Wtorek, 25 czerwca 2019

imieniny: Łucji, Wilhelma, Albrechta

RSS

To nie był weekend liderów

15.04.2019 11:39 | 0 komentarzy | adi

W niższych ligach podokręgu Zabrze... nie wygrał żaden z liderów. W B klasie kosztowało to Tempo Paniówki spadek na drugie miejsce. Pierwsze zdobyła Walka Zabrze.

To nie był weekend liderów
Wiesz coś więcej na ten temat? Napisz do nas

Majer Klasa A (Podokręg Zabrze)

Wyniki XXII kolejki (13-14.04.2019)

  • Start Sierakowice - pauza
  • Ruch Kozłów - Concordia Knurów 1:3
  • Młodość Rudno - ŁTS Łabędy 3:3
  • Burza Borowa Wieś - Zryw Radonia 3:1
  • Społem Zabrze - Orzeł Stanica 2:3
  • Zaborze Zabrze - Olimpia Pławniowice 0:3
  • Zamkowiec Toszek - Naprzód Żernica 1:6
  • Gwiazda Chudów - Sokół Łany Wielkie 7:0
  • Carbo Gliwice - Gwarek Zabrze - 15 maja

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. ŁTS Łabędy 21 50 66:17
2. Concordia Knurów 21 47 63:22
3. Gwiazda Chudów 21 42 54:26
4. Start Sierakowice 20 35 53:36
5. Burza Borowa Wieś 21 34 45:49
6. Olimpia Pławniowice 21 33 32:32
7. Naprzód Żernica 20 32 39:33
8. Młodość Rudno 20 32 42:41
9. Gwarek Zabrze 20 29 30:21
10. Zryw Radonia 21 29 41:35
11. Sokół Łany Wielkie 20 27 36:46
12. Zaborze Zabrze 21 26 33:41
13. Ruch Kozłów 20 25 42:39
14. Zamkowiec Toszek 21 24 30:44
15. Orzeł Stanica 21 18 33:65
16. Carbo Gliwice 20 12 24:64
17. Społem Zabrze 21 7 22:74

Zapowiedź XXIII kolejki (20.04.2019)

Gwiazda Chudów - pauza, Sokół Łany Wielkie - Zamkowiec Toszek, Naprzód Żernica - Zaborze Zabrze, Olimpia Pławniowice - Społem Zabrze, Orzeł Stanica - Carbo Gliwice, Gwarek Zabrze - Burza Borowa Wieś, Zryw Radonia - Młodość Rudno, ŁTS Łabędy - Ruch Kozłów, Concordia Knurów - Start Sierakowice

Sushi Kushi Klasa B (Podokręg Zabrze)

Wyniki XVII kolejki (13-14.04.2019)

  • Amator Rudziniec - Walka Zabrze 0:3
  • Piast Pawłów - Wilki II Wilcza 2:3
  • Pogoń Ziemięcice - Naprzód Świbie 2:1
  • Start Kleszczów - Ruch II Kozłów 4:3
  • Tempo Paniówki - Quo Vadis Makoszowy 0:3
  • Victoria Pilchowice - Drama Kamieniec 2:3
  • LKS 45 Bujaków - Orły Bojszów 2:2

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Walka Zabrze 17 40 42:18
2. Tempo Paniówki 17 39 56:20
3. Victoria Pilchowice 17 30 45:25
4. Drama Kamieniec 17 29 38:39
5. Start Kleszczów 17 28 47:37
6. Quo Vadis Makoszowy 17 27 50:44
7. Naprzód Świbie 17 25 41:30
8. Wilki II Wilcza 17 22 29:41
9. Amator Rudziniec 17 19 27:51
10. Ruch II Kozłów 17 18 33:48
11. Pogoń Ziemięcice 17 17 24:34
12. Piast Pawłów 17 16 23:30
13. Orły Bojszów 17 13 29:42
14. LKS 45 Bujaków 17 12 31:56

Zapowiedź XVIII kolejki (20-23.04.2019)

Walka Zabrze - LKS 45 Bujaków, Orły Bojszów - Victoria Pilchowice, Drama Kamieniec - Tempo Paniówki, Quo Vadis Makoszowy - Start Kleszczów, Ruch II Kozłów - Pogoń Ziemięcice, Naprzód Świbie - Piast Pawłów, Wilki II Wilcza - Amator Rudziniec

Klasa C (Podokręg Zabrze)

Wyniki XIV kolejki (13-14.04.2019)

  • MSPN Górnik Zabrze - pauza
  • Concordia II Knurów - Ślązak Bycina 4:0
  • Kłodnica Gliwice - Naprzód Łubie 3:1
  • Leśnik Łącza - Tempo II Paniówki 6:1
  • Sośnica II Gliwice - Orzeł Paczyna 0:3
  • Korona Bargłówka - Burza II Borowa Wieś 2:3

Tabela

Lp. Drużyny Mecze Punkty Bramki
1. Ślązak Bycina 13 32 39:16
2. Orzeł Paczyna 13 30 49:23
3. Sośnica II Gliwice 13 23 36:20
4. Kłodnica Gliwice 13 20 38:28
5. Concordia II Knurów 12 18 34:38
6. Burza II Borowa Wieś 12 17 27:27
7. Leśnik Łącza 13 17 32:39
8. Korona Bargłówka 13 13 35:36
9. Naprzód Łubie 13 12 15:24
10. MSPN Górnik Zabrze 12 11 20:34
11. Tempo II Paniówki 13 7 13:53

Zapowiedź XIV kolejki (27-28.04.2019)

Korona Bargłówka - pauzuje, Burza II Borowa Wieś - Sośnica II Gliwice, Orzeł Paczyna - Leśnik Łącza, Tempo II Paniówki - Kłodnica Gliwice, Naprzód Łubie - Concordia II Knurów, Ślązak Bycina - MSPN Górnik Zabrze