1:0 (0:0)
  • Stanowice – Czuchów 5:3 (2:1)
  • Gołkowice – Krostoszowice 5:3 (2:2)
  • Grabownia-Golejów – Szczerbice 1:1 (0:0)
  • Kokoszyce – Połomia II 3:2 (1:2)

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Grabownia-Golejów174351:20
2.Palowice173459:29
3.Połomia II173043:36
4.Mszana172935:34
5.Jankowice172753:40
6.Godów172528:27
7.Rowień172430:31
8.Kokoszyce172435:37
9.Krostoszowice172342:46
10.Czuchów172043:50
11.Szczerbice171931:34
12.Szeroka171630:37
13.Stanowice171641:56
14.Gołkowice17522:66

Zapowiedź XVIII kolejki (27/28.04.2019)

Połomia II – Rowień (sb 16:00), Krostoszowice – Grabownia-Golejów (sb 16:30), Szczerbice – Stanowice (sb 16:30), Godów – Jankowice (sb 16:30), Palowice – Kokoszyce (sb 16:30), Gołkowice – Szeroka (sb 16:30), Czuchów – Mszana (nd 16:30).


C klasa – grupa 1 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (13/14.04.2019)

  • Tworków II – Pietraszyn 4:0 (2:0)
  • Wojnowice – Czyżowice II 4:2 (0:1)
  • Bojanów – Bolesław 0:1 (0:0)
  • Olza – Owsiszcze II 0:3 (0:2)
  • Cyprzanów – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Czyżowice II92148:20
2.Wojnowice91721:18
3.Cyprzanów81617:13
4.Tworków II91617:14
5.Owsiszcze II91517:11
6.Olza91323:21
7.Bolesław9919:27
8.Bojanów9718:32
9.Pietraszyn9215:39

Zapowiedź XI kolejki (27/28.04.2019)

Czyżowice II – Tworków II (sb 17:00), Pietraszyn – Cyprzanów (sb 17:00), Bolesław – Wojnowice (sb 17:00), Owsiszcze II – Bojanów (nd 14:00), Olza – pauza.


C klasa – grupa 2 (Podokręg Racibórz)

Wyniki X kolejki (13/14.04.2019)

  • Babice – Studzienna II 2:6 (1:2)
  • Dzimierz – Kornowac II 8:1 (4:0)
  • Płonia Racibórz – Pstrążna 0:4 (0:1)
  • Czernica II – Rzuchów 1:1 (0:1)
  • Siedliska – pauza

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Dzimierz81827:9
2.Rzuchów81822:6
3.Kornowac II81316:20
4.Płonia Racibórz81116:21
5.Pstrążna81029:19
6.Studzienna II8913:14
7.Babice8616:26
8.Siedliska735:29
9.Czernica II*111:1

*Dryżyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XI kolejki (27/28.04.2019)

Kornowac II – Babice (sb 17:00), Pstrążna – Czernica II (sb 17:00), Studzienna II – Płonia Racibórz (nd 11:00), Rzuchów – Siedliska (nd 17:00), Dzimierz – pauza.


C klasa (Podokręg Rybnik)

Wyniki XIV kolejki (13/14.04.2019)

  • Kleszczów – Polaris Żory 4:2 (2:0)
  • Zwonowice – Chwałęcice 14:0 (5:0)
  • Skrbeńsko – Radziejów-Popielów II 16:0 (7:0)
  • Jastrzębie-Bzie – Rój 1:0 (0:0)
  • Rymer Rybnik II – Jejkowice II 2:3 (0:1)
  • Czerwionka II – Krostoszowice II 13:1 (4:0)

Uwaga! Wydział Gier zweryfikował wynik meczu: Krostoszowice II – Kleszczów 1:1, jako walkower 0:3 na korzyść drużyny gości.

TABELA

Lp.DrużynyMeczePunktyBramki
1.Kleszczów133353:19
2.Skrbeńsko133159:19
3.Rymer Rybnik II133053:27
4.Zwonowice132262:36
5.Czerwionka II132045:23
6.Rój132039:33
7.Jastrzębie-Bzie131932:35
8.Polaris Żory131849:39
9.Jejkowice II*3922:5
10.Radziejów-Popielów II13716:61
11.Krostoszowice II13321:86
12.Chwałęcice13317:85

*Dryżyna zgłoszona do rozgrywek od rundy wiosennej.

Zapowiedź XV kolejki (27/28.04.2019)

Radziejów-Popielów II – Zwonowice (sb 16:30), Polaris Żory – Krostoszowice II (sb 16:30), Rymer Rybnik II – Skrbeńsko (nd 16:30), Rój – Jejkowice II (nd 16:30), Jastrzębie-Bzie – Czerwionka II (nd 16:30), Chwałęcice – Kleszczów (nd 17:00).


Puchar Polski (Podokręg Racibórz)

Wynik meczu finałowego (10.04.2019)

  • Unia Turza Śląska – Dąb Gaszowice 0:2 (0:1)

Puchar Polski (Podokręg Rybnik)

Zapowiedź meczu finałowego (17.04.2019)

Odra Wodzisław Śląski – Unia Książenice (śr 19:00 na głównym stadionie w Rybniku).